Editörler : ayşegül bgm
«23242526272829303132333435

hilalbcn
Memur
21 Mayıs 2019 22:27

Arkadaşlar bir sorum olacak her hastane de farklı sendika mı bizi temsil edecek yoksa her hastanenin ki aynı mı olacak bazı arkadaşlar Türk iş demiş bizim çalışanlar hak iş diyor hastaneye göre değişiyor mu bu?

Guroni-
Yasaklı
22 Mayıs 2019 00:58

suan yetkılı sendıka Türk-İş

yassemn
Aday Memur
22 Mayıs 2019 04:15

Bizim hastanedkleede hak iş mis ama dediler sendika değişecek bekle toplu gecerz dediler bana

Guroni-, 5 yıl önce

suan yetkılı sendıka Türk-İş

hilalbcn
Memur
22 Mayıs 2019 17:43

Arkadaşlar sendikayı idari birimdeki personel işlerine sordum biz hepimiz hak işe kaydolduk o zaman hala öyleyiz dedi. Hastanedeki Sendika temsilcisi de bugün benim yanıma geldi tanıştı benimle wp grubuna alıcaz dedi. Bir de bana sen de bizim gibi sağlık iş sendika kolundasın şaşırdım sisteme öyle düşmüşsün sen sağlık işçisi olarak görünüyorsun dedi bizimle beraber ilk TİS ten yararlanacaksın taşerondan geçenler büro iş grubunda onlar 2020yi bekleyecek dedi burdan da anlayın ki ilk sözleşmeye dahil olucaz :)

Guroni-
Yasaklı
22 Mayıs 2019 17:47

mukemmel bir haber bu teşekkürler :))

hilalbcn, 5 yıl önce
Arkadaşlar sendikayı idari birimdeki personel işlerine sordum biz hepimiz hak işe kaydolduk o zaman hala öyleyiz dedi. Hastanedeki Sendika temsilcisi de bugün benim yanıma geldi tanıştı benimle wp grubuna alıcaz dedi. Bir de bana sen de bizim gibi sağlık iş sendika kolundasın şaşırdım sisteme öyle düşmüşsün sen sağlık işçisi olarak görünüyorsun dedi bizimle beraber ilk TİS ten yararlanacaksın taşerondan geçenler büro iş grubunda onlar 2020yi bekleyecek dedi burdan da anlayın ki ilk sözleşmeye dahil olucaz :)

hilalbcn
Memur
22 Mayıs 2019 17:50

Rica ederim siz atama haberi bekliyorsunuz değil mi?
Guroni-, 5 yıl önce

mukemmel bir haber bu teşekkürler :))

Guroni-
Yasaklı
22 Mayıs 2019 17:51

evet aynen öyle :))

hilalbcn, 5 yıl önce
Rica ederim siz atama haberi bekliyorsunuz değil mi?

hilalbcn
Memur
22 Mayıs 2019 17:55

İnşallah bir an önce atanırsınız da böyle fesatlara kapak olur :D
Guroni-, 5 yıl önce

evet aynen öyle :))

Guroni-
Yasaklı
22 Mayıs 2019 19:19

aynen ya boş ınsanlarla ugrasmak gercekten cok sıkıcı

hilalbcn, 5 yıl önce
İnşallah bir an önce atanırsınız da böyle fesatlara kapak olur :D

Yigitbatmaz39
Aday Memur
22 Mayıs 2019 19:58

ya ben bugün T.sağlık iş sendikasına üye oldum bişey farkedermi ki

hilalbcn, 5 yıl önce

hilalbcn
Memur
22 Mayıs 2019 20:00

Sizin hastanenizin anlaştığı o sendika mı?
Yigitbatmaz39, 5 yıl önce

ya ben bugün T.sağlık iş sendikasına üye oldum bişey farkedermi ki

mr.aly
Kapalı
23 Mayıs 2019 00:03

Önemli : Arakadaşlar biliyorsunuz size yardimci olmaya bilgi vermeye calisiyorum.

Öncelikle Sağlik iş sendikasi ile öz sağlik iş sendikasi mahkemelik oldu. Yetki tespitinde. Mahkeme türkiş e bagli sağlik iş sendikasini hakli buldu. Zaten butun daimi isciler kadrolu sağlik işe uyeeydi.

Şimdi önemli olan yer şurasi toplu sozlesme hakki sağlik iş oldugu için. Geriye dönuk haklarinizialabilmeniz icin saglik iş sendikasina uye olmaniz gerekmekte. Yani siz nisan da oz saglik is e uye oldunuz . Haziranda tis imzalandi . Gecmise donuk hicbir hakkinizi alamayacaksiniz buna dikkat edin

Ayrica biliyorsunuz hicbir sendika babanizin oglu degil. Fakat şunu bilmelisinizki öz sağlik iş sendikasi gelecekte yetkili oldugunda hukumete yakin oldugu icin . Bu gun memursen nasil hukumete yakin oldugu icin yuzde 3 e bile evet diyorsa ayni sey siZler icinde olacaktir. Oz saglik is sendikasi genellikle taseronlarin uye oldugu sendikadir .taseron bisey kaybetmez zaten 2020 ye kadar bisey alamayacklar ama siz turkise uye olmaz iseniz geriye donuk haklarinizi alamayacaksiniz.saglicakla.

ahmet575757
Aday Memur
23 Mayıs 2019 12:31

Bizler yeni ise basladik haziran ayinda tis imzalanirsa biz neyin geriye donuk alamicaklarimizi alic

ahmet575757
Aday Memur
23 Mayıs 2019 12:35

Bide bisey dicem e devletten ben sendikaya uye olamiyorum bi tane secenek var tikliyorum olmuyo

tayıbogluzeynep
Aday Memur
23 Mayıs 2019 13:25

Merhaba,

Soruşturma ve zimmet işlemleri tahmini olarak ne zaman biter

Tşk.

g.su
Aday Memur
23 Mayıs 2019 18:23

meraba arkadaslar yeni basliyanlar bu ayin 31 inde yaticak olan tediyeden yararlancklar mi

yassemn
Aday Memur
23 Mayıs 2019 21:20

Güvenlik hangi sendikaya gecsin

Nezirebulut
Aday Memur
23 Mayıs 2019 21:49

2020 mi çok geç değil mi ya hani Haziran Temmuz ayı diyorlardı
hilalbcn, 5 yıl önce

Nezirebulut
Aday Memur
23 Mayıs 2019 21:53

Apolitik davranıp hiçbirine üye olmasak
mr.aly, 5 yıl önce

Önemli : Arakadaşlar biliyorsunuz size yardimci olmaya bilgi vermeye calisiyorum.

Öncelikle Sağlik iş sendikasi ile öz sağlik iş sendikasi mahkemelik oldu. Yetki tespitinde. Mahkeme türkiş e bagli sağlik iş sendikasini hakli buldu. Zaten butun daimi isciler kadrolu sağlik işe uyeeydi.

Şimdi önemli olan yer şurasi toplu sozlesme hakki sağlik iş oldugu için. Geriye dönuk haklarinizialabilmeniz icin saglik iş sendikasina uye olmaniz gerekmekte. Yani siz nisan da oz saglik is e uye oldunuz . Haziranda tis imzalandi . Gecmise donuk hicbir hakkinizi alamayacaksiniz buna dikkat edin

Ayrica biliyorsunuz hicbir sendika babanizin oglu degil. Fakat şunu bilmelisinizki öz sağlik iş sendikasi gelecekte yetkili oldugunda hukumete yakin oldugu icin . Bu gun memursen nasil hukumete yakin oldugu icin yuzde 3 e bile evet diyorsa ayni sey siZler icinde olacaktir. Oz saglik is sendikasi genellikle taseronlarin uye oldugu sendikadir .taseron bisey kaybetmez zaten 2020 ye kadar bisey alamayacklar ama siz turkise uye olmaz iseniz geriye donuk haklarinizi alamayacaksiniz.saglicakla.

ahmet575757
Aday Memur
23 Mayıs 2019 23:32

15 inde baslayan varsa veya daha oncresi 7 gunluk tediye yatacak o da 467tl bu ay sonu yatacak

Toplam 698 mesaj
«23242526272829303132333435

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi