Editörler : swat3410E.Kayı Han
16 Kasım 2019 02:10

Sözlü mülakat için ayrı bir kıyafet mi götürülmeli ?
Fyt ve sözlü mülakat aynı gün olacaksa ayrı bir kıyafet olmalı mı

mhmtekmrc
Aday Memur
16 Kasım 2019 10:21

tabiki dostum fyt den sonra bi ara olur sanırım bu şekilde takım elbiseyi falan giyecez artık nasıl olacak bilmiyorum önceden girip tecrübeli arkadaşlar varsa işleyiş hakkında bilgi verir belki

kars2015
Genel Müdür
16 Kasım 2019 10:40

Takım elbiseni götür önce fyt girersiin eğer onu gecersen üzerini değiştirip memur seni mülakata götürürr merak etme fytden sonra hmen mülakata gecmezsin soluk soluğa herşeyin bir düzeni var fazlaca vaktin olucak

dahili123
Kapalı
16 Kasım 2019 21:48

beyler 26.dönem alımında adli sicil kaydı arkerlik durum belgesi feln istemiyor değil i

rol99st
Kapalı
16 Kasım 2019 21:58

Ben eşofmanla giderim. Sırt çantama siyah kot pantolumu ve koyu mavi gömleğimi koyar altına da siyah ayakkabı giyerim.

İsteyen takımda giyebilir tabi.

16 Kasım 2019 22:56

kardeşim ne gerek var birde kıyafet hamallığı mı yapacaksın üstelik sağlık yada spordan elenme ihtimali var ha olurda bi ihtimal mülakata kalırsan eşofmanla gir eleneceksen takım giysen boşuna alınacaksan pijamaylada alırlar rahat ol

kars2015
Genel Müdür
16 Kasım 2019 23:07

Herkesin kendi tercihi tabiki imkanı olan takım elbiseli saç sakal traşlı gitsin derim teşkilat malesef bunlara önem veriyor birde bu işi ne kadar ciddiye aldığınızı gösterir
sakallıyaratık, 4 yıl önce

kardeşim ne gerek var birde kıyafet hamallığı mı yapacaksın üstelik sağlık yada spordan elenme ihtimali var ha olurda bi ihtimal mülakata kalırsan eşofmanla gir eleneceksen takım giysen boşuna alınacaksan pijamaylada alırlar rahat ol

Oguzhan86
Memur
17 Kasım 2019 19:41

26.Pomem Fiziki Yeterlilik Mülakatını geçenler o gün sözlü mülakata mı girecek ?

HvCt
Şef
17 Kasım 2019 20:01

Spor kıyafetleriniz ile gidip fyt yi geçmeniz durumunda yanınızda götüreceğiniz takım elbise veya pantolon gömlek tarzında kıyafetleriniz giymek en mantıklısı olacaktır.

17 Kasım 2019 21:14

ne alakası var sem teşkilattanmısın abuk sabuk insanları sırf takım giydi diye mi alıyolar hey brother odtuyu bitir ituyu bitir adamın yoksa belediyeye çöpçü yapmazlarne memuru ne amiri ayık ol biraz ben kendi gözümle 1 ay önce hala fetocuları pameme aldıklarını gördüm

kars2015, 4 yıl önce
Herkesin kendi tercihi tabiki imkanı olan takım elbiseli saç sakal traşlı gitsin derim teşkilat malesef bunlara önem veriyor birde bu işi ne kadar ciddiye aldığınızı gösterir

rol99st
Kapalı
17 Kasım 2019 21:34

Genel itibariyle en uygununu yazayım.

Eşofman alt üst gidilir. Ön sağlıktan sonra spor için şort ve tişört giyilerek parkura çıkılır.Spor geçilirse çantadan takım elbise ya da pantalon ve gömlek çıkarılır giyilir.

Ben takım elbise götüreceğim fakat olur ya elenme ihtimaline karşı sürekli çantada durur.Oraya götürüp de mülakata çıkmadan dönersek elimde takımla gezmek istemem. Size tavsiyem genişçe bir çanta bulun takım elbiseyi büküp içine koyun.

Takım elbise giymek veya pantol gömlek giymenin artısı eksisi var mıdır bilmem derli toplu saç ve sakal tıraşı olmak önemli. Duruş ve diksiyon da olmazsa olmaz.

kars2015
Genel Müdür
17 Kasım 2019 21:56

11 senedir bu teşkilatyım kendin giymiyeceksin anlaşıldı neden insanların giymesi seni kasıyor mülakatına geldiğin kurum tarım bakanlığına işci almıyor üniformalı bir meslek gurubu hiyerarşi olan bir devlet kurumuna mülakata geliyorsun
sakallıyaratık, 4 yıl önce

ne alakası var sem teşkilattanmısın abuk sabuk insanları sırf takım giydi diye mi alıyolar hey brother odtuyu bitir ituyu bitir adamın yoksa belediyeye çöpçü yapmazlarne memuru ne amiri ayık ol biraz ben kendi gözümle 1 ay önce hala fetocuları pameme aldıklarını gördüm

Sonkomutan
Aday Memur
17 Kasım 2019 22:19

ben tek başıma gideceğim kıyafetlerimi telefonu vs. bırakabileceğim bi yer olacak mı acaba napıcam bilmiyorum

kars2015
Genel Müdür
17 Kasım 2019 22:42

Telefon almazlar içeriye emanette almıyorlar kıyafetlerini i bırakacağını yer olacaktır mutlaka merak etmeyin
Sonkomutan, 4 yıl önce

ben tek başıma gideceğim kıyafetlerimi telefonu vs. bırakabileceğim bi yer olacak mı acaba napıcam bilmiyorum

Mehmetarslan01
Kapalı
17 Kasım 2019 23:20

araba anahtarı getirmek sıkıntı olur mu
18 Kasım 2019 05:22

Jartiyerli gitmek takımla gitmekden daha iyi belki emniyet müdürü begenir takım giymek çok sahte ve yapma ik bence düğüne mi gidiyoz la

hakanes26
Şube Müdürü
18 Kasım 2019 08:57

arkadaşlar kesinlikle takım elbise giyin.mülakat komisyonu ona çok önem verir !!!

muraty41
Aday Memur
18 Kasım 2019 09:05

Bencede yani temiz ve düzgün olduktan sonra sade bir gömlek ve pantolonda yeterli olur diye düşünüyorum. İlla takım elbise diyenler şaşırttı doğrusu. O hengamede bide taım elbise mi taşıyacak insanlar.

rol99st, 4 yıl önce

Genel itibariyle en uygununu yazayım.

Eşofman alt üst gidilir. Ön sağlıktan sonra spor için şort ve tişört giyilerek parkura çıkılır.Spor geçilirse çantadan takım elbise ya da pantalon ve gömlek çıkarılır giyilir.

Ben takım elbise götüreceğim fakat olur ya elenme ihtimaline karşı sürekli çantada durur.Oraya götürüp de mülakata çıkmadan dönersek elimde takımla gezmek istemem. Size tavsiyem genişçe bir çanta bulun takım elbiseyi büküp içine koyun.

Takım elbise giymek veya pantol gömlek giymenin artısı eksisi var mıdır bilmem derli toplu saç ve sakal tıraşı olmak önemli. Duruş ve diksiyon da olmazsa olmaz.

Paem2019
Aday Memur
18 Kasım 2019 09:14

Arkadaşlar ben de size katılıyorum evet bi pantolon gömlek de yeterli rengi sade olursa ama takıma niye karşısınız bende ona şaşırdım bunu bi iş başvurusu olarak algılayın eşya taşıma gibi bir derdiniz olmayacak emin olun .sagliga girerken buyuk bir soyunma odasına bırakacaksınız. Burayı okuyup gitmeyi düşünen arkadaşta vazgeçmesin ben paeme takımla gittim çok da iyi yaptığımı düşünüyorum. Dediğim gibi sade renklerde gömlek ve siyah pantolon da çok iyi olur

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi