Editörler : supporters.
«151617181920212223242526»

DRTEMELEGİTİM
Aday Memur
22 Mart 2019 22:20

Hocam sosyal etik kurulu Cuma günüydü evet. Ama açmıyorlar teli. Perşembe günü bilirkişilerce raporların tamamlandığını ve Cuma günü toplantıya gireceğini öğrendim. Cuma 16:00 da arayın sonucu söyleyeyim dediler ama nafile tele cevap yok. Artık sabrımın sonuna geldi ama Pazartesi artık inşallah açarlar teli...

çilekeşdoçadayı, 5 yıl önce

Hocam maalesef bu hafta ciddi bir ulaşım sorunu oldu üak a kimse ulaşamadı, bu hafta yönetim kurulu oldumu öğrenemedik ayrıca bu gün büyük ihtimal sosyal etik kurul oldu, ancak üak a hiç bir şekilde ulaşılmadı, Pazartesi kim ulaşırsa ve buralarda yazarsa sevinirim. bende gün boyu arayacağım. mart dönemi başvuruları olduğundan ve aşırı soru olduğundan muhtemelen telefonlara bakmıyorlar.

DRTEMELEGİTİM
Aday Memur
22 Mart 2019 22:21

Ulaşınca önce buraya yazacağım

22 Mart 2019 22:23

İçiniz rahat olsun emin olun olumlu çıkacak inşallah, pazartesi ısrarla arayın hocam.

DRTEMELEGİTİM, 5 yıl önce

Ulaşınca önce buraya yazacağım

Yasin kaya01
Memur
22 Mart 2019 23:34

Hocam somut olayı haklı olup olmadığınızı bilmemekle birlikte şu yorumu yapabilirim tekrar yayımda amaç literatürde yer alan makalelerde bu böyle ifade edilir tekrar olan yayın ortadan kalkar dolayısıyla sonra olan yayını puanlamamanız ve yanına etik düşmeniz gerekir ama siz yine de puanınız yetiyorsa beyannameye eklemeyin yayınlatı ve hepsinin yanına etik inceleme geçirmiştir notunu düşün jürilere belli olmuyor
hkncm, 5 yıl önce

Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Nisan 2017'e bir jüri beni mükerrer ve yanlış beyanda bulunmak ihlalinden etiğe verdi. 3 bildiri ile 3 makaleyi beyannameye koyduğum için (ben makele ile bildirinin aynı olmadığını kanıtladım ama!!!) Şimdi Mart 2019'da yeniden doçentliğe başvuracağım. Sorum şu;

3 makale ile 3 bildiri için DBS'de bulunan "Etik ihlaldan dolayı ceza almıştır" mı işaretleyeceğim. Yoksa bidirileri işaretlesem yeterli mi? Zira, makalelerden biri SSCI.

Yasin kaya01
Memur
22 Mart 2019 23:37

Hocam ben size uygun bir zamanda yazacağım şu an elimin altında değil
danedr, 5 yıl önce

karara ilişkin bilgiler yıl numara vs verebilir misiniz

Yasin kaya01
Memur
22 Mart 2019 23:39

Hocam ulaşım sorunu yaşanıyor hassas değiller maalesef pazartesi günü ulaşamazsanız şunu yapabilirsiniz ankara da arkadaşınız varsa üak a giderse söylüyorlar sadece bir fikir

Bugün üak etik birimine ulaşan oldu mu? Tam 2 saat aradım ama açmadılar teli.

DRTEMELEGİTİM
Aday Memur
23 Mart 2019 01:46

Teşekkür ederim Yasin Hocam sabah tele ulaşamazsam artık arkadaşa rica ederim

mahur01
Aday Memur
24 Mart 2019 20:18

Hocam merhaba,

Benim de benzer bir durumum var. 2 makalemi yeni başvurumda sizin de belirttiğiniz gibi DBS'de bulunan "Etik ihlaldan dolayı ceza almıştır" şeklinde belirtmek istiyorum. Ancak belirttiğiniz "Etik ihlaldan dolayı ceza almıştır" kısmını henüz görmedim. Acaba bu şık puanlama aşamasında mı çıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

hkncm, 5 yıl önce

Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Nisan 2017'e bir jüri beni mükerrer ve yanlış beyanda bulunmak ihlalinden etiğe verdi. 3 bildiri ile 3 makaleyi beyannameye koyduğum için (ben makele ile bildirinin aynı olmadığını kanıtladım ama!!!) Şimdi Mart 2019'da yeniden doçentliğe başvuracağım. Sorum şu;

3 makale ile 3 bildiri için DBS'de bulunan "Etik ihlaldan dolayı ceza almıştır" mı işaretleyeceğim. Yoksa bidirileri işaretlesem yeterli mi? Zira, makalelerden biri SSCI.

gsklc
Aday Memur
24 Mart 2019 22:51

yayınlar kısmından söz konusu makalelerini güncelle yapıp orada sağ alt tarafta yazıyor.ortak yazar izninin altında, oradaki kutucuğu işaretliyorsun

mahur01, 5 yıl önce

Hocam merhaba,

Benim de benzer bir durumum var. 2 makalemi yeni başvurumda sizin de belirttiğiniz gibi DBS'de bulunan "Etik ihlaldan dolayı ceza almıştır" şeklinde belirtmek istiyorum. Ancak belirttiğiniz "Etik ihlaldan dolayı ceza almıştır" kısmını henüz görmedim. Acaba bu şık puanlama aşamasında mı çıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

DRTEMELEGİTİM
Aday Memur
25 Mart 2019 10:48

şükürler olsun etik sonucum olumlu... bekleyen tüm arkadaşlara canı gönülden sabır diliyorum. umarım herkes benim gibi olumlu sonuç alır. ömrümden ömür gitti aylardır ama iyi haberi bu sabah aldım nihayet...burada destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Aday Doç.
Aday Memur
25 Mart 2019 14:33

Gözünüz aydın Hocam, sizin adınıza çok sevindim.

Ben de tam 9 ay boyunca bekleyenlerdenim. Çok şükür benim de sonucum olumlu çıktı. Cuma günü saniyelerin akmadığı ve zamanın bu derece geç aktığını ilk defa derinden hissettim.

Etik kurula sevk edilmek sonrasında savunma, bilirkişi raporları vs derken uzunca bir zaman bu forumdan hem bilgilendik hem de ortak duygularla paylaşımlarda bulunduk. Bu zaman içerisinde buradan desteklerini sunan tüm hocalarıma teşekkürlerimi sunar, bekleyen arkadaşlara da sabırlar diliyorum.

selamlar.

şükürler olsun etik sonucum olumlu... bekleyen tüm arkadaşlara canı gönülden sabır diliyorum. umarım herkes benim gibi olumlu sonuç alır. ömrümden ömür gitti aylardır ama iyi haberi bu sabah aldım nihayet...burada destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Prometheus59
Aday Memur
25 Mart 2019 14:39

Benim sonucum da şükürler olsun ki olumlu çıktı. Bekleyen bütün arkadaşlarımıza sabırlar dilerim. Herhalde nisan ayı genel kuruluna girecek bizim dosyalarımız. O zamana kadar, telefonla sonucumuzu öğrenebilir miyiz acaba? Tecrübeli hocalarımız cevap yazarsa, çok mutlu ve müteşekkir olurum.

DRTEMELEGİTİM
Aday Memur
25 Mart 2019 16:32

geçmiş olsun hocam. çok sevindim...

Aday Doç., 5 yıl önce

Gözünüz aydın Hocam, sizin adınıza çok sevindim.

Ben de tam 9 ay boyunca bekleyenlerdenim. Çok şükür benim de sonucum olumlu çıktı. Cuma günü saniyelerin akmadığı ve zamanın bu derece geç aktığını ilk defa derinden hissettim.

Etik kurula sevk edilmek sonrasında savunma, bilirkişi raporları vs derken uzunca bir zaman bu forumdan hem bilgilendik hem de ortak duygularla paylaşımlarda bulunduk. Bu zaman içerisinde buradan desteklerini sunan tüm hocalarıma teşekkürlerimi sunar, bekleyen arkadaşlara da sabırlar diliyorum.

selamlar.

DRTEMELEGİTİM
Aday Memur
25 Mart 2019 16:42

geçmiş olsun hocam. hayırlı olsun çok sevindim. umarım sonucunuz da hayırlı olur

Prometheus59, 5 yıl önce

Benim sonucum da şükürler olsun ki olumlu çıktı. Bekleyen bütün arkadaşlarımıza sabırlar dilerim. Herhalde nisan ayı genel kuruluna girecek bizim dosyalarımız. O zamana kadar, telefonla sonucumuzu öğrenebilir miyiz acaba? Tecrübeli hocalarımız cevap yazarsa, çok mutlu ve müteşekkir olurum.

Prometheus59
Aday Memur
25 Mart 2019 17:06

Çok teşekkür ederim Hocam, sizinki de hayırlı olsun. İnşallah, gelecek ay da başarılı ibaresini görürüz. 10 aydır devam eden zor bir süreçti. Bekleyen hocalarımıza tekrar sabırlar dilerim.

geçmiş olsun hocam. hayırlı olsun çok sevindim. umarım sonucunuz da hayırlı olur

Yasin kaya01
Memur
25 Mart 2019 20:01

Tüm hocalarıma gecmiş olsun unvan almanız dileğiyle
Prometheus59, 5 yıl önce

Çok teşekkür ederim Hocam, sizinki de hayırlı olsun. İnşallah, gelecek ay da başarılı ibaresini görürüz. 10 aydır devam eden zor bir süreçti. Bekleyen hocalarımıza tekrar sabırlar dilerim.

Prometheus59
Aday Memur
25 Mart 2019 20:28

Yasin Bey, size şahsım adına ayrıca teşekkür ederim. Bu bilinmez süreçte, bizleri hem mevzuat hem de kurul tarihi bilgileriyle aydınlattınız ve önümüzü görmemize vesile oldunuz. Sağ olun, var olun.
Yasin kaya01, 5 yıl önce

DRTEMELEGİTİM
Aday Memur
25 Mart 2019 22:23

Hocam ben de size ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten çok yardımcı oldunuz hepimize.

Yasin kaya01, 5 yıl önce

mnyon
Aday Memur
26 Mart 2019 14:58

Hocam nasıl ulaşıyorsunuz, telefon çalmadan kapanıyor. Hepinizi çok tebrik ederim, inşallah sonucunuzda olumlu gelir. Yasin Hocam'ın gönlünde ne varsa Allah karşısına çıkarsın inşallah, tüm yıl boyunca belirsizlik içinde beklerken bize umut ışığı yaktı.

Yasin kaya01
Memur
26 Mart 2019 22:24

Estağfurullah bildiğim duyduğum seyleri paylaştım bundan sonra aynen devam ederim olumlu sonuç alanlara tekrar hayırlı olsun
Toplam 8072 mesaj
«151617181920212223242526»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi