Editörler : swat3410

angarabebesi060606
Daire Başkanı
22 Temmuz 2019 03:45

O yeeeeaaahjj :)))
85200258, 5 yıl önce
Şu forumda bir başlık acsam ve forumun gereksiz adamları kim diye anket yapsam zirvedeki yerini birakmazsin ;-) Sen bu başlığı açan , Mete denen bir lavuk var o... Zirvesiniz zirve

xgametr
Yasaklı
22 Temmuz 2019 04:17

sıralama şu şekilde olacak angarabebesi>Mete 0632>Elchapo>İMAJTURK bu adamlar bu gruba goygoy yapmaya gelmiş mupzetel tayfa :)
85200258, 5 yıl önce
Şu forumda bir başlık acsam ve forumun gereksiz adamları kim diye anket yapsam zirvedeki yerini birakmazsin ;-) Sen bu başlığı açan , Mete denen bir lavuk var o... Zirvesiniz zirve

Dikkattttt
Aday Memur
22 Temmuz 2019 04:31

Erken yatan maaşı 15i ne kadar bankalar kullandığı için aylık bize promosyon emniyete de ekip otosu vs şeklinde veriyorlar diye biliyorum hal böyleyken bankaların erken yatırması zararlarına olacaktır ki bayramı düşüneceklerini de sanmıyorum

kilicharun
Şube Müdürü
22 Temmuz 2019 04:34

bu bankanın inisiyatifinde olan bir şey değil ki. hükümet ister, bankalar da mecburen yapar.
Dikkattttt, 5 yıl önce
Erken yatan maaşı 15i ne kadar bankalar kullandığı için aylık bize promosyon emniyete de ekip otosu vs şeklinde veriyorlar diye biliyorum hal böyleyken bankaların erken yatırması zararlarına olacaktır ki bayramı düşüneceklerini de sanmıyorum

kilicharun
Şube Müdürü
22 Temmuz 2019 04:40

bu bankanın inisiyatifinde olan bir şey değil ki. hükümet ister, bankalar da mecburen yapar.
Dikkattttt, 5 yıl önce

Dikkattttt
Aday Memur
22 Temmuz 2019 04:44

Niye yapsın kardeşim adamların anlaşması var sözleşmesi var bayramlarda belki erken yaptırabilirim diye madde mi var, hükümetin kendisi zaten yatırmış oluyor e bordro da yazan tarih itibariyle gerisi bankalarda
kilicharun, 5 yıl önce

veba1982
Genel Müdür
22 Temmuz 2019 06:36

sen hiç erken maaş almamışsın demekki. cumhurbaşkanı maaş erken yatacak dedikten sonra bankalara bok yemek düşer. bundan önce defalarca maaş anlaşması olmasına rağmen erken yattığı gibi bu ayda maaşlar erken yatacaktir
Dikkattttt, 5 yıl önce
Niye yapsın kardeşim adamların anlaşması var sözleşmesi var bayramlarda belki erken yaptırabilirim diye madde mi var, hükümetin kendisi zaten yatırmış oluyor e bordro da yazan tarih itibariyle gerisi bankalarda
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi