Editörler : Pangaea

mr.focus
Memur
21 Mayıs 2020 10:25

memurlar.net durumu aciklayan bir haber bekliyoruz.
21 Mayıs 2020 10:44

Kardesim helâl olsun harbiden insanlara byle güzel mesajlar vermek gerek gerçek dışı şeylerle milletin aklını bulandirip şov yapmaya çalışanlar var .Yok ösym gizlice klavuz degistirmis falan filan adam bir anda nasılda r yapt.n helâl olsun

21 Mayıs 2020 10:46

Bu arkadas birazdan sayfa basliginida degistirir klavye delikanlısı.Tum sitelerde insanlar yazdığı virgül dahil herşeyden sorumludur. Hatırlatmakta güzel birşey olduğunu anladım.

Murat13579
Aday Memur
21 Mayıs 2020 10:50

Kardeşim memurlar net şu anda bu konuyla alakalı hep taraflı haber yaptı ve yapmaya devam ediyor. Ben bu kılavız değişikliğini haber yapacak cesareti göremiyorum memurlar nette. Tek merak ettiğim Danıştay'day yürütmeyi durdurma kararı çıkınca bunu haber yapabilecekler mi?
mr.focus, 4 yıl önce
memurlar.net durumu aciklayan bir haber bekliyoruz.
21 Mayıs 2020 11:00

Kardesim senin gbi niceleri yok taraflı haber yaptı yok şunu yaptı 24 saat buralardasınız ben bu işten bisey anlamadim. Eleştiride yapılır ayrı hep bardagin bos tarafina bakmayalim birazda dolu tarafina bakalim Guzel bir site bilgilendirici her konuda tum calisan ekibe basarilar MEMURRLAR NET

Murat13579
Aday Memur
21 Mayıs 2020 11:13

Kardeşim öncelikle hakaret veya tahrik unsuru içermeyen yorumundan dolayı teşekkür ederim, artık insan bu forumda böyle yorumlara hasret kalıyor. Bende memurlar neti başarılı buluyorum genel olarak ama bu konudaki tavrını da kendimce dile getirdim. Ayrıca sektörde 1000 lerce işsiz var bunun da farkındayım Allah herkesin yardımcısı olsun ama bunun çözümü bu şekilde olmamalıydı. Bakanlıgın 10000 kadro sözü vardı, 100 kişinin hakkını yiyerek çözüm olmaz hocam.
ıstanbullu jojuk, 4 yıl önce

Kardesim senin gbi niceleri yok taraflı haber yaptı yok şunu yaptı 24 saat buralardasınız ben bu işten bisey anlamadim. Eleştiride yapılır ayrı hep bardagin bos tarafina bakmayalim birazda dolu tarafina bakalim Guzel bir site bilgilendirici her konuda tum calisan ekibe basarilar MEMURRLAR NET

ozgr89
Aday Memur
22 Mayıs 2020 09:56

Arkadaşlar bu alımla ilgim yok fakat merakımdan soruyorum. Bu tarım bakanlığı alımlarında kamu çalışanı olayı diğer kurumlara veya merkezi alımlara da sıçrar mı acaba duyum alan veya bilgisi olan var mı?

jrcinekop
Aday Memur
22 Mayıs 2020 11:21

Sözleşmeliden kadroluya veya 399'a geçişi engelleyemezler diye düşünüyorum

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi