Editörler : swat3410
04 Haziran 2010 11:51

Tunceliye tayinim çıktı ..Tunceli hakkında bilgisi olan var mı?

TUNCELİ NASIL BİR YER..ÇALIŞMA ŞARTLARI,LOJMAN DURUMU,VS,,YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..HERKESİN TAYİNİ HAYRLI OLSUN..

historian62
Aday Memur
08 Haziran 2010 18:03

tunceli herşeyiyle çok güzel bir şehirdir.ayrılmak istemeyeceksiniz bu şehirden.

nı_ye_kı
Aday Memur
08 Haziran 2010 19:07

için rahat olsun tunceli gerçekten çok güzel bir yer.

imagination
Aday Memur
08 Haziran 2010 21:51

merkez her yönden güzeldir

sosyal imkanları vardır,kafa dinleyeceğin güzel manzara eşliğinde oturacağın birçok cafe türü yerler vardır

insanları rahattır,gecenin bir yarısında kadın erkek farketmez herkes rahatça sokaklarda dolaşır

asayiş yönünden de rahattır tabi alkol tüketiminin yoğun olmasından kaynaklanan birbirleriyle yaptıkları düzenli kavgaları saymassak

ama tabi şunu da bil neticede hassas bir bölge daha birkaç gün önce merkezde çatışma yaşandı,terör sıkıntısı olmasa tunceli bir cennettir..

burkan ayrıca samsunlu musun?

tolgahan_onur
Daire Başkanı
09 Haziran 2010 09:10

yav kardeşim adanada öğrncilik yapıyordum buradaki polisin çektiği çileyi bir ben bilriim bir allah ,gine en güzel yere çıktın 2 yıl gelenlerin çoğu 4-5 yıl kalıp gidiyor ,

benjjamin
Aday Memur
09 Haziran 2010 11:09

bende tunceliye gidiyorumm , olumsuz bişeyy duymadımm arkadaşım,personelini dışarda bıırakmıyo hepsi lojman oturuyomuş bildiğim kadarıyla, çalışma koşulları 12/24 esası idari birimler hariç ama yaz döneminde munzur şenlikleri olduğundan 12/12 çalışıyomuş, arkadaşlık ortamı güzel diye duydum, kent merkezi diğer doğu ilerinden sosyal diyolar , doğal güzellikleri cabası , benim 2 tane devrem var ovacıkta en sürgün yeri tuncelinin adamlar memnular durumlarından. çok araştırdım ben bu yüzden ilk tercih olarak yazdım. tunceliyi,,

stajer_24
Memur
09 Haziran 2010 14:47

tunceliyi merak ediyorsan tuncveli emniyet müdürlüğünün bilgi işlem şubesinin çektiği slayt resim galleriisne bak tunceli polis evi tunceli doğası,merkezi ve mahalle mahalle gösteriyor özlelikel tavsiyem munzur mahallesine dikkat et suyun kenarında bir yer oradada polis lojmanları var manzarası çok güzel polis evininde manzraaıs güzel ,diğer lojmanlar atatürk mahallesinde çok güzel yerdeler bekarsan bile ev veriyorlar tunceli şehir olarakta güzel harika bri doğası var iki nehirin içinde kurulmuş ,resimleri sonuna kadar izlemende yarar var pek çok bilgiyi slaytta emniyet vermiş,

http://www.tunceli.pol.tr/resimler/tunceli_fotograflari/tunceli_resimleri.html

buda tunceli videosu.

http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=50500

stajer_24
Memur
09 Haziran 2010 14:50

linki kopyalayıp yapıştırın izlleyin ayırtılı bilgi http://www.tunceli.pol.tr/in/tfotograf.html

jacketneo
Aday Memur
10 Haziran 2010 00:43

genelde askerler iş yaptıgından polislere fazla iş kalmaz.asayişten başka ve medeniyetin kalbidir tuncelidir cok sanslısın..Cok içerler biraz surtusme olur :)

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi