Editörler : crops35
08 Ocak 2021 01:11

Elektrik Enerjisi Üretim İletim Dağıtımı bölümü mezunları atama sorunsalı için içeri giriniz.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere TEİAŞ bizden alması gerekirken elektrik bölümünden almaya devam ediyor. Bu sorunu düzeltmek için toplanıp hep birlikte YÖK'e TEİAŞ'a ve ÖSYM'ye nereye dilekçe yazmamız gerekiyosa araştırıp yazalım. Bölüm mezunları bu başlığın altında toplanıp dilekçe işini birlikte yürütürsek bu sorunun çözülmesi hız kazanır. Mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Gc2323
Aday Memur
08 Ocak 2021 19:05

Kesinlikle öyle birlik olup cimere ve hatta teiaş insan kaynaklarıyla görmek lazım bizler bu kurumlar için okuduk ama ne hikmetse gidip düz elektrik alıyor

Gc2323
Aday Memur
08 Ocak 2021 19:09

Ama bölüm.mezunlarinda pek iş yok raylı sistemler mezunları birlik olup liseden alimi kendi lehlerine çevirdiler ve hatta onlisanstan bizler birayay gelip sesimizi duyurmalıyız şuan 34 kadro boşa gitti

ibrahim018
Şef
08 Ocak 2021 23:04

Evet ne gerekiyorsa yapalım

Syduck
Aday Memur
08 Ocak 2021 23:48

Öncelikle bir whatsapp grubu kuralım whatsaptan bu işi organize edelim. Arkadaşlar herkes araştırssın haftasonu boyunca dilekçe örneği bulalım hangi kurumlara atmamız gerekiyo onu öğrenelim hep birlikte dilekçeyi yazar göndeririz. Eğer biz bu işin üzerine düşmezsek 100 senede geçse elektrik bölümünden almaya devam eder. Türkiyede malesef işler böyle yürüyo biliyorsunuz.

Teknotr
Yasaklı
09 Ocak 2021 00:26

Yök denilen saçma kurum güya bölüm isimlerini birleştirecekdi yapmadı elektrik enerjisi üretimi iletim dağıtım bölümü de elektrik ile bir olmalıydı bu arada bu bölümün mezunları zaten TEİAŞ EÜAŞ TEDAŞ da çalışmalı zaten bölüm adıyla kurumların adı yaptığı işler birebir uyuşuyor elektrik üretim EÜAŞ iletim TEİAŞ ve dağıtım TEDAŞ ama komediye bak bu bölümden alım yapmıyolar.

Syduck
Aday Memur
09 Ocak 2021 00:31

Arkadaşlar whatsapp grubu kurmasını bilen birisi grup kursun linki buraya paylaşsın lütfen. Ben dilekçe hazırlayıp hepinize göndereceğim. Siz sadece çıktısını alıp ad soyad imza atıp göndereceksiniz kurumlara.

09 Ocak 2021 00:42

Aynen kurumların bu bölümden alım yapmaları sağlamalıyız elektrikle alakalı kurumlar diğer elektrik bölümlerinden alım yapıyor

theowner
Aday Memur
09 Ocak 2021 01:13

Ben zamanında bu konu ile ilgili ösym ye, teiaş, kamu baş denetçisine, cimer e ve devlet personel başkanlığına yazı yazdım ama bir sonuç alamadım. Burda toplu harekete edilirse olumlu bir sonuç alacağımıza inanıyorum.

Syduck
Aday Memur
09 Ocak 2021 03:30

Arkadaşlar TEİAŞ, OSYM, YÖK ve Kamu Denetçiliği Kurumu için ayrı ayrı dilekçeleri hazırladım. Yapmanız gereken sadece adınızı soyadınızı adres tc no ve tarihi yazıp dosyanın içine koyacağım ilgili adreslere göndermek. Bir whatsapp grubu oluşturun biraz daha adam bulalım ve yarın sizlere dilekçeleri atayım doldurup hep birlikte postalayalım. Birlikten kuvvet doğar.

09 Ocak 2021 13:35

Brolar sizin durumunuz aynı enerji mühendisliği gibi

Onları da eüaş almıyor ;)

Alan elektrik olunca yan dal bölümleri kamu pek görmüyor

Elektrik bölümü mezunu olarak sizin de dahil edilmeniz adil olurdu atamaya

09 Ocak 2021 19:09

Arkadaşlar arkadaşlarımızada haber verelim

dilekçe sayımız çoğalsın

Syduck
Aday Memur
10 Ocak 2021 14:51

+

Gc2323
Aday Memur
10 Ocak 2021 18:54

Arkadaşlar hep birlikte kurumlara çimere yazalım yani büyük bir hak kaybı var enazindan ortak olsa bile iyiydi raylı sistemler mücadele etti ve kazandı şuan tcdd ye sade raylı sistemler giriyor yada ELEKTRIK ENERJISI ÜRETIM ILETIM VE DAGITIMI bolumu kapatılsın gerçekten millet boşuna 2 yılı vermesin bölüm elektrik unvan tekniker ama kod sikinti

10 Ocak 2021 20:51

+

ibrahim018
Şef
14 Ocak 2021 14:35

Arkadaşlar bölüm mezunu sınıf arkadaşlarınızı da çağırın gruba telegram grubu olsa daha iyi olurdu

CyberWarrior
Yasaklı
17 Ocak 2021 01:45

.

Beastwood
Aday Memur
20 Nisan 2021 00:00

konu hakkında gelişme var mı acaba ?

08 Şubat 2022 15:20

Konu hakkında herhangi bir gelişme var mı?

ibrahim018
Şef
18 Nisan 2023 10:09

cimer üzerinden yazdım gelişme var gibi güzel sonuçlar olacak inşallah

Burakltun, 2 yıl önce

Konu hakkında herhangi bir gelişme var mı?

01 Ocak 2024 20:21

Grup felan varsa benide ekler misiniz

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi