Editörler : Lanet
«565566567568569570571572573574575576»

nitrik asit
Aday Memur
18 Nisan 2018 11:27

Arkadaşlar öncelikle seçim görüşmesinin sonucunu bekleyelim eğerki bizim sınav tehlikeye girerse başta Memurlar net olmak üzere sendika Vs yazalım belki kesin bilgi elde ederiz. Hayırlısı olsun.

kngmutemet
Daire Başkanı
18 Nisan 2018 13:50

gthb unvan sınavına 4b lı personel girebilir mi..dpb de bir açıklama yok.sozlesmeli personel il.

çamdalın
Şef
18 Nisan 2018 14:16

Bizim bakanlığa has bir durum değil ama giremez diye biliyorum.

kngmutemet, 6 yıl önce
gthb unvan sınavına 4b lı personel girebilir mi..dpb de bir açıklama yok.sozlesmeli personel il.

kngmutemet
Daire Başkanı
18 Nisan 2018 14:24

DPB nin sözleşmeli personel kanununda giremezler diye bişey yazmıyo.

9) Sözleşmeli personelin, unvan değişikliği suretiyle atamasının yapılacağı pozisyon için

öngörülen ilk defa hizmete alınma prosedürüne riayet edilmesi kaydıyla, unvan

değişikliği mümkündür.....

madde 9...

bakanlık pergem ve DPB ye görüş sorulabilir.ayrıca erken seçim gündeme gelirse sınav zora girebilir..kabine değişikliği vs. süreci yıpratır..

çamdalın, 6 yıl önce

Bizim bakanlığa has bir durum değil ama giremez diye biliyorum.

çamdalın
Şef
18 Nisan 2018 15:34

Bu madde sanırım ilk atamayla ilgili. Örneğin maliye de memur iken, tarım a mühendis olarak kpss ile atanırsan geçersin diyor. Unvan sınavına girer diye bir anlam çıkarmayın bundan. Öncelikle hiç giren olmuş mu bence onu araştırın.

kngmutemet, 6 yıl önce

DPB nin sözleşmeli personel kanununda giremezler diye bişey yazmıyo.

9) Sözleşmeli personelin, unvan değişikliği suretiyle atamasının yapılacağı pozisyon için

öngörülen ilk defa hizmete alınma prosedürüne riayet edilmesi kaydıyla, unvan

değişikliği mümkündür.....

madde 9...

bakanlık pergem ve DPB ye görüş sorulabilir.ayrıca erken seçim gündeme gelirse sınav zora girebilir..kabine değişikliği vs. süreci yıpratır..

çamdalın
Şef
18 Nisan 2018 16:47

24 Haziran seçimi ülkemiz için hayırlı olsun. Fakat bizim sınav için pek hayırı olmayacağı aşikar. Seçim tarihi itibariyle seçim öncesi bizim sınavla ilgili bir çalışma olacağını sanmıyorum. Seçim sonrası ne olur o da belli değil. Seçim sonrası kim kazanırsa kazansın bakanın değişmesi muhtemel. İttifak kazanırsa benim tahminim Tarım Bakanlığını MHP ye verirler. Teşkilat geniş ve geçmişten gelen şeylerden dolayı diyorum bunu. Ekimde sınav olması için en geç ağustosta duyuru olması gerek. Buda seçimden 2 ay sonrası ki zor. Yeni bakan belki yeni parti, yeni teşkilat, devletin yapısı da değişiyor. Önümüz karanlık yani sınav için.2018 mezunlarını da aldık aramıza, 2019,2020 diye devam ederiz diye korkuyorum.

Exgripin
Aday Memur
24 Nisan 2018 13:52

arkadaşlar sınav konusunda sıkıntı yok milli eğitim bak. ile protokol yakın zamanda 1-2 hafata yayapılacak gelecek ayda sınav duyurusu ilana çıkar

çamdalın
Şef
24 Nisan 2018 14:03

Arkadaşım güncel bir duyum mu yoksa varsayım mı?, Duyum almışsan umarım seçim kararı sonrasıdır, yoksa bence bir teyit edip bizimle burada paylaşırsan sevinirim.

Exgripin, 6 yıl önce

arkadaşlar sınav konusunda sıkıntı yok milli eğitim bak. ile protokol yakın zamanda 1-2 hafata yayapılacak gelecek ayda sınav duyurusu ilana çıkar

Exgripin
Aday Memur
24 Nisan 2018 14:18

güncel kardeşim protokol milli eğitim bak. göndrilmiş 1-2 haftaya imzalanır

çamdalın
Şef
24 Nisan 2018 14:47

İnşallah, ama dönüşünde ne olur Allah bilir.

Exgripin, 6 yıl önce

lisans422
Aday Memur
24 Nisan 2018 16:28

Teşekkür ederiz verdiğin bilgi için. inşallah dediğiniz gibi sınav ilanı biran önce yayınlanır da bizde bu belirsizlikten kurtulmuş oluruz...

Exgripin, 6 yıl önce

gokser
Aday Memur
24 Nisan 2018 17:18

Arkadaşlar, sınavın 2018 Ekim ayında yapılacağına dair duyuru 9 Şubatta yapıldı.

Yaklaşık ÜÇ ay geçti.Personel Genel Müdürlüğünden aldığımız haberler şu ana kadar sınavla ilgili hiçbir çalışma yapılmadığı yönünde.

Sınavsız unvan verilmesi ya da unvan değişikliği sınav genelgesinin bir an önce yayınlanması herkesin faydasına olacaktır

35ankara
Aday Memur
24 Nisan 2018 20:37

Arkadaşlar canınızı sıkmak istemezdim ama çok ciddi bir durum var. Seçim değil ama Bakanlığımız içerisindeki yeni "düzenlemelerle" ilgili bir duyumlar aldım.

- Gıda Kontrol Genel Müdürlüğünün Sağlık Bakanlığına Bağlanması

- Hayvancılık Genel Müdürlüğünün yeni bir bakanlık veyahut farlı bir yere entegre edilmesi gibi şeyler.

İnşallah sadece söylentidir. fakat duyum aldığım arkadaşta sınava girecek birisi ayrıca toç bir-sen de yönetici, her Bakanlığa gittiğinde gelişme var mı diye soran birisi en son aldığı cevap Bakanlıkta böyle durumlar var siz 2018 yılı içerisinde bu sınavı beklemeyin olmuş.

Bu saatten sonra yapılacak şey öncelikle bu bilginin doğruluğunu araştırmak doğru olsun olmasın sınavla ilgili resmi bir duyurunun yapılarak tarihin belirlenmesi Bu anlamda hepimize iş düşüyor herkes sendikalarını sendikalı değilse Personel Genel Müdürlüğünü daha fazla rahatsız ederek gerekli adamların atılmasını sağlamaktır.

sercanolcer
Aday Memur
25 Nisan 2018 14:17

anlaşılan bu sınav öyle yada böyle bu sene yatacak

vesete
Aday Memur
26 Nisan 2018 10:08

bu sene değil belki de hiçbir zaman yapılmayacak.

sercanolcer, 6 yıl önce

anlaşılan bu sınav öyle yada böyle bu sene yatacak

çamdalın
Şef
26 Nisan 2018 10:45

Aynen arkadaşlar, bu sene yapılmazsa daha da yapılmayabilir. Seçim öncesi somut bir adım atılması için memurlar.net e whatsapp tan ve sitesinin sağ üstünde yer alan haber gönder kısmından lütfen yazın.

vesete, 6 yıl önce

bu sene değil belki de hiçbir zaman yapılmayacak.

karaejderha27
Aday Memur
26 Nisan 2018 11:13

Arkadaşlar Sayın bakan bey bugun saat 2 de şanliurfa da tarim ve hayvancilik fuarinin acilisini yapacak urfadaki arkadaslarin sinav tarihi ile ilgili son. Durum hakkinda bilgi alabilirlerse seviniriz

gokser
Aday Memur
26 Nisan 2018 12:00

0 532 540 0 590 Memurlar.net'in whatssap hattı

AHMET ORUÇOĞLUGİL
Şube Müdürü
29 Nisan 2018 11:40

tüm ünvan değişiklikleri aynı okul düzeyinde yapılmalı. lise mezunu tekniker veya mühendis kadro değişikliğine girmemeli. şu anda tarım bakanlığıda çalışan % 50 personel iş sırasında üniversiteye gitmekte, okul bitirerek kadro değişikliği yapmakta. bunun yanında binlerce genç ziraat ve gıda mühendisliği okuduğu halde atanamamakta sebebi ünvan değişikliği ile lise mezunu memurların MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE üniversiteye giderek hem çalışıp hem okuyarak bu kadroları doldurmaları. tüm bakanlıklarda bu şekilde ünvan değişikliği yapılmamalı gençlerin önü açılmalı.

gıdatarım80
Kapalı
04 Mayıs 2018 13:45

bizim sınav yattı mı acaba ne diyorsunuz

Toplam 12346 mesaj
«565566567568569570571572573574575576»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi