Editörler : swat3410E.Kayı Han
19 Mart 2022 23:33

Pomem psikiyatri geçmişi acil !

Arkadaşlar 4 yıl önce 3-4 defa psikiyatriye aile zoru ile gittim. (E nabızda Aile ile görüşme ve degerlendirme) yaziyor. Anksiyete tanisi ve panik bozukluk yaziyor.Paxera vermisti doktor. simdi okulu kazansam orda kesin elenirmiyim lutfen bu durumda olan arkadaslar veya saglik raporunu alabilmis arkadaslar yardim etsin. Cunku bu durum canımı çok sıkıyor.(Şuan mevcut tanilari hicbir sekilde tasimiyorum)

Cihat sayılgan
Kapalı
19 Mart 2022 23:39

Kardeşim son iki yıla ve ilaç geçmişine bakıyorlar diye biliyorum iki yıl evveliyse sorun olmaz herhalde

vatansver23
Aday Memur
19 Mart 2022 23:49

Umarım öyle olur hocam tesekkur ederim yanitiniz icin.

vatansver23
Aday Memur
20 Mart 2022 18:47

Konu güncel.!

20 Mart 2022 20:28

Sorun olur 2 yıl maddesi diye bir şey eskidendi büyük ihtimal doktor sıkıntı çıkaracak onu daha iyi bilen birilerine git sor olmadı akademiyi ara sor yani konulan tanılar polislige engel olan tanılar dostum. Çıkmaz desem çıkar çünkü üzerinden pek geçmemiş ben sözlü mülakata girdigimde psikolok bana s gibi bakıyordu gözlerini kırpmadan o konularda törerans göstereceklerini sanmıyorum

vatansver23
Aday Memur
20 Mart 2022 21:27

Harekatt hayir mevcut yonetmenlikte hala son yil tedavisiz ve semtompsuz ise saglam kabul edilir. yaziyor. Zaten abimde polis o konuda bir sorun yok. Sadece merak ettigim icin sordum baskalari acaba ne yasamis diye

wolfmfe
Aday Memur
21 Mart 2022 16:24

Sorun olmaz rahat ol

Mehmet kia
Aday Memur
15 Mayıs 2022 15:15

yanında epikriz raporu götürmez isen gene hastahaneye sevkini isteyebilirler dikkat et kardeşimç

vatansver23, 2 yıl önce

Umarım öyle olur hocam tesekkur ederim yanitiniz icin.

Hes kodu
Aday Memur
16 Mayıs 2022 00:01

Yönetmelikte net şekilde ifade etmişler, 2 yıl içerisinde tanı ve ilaç geçmişi elenme sebebi. 2 Yıldan önce olduysa doktor bunu görür ve o hastalığın devam edip etmediğini kontrol eder, eğer ki sıkıntı görmezse geçirir seni korkmana gerke yok.

vatansver23
Aday Memur
16 Mayıs 2022 23:14

Mehmet kia Epikriz raporu son 2 yil girisi olanlardan isteniyor yonetmenlikte oyle yaziyor. benden isteyeceklerini sanmiyorum 5 yil oldu bakio gorelim artik hayirlisi olsun :)

iremmm9
Aday Memur
19 Mayıs 2022 11:35

27.dönemim yönetmelik değişmedi senin tanın b dilimine girer ama b dilimi son 2 yıl girişi yoksa sağlam kabul edilir diyor. senin de 2 yılı geçtiği için ne epikrize gerek var ne de telaşa. hiçbir sorun olmuyor.

nurdlk
Kapalı
05 Haziran 2022 20:27

arkadaşlar benim son psikiyatriye gidişimin üstünden 24 değil 21 ay geçmiş olacak. tanı kısmında psikiyatrik muayane tanısı yazıyor. heyet 2-3 sonra süresi doluyor demeden direkt eler mi yoksa iş psikiyatri doktorunda mı bitiyor?

sytor
Aday Memur
06 Haziran 2022 17:36

ayni durumdayim bende. eğer lise meuznu olarak başvurursam şu an senin durumunu yaşayacagim fakat pomemden basvurursam 2 sene dolmuş olucak. bildiğim kadarıyla heyet doktoru olur verebilir onun insiyatifine ve senin iyileşme durumuna göre ancak okula basladiginda sağlık daire yöentmeliğe göre doktorun kararını yok sayıp 2 yıl dolmamış diyerekten ilişiğini kesebilir
nurdlk, 2 yıl önce

arkadaşlar benim son psikiyatriye gidişimin üstünden 24 değil 21 ay geçmiş olacak. tanı kısmında psikiyatrik muayane tanısı yazıyor. heyet 2-3 sonra süresi doluyor demeden direkt eler mi yoksa iş psikiyatri doktorunda mı bitiyor?

vatansver23
Aday Memur
14 Haziran 2022 12:39

Konu güncel.!

vatansver23
Aday Memur
22 Haziran 2022 20:57

Arkadaslar elenenler varmış 27. donemden Varkı kesin net bilgisi olan?

losttparadise
Aday Memur
23 Haziran 2022 22:09

elenenlerin neden elendiğini bilmek lazım b c d dilimlerinde farklı hastalık tanımlamaları var.

sytor
Aday Memur
23 Haziran 2022 22:12

anksiyete b dilimindeyse son birkaç ayı kaldıysa 2 sene dolmasına yine de elenir mi? davayla geri döbmeye hak kazanabilri mi
losttparadise, 2 yıl önce

elenenlerin neden elendiğini bilmek lazım b c d dilimlerinde farklı hastalık tanımlamaları var.

vatansver23
Aday Memur
24 Haziran 2022 11:23

sytor hastaneden saglam alirsan zaten okulda 2 yılı geçmiş olur sağlık dairede sorun yapmaz zannımca

losttparadise
Aday Memur
24 Haziran 2022 12:31

anksiyete b diliminde son iki yıl semptom ve tedavisizse sağlam kabul edilir. C ve D diliminde süre ayrımı yok. bahsettiğin şey bence tamamen doktor inisiyatifinde

sytor, 2 yıl önce
anksiyete b dilimindeyse son birkaç ayı kaldıysa 2 sene dolmasına yine de elenir mi? davayla geri döbmeye hak kazanabilri mi

sytor
Aday Memur
24 Haziran 2022 13:26

semptom ve tedaviden kasıt 2 sene içine düşe muayene bilgisinde ön tanı var sadece ilaç reçetesi ya da semptomlar şu şeilde falan diye bişey yok hastaneden epikrizini bile cikartamadim öyle söyliyim epikriz kaydi yok bu muayenenizin dediler. o zmaan bi sorun olmaz gibi duruyor ben pmyo'ya başvurayım yine de
losttparadise, 2 yıl önce

anksiyete b diliminde son iki yıl semptom ve tedavisizse sağlam kabul edilir. C ve D diliminde süre ayrımı yok. bahsettiğin şey bence tamamen doktor inisiyatifinde

vatansver23
Aday Memur
06 Temmuz 2022 16:27

konu aktif 27. donemden bilgisi olanlar varmı net şekilde

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi