Editörler : swat3410

serkan_42
Şef
15 Mayıs 2021 12:16

Gel benm oldum yerde bi geç görelim
serbestvezin, 3 yıl önce

ben polis olarak bu pandemi doneminde çalışmada sağlıkçılarla yarıştıysam, hatta belki daha cok çalıştıysam, bir sürü meslektaşımı bu hastalığa kurban verdiysem o kimlikle her yerden gececem, sen de bön bön bakacaksın...

serkan_42
Şef
15 Mayıs 2021 12:20

Dikkat et de tersi olmasın sen uygulama yaparken bna öyle bı geç dersin arkamdan bön bön bakarsın sonra
serbestvezin, 3 yıl önce

ben polis olarak bu pandemi doneminde çalışmada sağlıkçılarla yarıştıysam, hatta belki daha cok çalıştıysam, bir sürü meslektaşımı bu hastalığa kurban verdiysem o kimlikle her yerden gececem, sen de bön bön bakacaksın...

okay90
Aday Memur
15 Mayıs 2021 14:17

Ohal ilan edildi mi? Yok öyle bir dünya. Bir de polis sadece görev alanına giren konuda ceza yazmak üzere kimliğinizi alabilir. Onun haricinde "KİMLİĞİ ALIP FOTOĞRAFLAYIP BAŞKA YERE GÖNDERMESİ" hangi suça girer bakmak lazım
serkan_42, 3 yıl önce
Bunun dışında olağanüstü haller durumunda khk ile devletler bir karar verebilir bunu da oku

serkan_42
Şef
15 Mayıs 2021 18:16

Kardeş biraz araştır gel hangi hallerde hangi şekilde nasıl neye göre tedbirler alınır yasaklar konulur öğren sonra tartışalım
okay90, 3 yıl önce
Ohal ilan edildi mi? Yok öyle bir dünya. Bir de polis sadece görev alanına giren konuda ceza yazmak üzere kimliğinizi alabilir. Onun haricinde "KİMLİĞİ ALIP FOTOĞRAFLAYIP BAŞKA YERE GÖNDERMESİ" hangi suça girer bakmak lazım
15 Mayıs 2021 18:35

19 mayis carsamba gunu diyarbakir uzerinden konyaya kadar gidecem. gel benim geçeceğim guzergahta beni gecirme de sözünün eri misin gorelim

serkan_42, 3 yıl önce
Gel benm oldum yerde bi geç görelim

serkan_42
Şef
15 Mayıs 2021 18:37

Plakani yaz gececegin gideceğin tarihi saati tam yaz okey hadi plakayı goreym benm bulundum şehir için dedim ama sıkıntı yok sen plakayı ver bana ihbarla cimerle hallederiz sıkıntı yok tabi yalan yanls bsy bahane edip izin almadiysan hadi baklm
serbestvezin, 3 yıl önce

19 mayis carsamba gunu diyarbakir uzerinden konyaya kadar gidecem. gel benim geçeceğim guzergahta beni gecirme de sözünün eri misin gorelim

serkan_42
Şef
15 Mayıs 2021 18:38

Ahahaha yeni fark ettim pardon o zaman zaten yok kardes istersen almanyaya git sakamisin akşam akşam sen :)
serbestvezin, 3 yıl önce

serkan_42
Şef
15 Mayıs 2021 18:39

19 Mayıs'ta zaten yasak yok :))))
serbestvezin, 3 yıl önce

EL CHAPO
Genel Müdür
15 Mayıs 2021 18:43

arkadaslar 17 mayis 2021 sabah 05.00 itibariyle tam kapanma sona eriyor .

05.00 itibariyle seyahat izin belgesi gerekli deil.

15 Mayıs 2021 20:03

oglum git surdan Allahini seversen ya.çoluk cocuk dolusmus bir de bizim foruma yaziyor. admin arkadaslar atar misiniz su tipleri burdan.

serkan_42, 3 yıl önce
Ahahaha yeni fark ettim pardon o zaman zaten yok kardes istersen almanyaya git sakamisin akşam akşam sen :)

serkan_42
Şef
15 Mayıs 2021 20:05

Tevellutun kaç kardeş kaç yıldır meslektesin ??
serbestvezin, 3 yıl önce

oglum git surdan Allahini seversen ya.çoluk cocuk dolusmus bir de bizim foruma yaziyor. admin arkadaslar atar misiniz su tipleri burdan.

serkan_42
Şef
15 Mayıs 2021 20:07

Hayırdır Niye yan çizdin plakayı niye atmadın he pardon o gün yasak yok
serbestvezin, 3 yıl önce

police0625
Şef
15 Mayıs 2021 22:04

20 yıl üstü meslek tecrübem ile naçizane tavsiyem.

Hemen hemen bütün kurumlarda, kurum personeline ayrıcalık tanınır. Konusu suç teşkil etmeyen ve devleti zarara uğratmayan konularda bu ayrıcalığı bizde meslektaşlarımıza yapmalıyız. Birde arada istisnalar çıkıyor ama Asker ile özellikle Jandarma ile aynı mesleği icra ediyoruz. Bu meslek grubunu kendimizden uzak görmemeliyiz.

15 Mayıs 2021 22:22

dsö kararlarının normlar hiyerarşisindeki yerini tekrar gözden geçirin. dsö pandemi ilan edebilir bunu bütün ülkeler kabul edecek ona göre önlem alacak diye bir şey yok. dsö kararıyla hiçbir şey yapılmaz. hükümetler anayasalarına uygun bir şekilde önlem alabilir. şu dönemde alınan hiçbir önlem anayasa ve ilgili yasalara uygun değildir. maske ve sokağa çıkma yasağı ihlali ile ilgili cezaların iptal kararlarını google amcaya sorarak bile görebilirsiniz.

serkan_42, 3 yıl önce
O şekilde bir tane iptal edilmiş bir ceza görür duyarsanız haber edin de bizde görelim :) dalga geciyorsunz herhalde pandemi ilan edilmis onlem amaçlı bu şekilde kararlar alinir
15 Mayıs 2021 22:46

Soruşturmaya belgelerini sunsun sorun olmaz
Policeman70, 3 yıl önce

Bu şekilde yasak varken babası vefat edip memleketine giden arkadaşa soruşturma açıldı. Neymiş seyahat izni yokmuş

okay90
Aday Memur
15 Mayıs 2021 23:13

Neyi araştıracağım izaha gerek yok. Sokağa çıkma yasağını ihlal cezası iptal emsal var. istersen atayım iyi okursun. Ayrıca polisin pvsk tck tanımlanan maddeleri haricinde kişinin kimlik fotoğrafını çekip ilgili kuruma paylaşması kanaatimce kişisel verilerin hukuka aykırı olarak ele geçirilmesi yayılması suçu oluşur.
serkan_42, 3 yıl önce
Kardeş biraz araştır gel hangi hallerde hangi şekilde nasıl neye göre tedbirler alınır yasaklar konulur öğren sonra tartışalım

serkan_42
Şef
15 Mayıs 2021 23:13

Ok
okay90, 3 yıl önce
Neyi araştıracağım izaha gerek yok. Sokağa çıkma yasağını ihlal cezası iptal emsal var. istersen atayım iyi okursun. Ayrıca polisin pvsk tck tanımlanan maddeleri haricinde kişinin kimlik fotoğrafını çekip ilgili kuruma paylaşması kanaatimce kişisel verilerin hukuka aykırı olarak ele geçirilmesi yayılması suçu oluşur.
Toplam 117 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi