Editörler : E.Kayı Han
«606162636465666768697071»

AliBegoviç
Şube Müdürü
31 Ekim 2017 13:49

Arkadaşlar yarın aylardan KASIM !

uzakdeğil
Aday Memur
31 Ekim 2017 14:46

çok doğru söyledin hocam bende 2014 iki aylık sendikadan bir yıldan fazladır bekliyorum hiç bir gelişme yok. bu takipsizlik alanlar neden paylaşmaz anlamıyorum.bu arada bulunduğum ilçe milli eğitimden 3 hafta önce sendika bilgileri istenmiş.göndermişler

Yoruyorum, 6 yıl önce

2015 aralık istifa forumda adlî soruşturması olanda var olmayan da.sendika konusunda dava açılan da var acilmayan da benim dosya var nerdeyse 1 yıl oldu hala acik ifade gözaltı arama olmadı.dava açılmadı henüz.insallah açılmaz. Fakat ne hikmetse takipsizlik alan arkadaşlar belgelerini paylaşmıyorlar .kişisel bilgiler kapatılıp emsal gösterilmesi adına paylaşılabilir sanki devlet sırrı

AliBegoviç
Şube Müdürü
31 Ekim 2017 22:43

İnsan rüyasında öğretmenlik yaptığını görünce içi yanar mı? Gözlerini hasretle açar mı güne ?

Aysbtl1
Aday Memur
31 Ekim 2017 23:48

Hocam siz meslegi gormusunuz ben direk ders programimi gordum ama ruyamda bile ihrac olmasam guzel ders programim olcakmis diyorum hayir ruyalarda bile iade olmuyorum

AliBegoviç, 6 yıl önce

İnsan rüyasında öğretmenlik yaptığını görünce içi yanar mı? Gözlerini hasretle açar mı güne ?

AliBegoviç
Şube Müdürü
01 Kasım 2017 00:11

İnşallah iade olursunuz hocam hayırlısıyla.

AliBegoviç
Şube Müdürü
01 Kasım 2017 00:13

01.11.2017 Çarşamba KASIMDAYIZ. İnşallah devlet babamızın vicdanının harekete geçtiği bir ay olur. Çok canlar yandı çok

kokorati
Aday Memur
03 Kasım 2017 11:07

unhappy
Aday Memur
03 Kasım 2017 19:25

Birsey daniscam arkadaslar.ben sendika istifayim 2015. tamam anladığim kadarıyla bundan atıldım.atildığimda 1 senedir başka sendika üyesiydim.ama benim merak.ettigim 2014 de bank.asya hesabı açip katilim hesabina cüzi birsey yatirip 3 ay sonra hesabimi kapayip parayi kuveyt turk katilim.hesabina atmiştim.yönlendirdim.yani tamamen yatırım amaçlı.sizce buda kriter olurmu 2014 ortaları sonrası bankanin kapısindan girmedim

digeradam
Şube Müdürü
03 Kasım 2017 21:19

bankada sendikada sorun hocam şu anda inşallah düzelir ilerki zamanlarda

unhappy, 6 yıl önce

Birsey daniscam arkadaslar.ben sendika istifayim 2015. tamam anladığim kadarıyla bundan atıldım.atildığimda 1 senedir başka sendika üyesiydim.ama benim merak.ettigim 2014 de bank.asya hesabı açip katilim hesabina cüzi birsey yatirip 3 ay sonra hesabimi kapayip parayi kuveyt turk katilim.hesabina atmiştim.yönlendirdim.yani tamamen yatırım amaçlı.sizce buda kriter olurmu 2014 ortaları sonrası bankanin kapısindan girmedim

Aysbtl1
Aday Memur
04 Kasım 2017 00:16

Komisyon basvuru suresi biteli nerdeyse 2 ay olacak neden olumlu ya da olumsuz hic karar cikmadi ? Iki aydir hic mi dosyasi tamalanan olmamista komisyon onune gelmemis niye aklimizla dalga geciyorlar red vereceksen ver bi an once !

AliBegoviç
Şube Müdürü
04 Kasım 2017 22:41

Kasım bir son değil bir başlangıç. O yüzden henüz daha Kasımın başındayken sabırsızlanmamak lazım. İnşallah biraz daha bekleyelim ama Olumlu sonuçlar alalım.

Sarkat
Genel Müdür
07 Kasım 2017 15:26

O kadar güzel duyumun üzerine CB resmen katran döktü.

E-S 4023
Aday Memur
07 Kasım 2017 16:20

Arkadaşlar CB nin sözü talimatla hareket edip herşeyimi satıp savıp yatıranlara. Dikkat ettiyseniz sendikayla ilgili bi tek kelime kullanmadı.

Sarkat
Genel Müdür
07 Kasım 2017 16:56

İnsan yinede güvenemiyor

E-S 4023, 6 yıl önce

Arkadaşlar CB nin sözü talimatla hareket edip herşeyimi satıp savıp yatıranlara. Dikkat ettiyseniz sendikayla ilgili bi tek kelime kullanmadı.

07 Kasım 2017 18:35

Rahat olun, sendikadan dönüşler iadeler beraatler takipsizlikler oldukça rahat olun. Önünde sonunda hakkımızı geri alacağız. işimizi, itibarımızı, maaşlarımızı ve ohalden sonra tazminatlarımızı alacağız.

Sarkat, 6 yıl önce

İnsan yinede güvenemiyor

AliBegoviç
Şube Müdürü
07 Kasım 2017 20:04

Arkadaşlar inancınızı yitirmeyin. Her forumu takip ediyorum aşağı yukarı. Bazen duyumlar okuyoruz yarın dönecekmiş gibi bazen haberler çıkıyor yarın bizi asacaklar diye. Ben genel tabloya baktığımda vicdanın az da olsa yavaş yavaş da olsa sinelere sirayet ettiğini düşünüyorum. Ama ben Ak Partili Dostlarım Rahatsız! Derken derdimizi bizi seven sayan Yakınlarımızdan başlayarak önce tüm ak partililere anlatmamız gerek derken bazıları kızıyordu ve bugün gelinen nokta hep siyasetin, toplumun değişmesi ile bu işler daha iyi yoluna girer şeklinde. Herhangi bir siyasi görüşe bağlı değilim ancak kusura bakmayın Ak partiye sallayarak, insanlara ulaşıp derdini hissettirmeden tünelin sonundaki ışığa yorumlarla analizlerle ulaşılamıyor. Suyun yönünü değiştirmek için analize değil herkesin yaşadığımız haksızlığı bilmesine çalışmalıyız. Yav Ak prtli akrabamın birine inşllah dönsem diyorum adam : ama maaşının bir kısmını almaya devam ediyorsun acele etme bu işler düzelir diyor? Şimdi toplumun kanaat değişecek ki siyaset kendine gelsin !

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
08 Kasım 2017 08:56

Cift kriter olmasi kötü olmuş hocam. İkisinden biri olmasaydı iyiymiş.

unhappy, 6 yıl önce

08 Kasım 2017 10:15

Tek kriter olsa ne olacak mesela?

Ne değişecek...

şaşkın tarihçi, 6 yıl önce

namzet42
Memur
08 Kasım 2017 10:48

Sanane

şaşkın tarihçi, 6 yıl önce

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
08 Kasım 2017 10:51

Bu nasıl bir üslup böyle? İnsanlar fikirlerini de belirtemeyecekler mi ya.

namzet42, 6 yıl önce

Sanane

Toplam 1483 mesaj
«606162636465666768697071»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi