Editörler : oto-danisman-expert
20 Mayıs 2019 01:10

Astsubaylık herkesi ilgilendiriyor!!

ben şimdi astsubaylık için bekliyorum. spor sözlü geçtim sağlık raporunu aldım ek d1 d2 astsubay olur diye. bunu gönderdi hastane bir sorun yok yani. ama şöyle bir söylenti ile karsılastım şimdi bu sağlık raporu için olumlu yada olumsuz yada d2 diye pertem bir sonuç açıklıyormuş doğrumu o varmı böyle birşey. hastaneden aldığım d1 d2 astsubay olur raporu kesin nihai karar değil mi yani. birde pertemin onaylayıp onaylamadığını belirten bir sonuç mu açıklanacak astsubaylık sonuçlarından önce ?

ihsan.9
Aday Memur
20 Mayıs 2019 01:27

bu çarşamba internet üzerinden sağlık rapor sonuçları açıklanacak geçen sene böyle olmuş

astadayy
Aday Memur
20 Mayıs 2019 01:33

açıklanacağını nerden biliyon çarşamba günü hocam ?

ihsan.9, 5 yıl önce

bu çarşamba internet üzerinden sağlık rapor sonuçları açıklanacak geçen sene böyle olmuş

PSZICHO
Daire Başkanı
20 Mayıs 2019 02:43

Subaylıkta oyle bıse acıklanmadı. Muhtemelen Astsubaylıkta da açıklanmaz.

emrekubasik
Aday Memur
20 Mayıs 2019 03:36

Forumda birisi öyle yazmış çarşamba açıklanacak diye

ihsan.9
Aday Memur
20 Mayıs 2019 12:20

perteme gidenlere böyle bir şey denmiş sonuçta kimse kafasından uydurmuyodur

astadayy, 5 yıl önce

açıklanacağını nerden biliyon çarşamba günü hocam ?

theconqueror06
Aday Memur
21 Mayıs 2019 11:06

hocam ikamet ettiğimiz vilayetten saglık raporunu almak şartmı? listedeki başka hastaneden alsam olmaz mı?(not: ikametgah ankara ama urfa'da çalısıyorum. rapor için gel git sıkıntı)

PSZICHO
Daire Başkanı
21 Mayıs 2019 14:13

hastahane sevkı sırasında ıstedıgın bır sehırdekı ıstedıgın hastahaneyı secebılıyorsun.

theconqueror06, 5 yıl önce

hocam ikamet ettiğimiz vilayetten saglık raporunu almak şartmı? listedeki başka hastaneden alsam olmaz mı?(not: ikametgah ankara ama urfa'da çalısıyorum. rapor için gel git sıkıntı)

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi