Editörler : ayşegül bgm
17 Ağustos 2019 21:29

İstanbul lisans hemsire

İstanbulu yazack arkadaslr hangi hastaneleri yazacksiniz hastanelerin doneri ulasimi hakkinda bilgisi olan paylasirsa daha dogru bi tercih yapmis oluruz

bayezidd
Aday Memur
17 Ağustos 2019 21:43

hocam yazan yazmistir heralde az kisi kalmistir.? siz kac puanla nereyi yazacaksiniz

Hemsirexyzt
Aday Memur
17 Ağustos 2019 22:27

85 puanim var ama gercktn ilk siralara nereyi yazagima bi turlu karar veremiyrm

bayezidd
Aday Memur
17 Ağustos 2019 22:30

yani siz nereyi yazsaniz buyuk ihtimal gelir. en iyi siz bilirsiniz. bekarsaniz farkli evliyseniz farkli ailenin yasadigi yer onemli vs vs sizin sartlari bilmeden yorum yapmak dogru olmaz
Hemsirexyzt, 5 yıl önce

bayezidd
Aday Memur
17 Ağustos 2019 22:32

ornegin. aileniz anadoluda bir sehirde yasiyorsa, avrupa yakasinda oturmak yeri geliyor 3 saat yolu uzatiyor
Hemsirexyzt, 5 yıl önce

bayezidd
Aday Memur
17 Ağustos 2019 22:34

yada bekarsaniz sur icindeki hastaneleri yazip istanbulun tadini cikarabilirsiniz.
bayezidd, 5 yıl önce
ornegin. aileniz anadoluda bir sehirde yasiyorsa, avrupa yakasinda oturmak yeri geliyor 3 saat yolu uzatiyor

Hemsirexyzt
Aday Memur
17 Ağustos 2019 22:50

Bagcilar egitim arastirma dusunuyorm ilk siraya ama sadece 9 kisi aliyo gelirmi acaba

Hemsirexyzt
Aday Memur
17 Ağustos 2019 22:52

Bide hocam sizce kartal dr lutfi kirdrimi yazmaliyim umraniyemi doner ve ulasimi goz onune alarak cevaplarsaniz sevinirim

bayezidd
Aday Memur
17 Ağustos 2019 22:59

bağcılar gelir. kultur seviyesi dusuk diyecegim ama istanbulda artik belli birkac yer disinda kalite hep ayni. bagcilar ulasim en rahat yerdir. kira ucuzdur. bakırköy taksim vs cok rahat gidilir. arkadasim orda ameliyathanede. doneri baya iyi aldigini soluyor 5 - 5.500 oluyormuş maasi. umraniye anadolu yakasi yine ulasimin rahat oldugu bir hastanedir kiralar ucuzdur doneri bilmiyorum. kartal anadoluda uzak kaliyor ama metro var artik daha rahat. hastanesi hakkinda bilgim yok.
Hemsirexyzt, 5 yıl önce

Bide hocam sizce kartal dr lutfi kirdrimi yazmaliyim umraniyemi doner ve ulasimi goz onune alarak cevaplarsaniz sevinirim

bayezidd
Aday Memur
17 Ağustos 2019 23:00

anadu yakasinda tasam bir nebze daha iyidir.
bayezidd, 5 yıl önce
bağcılar gelir. kultur seviyesi dusuk diyecegim ama istanbulda artik belli birkac yer disinda kalite hep ayni. bagcilar ulasim en rahat yerdir. kira ucuzdur. bakırköy taksim vs cok rahat gidilir. arkadasim orda ameliyathanede. doneri baya iyi aldigini soluyor 5 - 5.500 oluyormuş maasi. umraniye anadolu yakasi yine ulasimin rahat oldugu bir hastanedir kiralar ucuzdur doneri bilmiyorum. kartal anadoluda uzak kaliyor ama metro var artik daha rahat. hastanesi hakkinda bilgim yok.

Hemsirexyzt
Aday Memur
17 Ağustos 2019 23:05

Peki hocam siz bi sirlama yapsaniz hangi hastanleri ilk siraya yazardiniz yani bildiginiz duydugunuz tavsiye ettiginiz bi hastane varmi bu arada butun sorularima cvp verdiginiz icin cok tesekkur ederim

bayezidd
Aday Memur
17 Ağustos 2019 23:44

vallahi hocam 80 ustu puanla istanbul ancak mecburiyetten yazilir. benim es durumum var zorunlu siralama yaptim. acikcasi bana kalsa istanbul yazmak mantiksiz geliyor bu puanla. ama illa yazacaksaniz sadece hastane rahat olsun derseniz abdulhamit favorim. ama kiralik ev biraz sıkıntı. ıkinci favorim kira az doner cok ulasim rahat oldugu icin bagcilar eah. yani toparlarsak istanbulda cok rahat hastane yok zaten. yol kira donere bakmak gerek.
Hemsirexyzt, 5 yıl önce

Peki hocam siz bi sirlama yapsaniz hangi hastanleri ilk siraya yazardiniz yani bildiginiz duydugunuz tavsiye ettiginiz bi hastane varmi bu arada butun sorularima cvp verdiginiz icin cok tesekkur ederim

bayezidd
Aday Memur
17 Ağustos 2019 23:46

erenkoy ruh sinir ve esenler kadin dogum yazardim birde. yazik puaniniza.istanbul zor sehir.
bayezidd, 5 yıl önce
vallahi hocam 80 ustu puanla istanbul ancak mecburiyetten yazilir. benim es durumum var zorunlu siralama yaptim. acikcasi bana kalsa istanbul yazmak mantiksiz geliyor bu puanla. ama illa yazacaksaniz sadece hastane rahat olsun derseniz abdulhamit favorim. ama kiralik ev biraz sıkıntı. ıkinci favorim kira az doner cok ulasim rahat oldugu icin bagcilar eah. yani toparlarsak istanbulda cok rahat hastane yok zaten. yol kira donere bakmak gerek.
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi