Editörler : Pangaea
«132133134135136137138139140141142143»

trabzon37
Aday Memur
23 Temmuz 2019 14:02

17-20 arası olduğunu nasıl belirlemişler göz göre göre millet kandırıyorlar örneğin bizim bölümde ilana başvuran 70 kişi mülakat için evrak veren 42 kişi mülakata gelen kaç kişi bilmem. mülakat için evrak verenler arasındaki sıralamadan inceleseler daha hakkaniyetli bir iddiada bulunmuş olurlardı. ama iptal iptal diye yaygara yapan arkdaşların amacı ''bizim hevesimiz kursağımızda kaldı onlarında kursağında halsın'' gibi gözü dönmüş bir şekilde saldırıyorlar.

91maliye.p3, 5 yıl önce

çoğu kadronun tabanı 70 olduğu için insanlar sürekli 70'ler alındı demekte. dikkat çekmek istedikleri nokta 90 alınsa bile eğer o listede 91 varsa onun hakkı olduğudur. 1 puanda bölümde 100 genelde 1000 kişi oynuyor. özellikle kadro alamayan mühendis arkadaşlar bölümünde 1 kişinin bile hesabını yapmak zorunda. 0.1 puan bile onlar için son derece önemli. eğer siz mülakat olmasaydı girebilecek sıradaysanız size kimsenin birşey diyeceğini sanmıyorum. ki bu şekilde sadece 17-20 kişinin olduğu söyleniyor.

başa dönüp mülakat olmalı mı, kim takım elbise giydi kim giymedi, sorular neydi, iş tecrübesi önemli mi gibi sorulara tekrardan kısır döngüye girmenin de bir faydası yok. bu konular zaten 100 sayfa tartışıldı.

seçimden sonra herkes beklemedeyken ve ne sosyal medyada ne forumda tek kelime edilmemişken 2-3 trol(aynı kişide olabilir) 1 haftadır kazanan kazanmayan herkesi aşağılayıp kışkırtmaya ve kavgaya çekmeye çalışıyor. belli ki başarılı da olmuşlar. insanlar zaten yeteri kadar gerginler. birde bu durumlarıyla alay edilince doğal olarak sinirlerine hakim olamıyorlar.

Kou.m.m.m41
Kapalı
23 Temmuz 2019 14:33

İski mülakatını BAŞARI ile geçen arkadaşlar merhaba lütfen bana özelden mesaj yazıp iletişim kurabilir misiniz? Sizlere önemli GÜZEL bir bilgi vermek istiyorum...

Derya1334
Aday Memur
23 Temmuz 2019 15:00

arkadaslar selamlar

kazananların guvenlık sorusturmaları kuruma ulasmıs kesın bılgı

bayram sonrası ıcın ıskı de planlama yapılacak ancak su an mevcut beledıye baskanın oluru beklenıyor iptal yetkısı yok. iptali meclis yapar mahkeme yolu acık.

Ağustos sonu iş başı yapacak arkadaslar kolay gelsin fazla ve gereksiz bilgilerle uğraşmayın.

sevo88
Aday Memur
23 Temmuz 2019 15:32

Kardeşim kimsin bilmiyorum ama tebrikler. Çeşitli senaryolar üretilmesine sebep oldun alakası olmayan insanların vebali alınıyor şimdi sayende. Sana kim verdi bu bilgileri gerçekten merak ediyorum 😊

Dogrusozenedenirki, 5 yıl önce
iski alımları iptal edılmıstır. hukukı zemın hazırlanarak mulakata gıren 461 kışının beskatı aday tekrar yazılı sınava sokularak hakkaniyetli bı secım yapılması planlanıyor. kesın delıllerle torpıl kullandıgı tespıt edıldıgı ıcın bu ve benzerı yontemler uygulanarak adaletsızlıgın gıderılmesı en yakın zamanda planlanıyor.

gencosman12
Memur
23 Temmuz 2019 15:42

umut tacirini kendi içinizde arayın :))) güvenlik soruşturması durmuş mu durmamış mı bunu araştırın önce :)) c

Derya1334, 5 yıl önce

arkadaslar selamlar

bayram sonrası ıcın ıskı de planlama yapılacak ancak su an mevcut beledıye baskanın oluru beklenıyor iptal yetkısı yok. iptali meclis yapar mahkeme yolu acık.

Ağustos sonu iş başı yapacak arkadaslar kolay gelsin fazla ve gereksiz bilgilerle uğraşmayın.

Derya1334
Aday Memur
23 Temmuz 2019 15:54

pol net ten bakıp gönderildi hepsı biraz arastır sallama boş boş

gencosman12, 5 yıl önce

umut tacirini kendi içinizde arayın :))) güvenlik soruşturması durmuş mu durmamış mı bunu araştırın önce :)) c

gencosman12
Memur
23 Temmuz 2019 15:59

ha ha ha

Derya1334, 5 yıl önce

Basmimar
Memur
23 Temmuz 2019 16:43

İstanbul emniyet tamamlayıp kuruma mı göndermiş hocam?

Yanlış anlamadım değil mi?

Derya1334, 5 yıl önce

every13
Memur
23 Temmuz 2019 17:04

Arkadaşlar,İski evraklar falan gelmedi diyor. İskiyi çok kişi aramış fakat görevlinin dediğine göre evrak filan geldiği yok.

Arkadaşlar evraklar herkesin bulunduğu emniyetlere ulaşmadı ki evraklar İskiye gitsin. İskinin dediği doğru o zaman.

İki önemli soru: İski toplu olarak evrakları İstanbul emniyete göndermiş.

İstanbul emniyet aradığımızda ne diyor hangi ilde ikamet ediyorsa aday memur o ilin emniyetine gider diyor. Hangi kuruma sorarsanız sorun kişinin yaşadığı ilde araştırma oluyor.

Bir de tamam süreç tamanladı İski bu kişileri ne zaman işe başlatacak. Bir takvimi var mı önemli olan bu. değerli arkadaşlar.

Problem: Evraklar illere gidecek mi gitmeye cek mi gidecekse İski keşke herkesin bulunduğu illere gönderseysi süreç kısalmazmıydı. Hayırlısı olsun Rabbimiz yardım etsin.

every13
Memur
23 Temmuz 2019 17:08

Herkes iskiyi arasın sorsun cevap veriyorlar.

Evrakların İstanbul emniyetin dediğine göre herkesin ikamet ettiği şehirde araştırılcak diyor.

Bunu iskiye söyleyelim. O zaman süreç nasıl tamamlanacak.

iskiye en önemli soru evraklar geldi bitti. Bizleri ne zaman işe başlatacaksınız takviminiz var mı diye sormamız hakkmız değerli arkadaşlarım.

every13
Memur
23 Temmuz 2019 17:13

Değerli arkadaşlar iş kurumda bitiyor.

Kurum istese benim personele ihtiyacım acil dese süreç kısa zamanda tamamlanır.

Emniyetler kurumları istekleri doğrultusunda çalışıyor.

Kurumu harekete geçirmek lazım o zaman.

hergün Mehmet Fevfik Göksu Bey' e yazıyoruz.

every13
Memur
23 Temmuz 2019 17:16

Diğer kurumlarda da memur alımı oluyor. Süreç oralarda bu kadar sürmüyor.

İski keşke herkesin ikamet ettiği il emniyetlerine evrakları gönderseydi.

14 Haziran da gönderdi diyelim. O evraklar herkesin bulunduğu ilde araştırma yapılmış bitmiş olacaktı değil mi aziz kardeşlerim.

Bugün 26 .iş günü kardeşlerim.

Fakat evraklar henüz illere intikal etmedi.

every13
Memur
23 Temmuz 2019 17:21

Allah tez zamanda herkesin işine başlamayı nasip etsin. Aziz kardeşlerim.

Bizlerde boş durmayacağız aziz kardeşlerim sürekli olarak yetkilere derdimizi anlatacağız. Bu bizim hakkımız süreç herkesi maddi ve manevi yordu Aileler yoruldu. Anne babalar yoruldu değerli kardeşlerim.

every13
Memur
23 Temmuz 2019 17:28

Devlet personel başkanlığındaki arkadaşta öyle diyor. Kurum herkesin ikamet ettiği şehrin emniyetine yazı yazar aday memur hakkında araştırma yapılmasını talep eder diyor.

Bazende kurumlar valilikler gönderirmiş. Fakat kurumlar genelde emniyet müdürlüklerine gönderirmiş.

Göndermesine gönderir de bu evraklar toplu gitti. Mevzuata göre İstanbul emniyet işelem yaparsa bu evraklar diğer il emniyetlerine gidecek o zaman arkadaşlar yazıyor bulundukları il emniyetlerine evraklar ulaşmamış ne bu iş değerli kardeşlerim. POL NET sistemi le şimdiye dek diğer il emniyetlerine ulaşırdı.

gncgeo
Aday Memur
23 Temmuz 2019 17:40

Every 13, sen bu dünyada amaçsızca yaşayanlar listesinde ilk 5 'e girersin.Ailene ve varsa ki

(hiç sanmıyorum) arkadaş çevrene Allah sabırlar versin.

Okapidzy
Kapalı
23 Temmuz 2019 17:46

Hay iskinize ya...

every13
Memur
23 Temmuz 2019 18:12

Amin.

gncgeo, 5 yıl önce

Every 13, sen bu dünyada amaçsızca yaşayanlar listesinde ilk 5 'e girersin.Ailene ve varsa ki

(hiç sanmıyorum) arkadaş çevrene Allah sabırlar versin.

every13
Memur
23 Temmuz 2019 18:50

Değerli kardeşim İski ye sorduğumuzda evrakların falan geldiği yok diyorlar. Öyle bir şey yok diyorlar ne iştir bu değerli kardeşim. O söylentilere itibar etmeyin diyorlar.

Derya1334, 5 yıl önce

arkadaslar selamlar

ObjektifKanarya
Kapalı
23 Temmuz 2019 18:54

Hacı sen bu kadar enerjiyi nereden buluyosun? Art arda 10 yorum atılır mı çıldırdın mı? Bi sakin ol git bi duş al kendine gel

every13, 5 yıl önce

Amin.

every13
Memur
23 Temmuz 2019 18:56

Mevcut belediye başkanının oluru ne demek. İski kanunu ned iyor. İETT VE İSKİ'nin kendine özel kanunu vardır. En etkili kurul genel kuruldur. O da İBB meclisi

Malumunuz üzere iski mayıs 2019 faaliyet raporu İBB meclisinde okundu oylandı.

Yönetim kurulu 5 kişiden oluşur.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve İSKİ Yönetim Kurulu Başkanı : EKREM İMAMOĞLU

Başkan Vekili : Fatih Turan

Üye : Alişan KOYUNCU

Üye : Prof. Dr. Adem ESEN

Üye : Prof. Dr. İzzet ÖZTÜRK

Üye : Sıddık ERARSLAN

Derya1334, 5 yıl önce

arkadaslar selamlar

Toplam 3580 mesaj
«132133134135136137138139140141142143»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi