Editörler : oto-danisman-expert

kenanbey.09
Aday Memur
14 Ekim 2019 17:25

Fiat dusunmuyorum
gel de kızma, 5 yıl önce

2016 model Egea 1.4 urban kullanıyorum,lovato marka lpg mevcut,32 lt. depo ile 500 km yol gidiyorum

kenanbey.09
Aday Memur
14 Ekim 2019 17:26

4 ileri vites uzun yolda dezavantaj sagliyor mu yokuslrda falan?
Hakkaniyet Alınteri, 5 yıl önce
Bende hyundai i20 var. 2015 otomatik. 4 senedir lpg li. hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür. brc takılı. km de uzun yol 19.20 krs yakıyor.
15 Ekim 2019 09:14

Aracı almaya karar verdiğim zaman bende sizin gibi acaba sıkıntı olur mu diye düşünmüştüm. Genelde 5 ileri kullandığımız için 4 ileri de araç gereksiz bağırır mi ki demiştim. Ancak bütün samimiyetimle şunu söyleyebilirim ki 4 senedir kullanıyorum çok memnunum. 4 ileri olduğunun farkına bile varmiyosunuz. şöyle bi sistem yapmislar. araç rampada devir düşmeye başladığıda kendiliğinden 500 veya bin devir yükseltiyor. Bu da yetersiz kalırsa vites düşürüyor. tabi siz aniden hızlanmak ister gaza aşırı yüklenirseniz doğrudan vites düşünüyor. Aracim 1.4 lpg li. lm de uzun yol 19.20.21 civarı yakıyor. benzini ve son zamları da dahil etsek 25 kuruş diyelim. yakıtı mola dan alıyorum. sürekli de ordan aldım. hiç bir sıkıntı yaşamadım. 3.18 civarı suan.
kenanbey.09, 5 yıl önce
4 ileri vites uzun yolda dezavantaj sagliyor mu yokuslrda falan?

kenanbey.09
Aday Memur
15 Ekim 2019 16:02

Kolay kolay vites düşürmedigi için uzun yolda vites sayisi yetersiz gelebilir diye dusundum yani 4te gitmez 3e de hemeb dusmez buyuzden yavaslar gibi dusundum malum 4 biraz az diye dusunuyor insan
Hakkaniyet Alınteri, 5 yıl önce
Aracı almaya karar verdiğim zaman bende sizin gibi acaba sıkıntı olur mu diye düşünmüştüm. Genelde 5 ileri kullandığımız için 4 ileri de araç gereksiz bağırır mi ki demiştim. Ancak bütün samimiyetimle şunu söyleyebilirim ki 4 senedir kullanıyorum çok memnunum. 4 ileri olduğunun farkına bile varmiyosunuz. şöyle bi sistem yapmislar. araç rampada devir düşmeye başladığıda kendiliğinden 500 veya bin devir yükseltiyor. Bu da yetersiz kalırsa vites düşürüyor. tabi siz aniden hızlanmak ister gaza aşırı yüklenirseniz doğrudan vites düşünüyor. Aracim 1.4 lpg li. lm de uzun yol 19.20.21 civarı yakıyor. benzini ve son zamları da dahil etsek 25 kuruş diyelim. yakıtı mola dan alıyorum. sürekli de ordan aldım. hiç bir sıkıntı yaşamadım. 3.18 civarı suan.
28 Ekim 2019 10:54

Honda ve Toyata daha uyumlu

emraty416532
Aday Memur
30 Ekim 2019 12:45

Valla C180, Honda Civic gibi araçlar çok uygun

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi