Editörler : ayşegül bgm
16 Kasım 2019 10:58

3+1 li hemşire eş durumu

3+1 e tabi 2 yıldır ağrı da hemşirelik yapıyorum.eşim meb de 3+1 li kodrusunu bu yıl almış öğretmen (k.maraş) ocakta eş durumu tayinine başvuru yapacağım. benimle aynı durumda olan veya bu konu hakkında araştırma yapmış olanlar bilgilerini paylaşabilir mi lütfen ?

Hediyegdr
Aday Memur
16 Kasım 2019 13:34

Yok malesef olmuyor moralinizi bozmak istemem ama bende bu durumdaym 2 kuradir deniyoruz olmuyor eşin memur olmasi yetiyor diye yorum yapiyor bazi platformlar 2 seferdir denemis biri olarak söylüyorum malesef... Es eger baska bakanliktayda mutlaka kadrolu olmasi gerekiyor

Haticekkk
Aday Memur
16 Kasım 2019 15:31

eşim zaten milli eğitimde kadrolu öğretmen

Aycihan95
Aday Memur
17 Kasım 2019 00:03

Sizinki kurada çıkmadı değil mi? Çünkü normalde MEB deki eş kadro almasa dahi 3+1 de olsak eş durumu tayin hakkımız var. İşimiz kuraya kalıyor?
Hediyegdr, 4 yıl önce
Yok malesef olmuyor moralinizi bozmak istemem ama bende bu durumdaym 2 kuradir deniyoruz olmuyor eşin memur olmasi yetiyor diye yorum yapiyor bazi platformlar 2 seferdir denemis biri olarak söylüyorum malesef... Es eger baska bakanliktayda mutlaka kadrolu olmasi gerekiyor

Hediyegdr
Aday Memur
17 Kasım 2019 00:05

Yok malesef yanlış biliyorsunuz es durumu direkt red geliyo eşim 3+1 sozlesmeli öğretmen oldugu icin
Aycihan95, 4 yıl önce
Sizinki kurada çıkmadı değil mi? Çünkü normalde MEB deki eş kadro almasa dahi 3+1 de olsak eş durumu tayin hakkımız var. İşimiz kuraya kalıyor?

Hediyegdr
Aday Memur
17 Kasım 2019 00:06

Pardon bn onu dikkatli okumamisim kadrosunu aldiysa olur tabi neden olmasin
Haticekkk, 4 yıl önce

eşim zaten milli eğitimde kadrolu öğretmen

Bertbert
Kapalı
18 Kasım 2019 17:58

Toplam 4yıl sonramı kadro aldılar 3mü
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular