Editörler : Pangaea

21 Ocak 2023 12:20

Kariyer. Cibiko

Merhaba arkadaşlar kariyerde başvurduğumuz ilanlarda yerleştirme aşamasında yazıyor o ne demek ? Yani yerleştirilmişiz mi demek başvuru onaylandı yazıyor zaten de ben yerlestirilme asamasi kelimesini soruyorum arkadaşlar

trrbl
Aday Memur
21 Ocak 2023 12:37

ben de ayni dusundum dun ama maalesef herkeste oyleymis ben de heyecan yapmistim.

Ümrancigim
Kapalı
21 Ocak 2023 12:39

Anladım neden yerleştirme aşamasında yazıyor ki sanki yerleştirilmiş gibi :)) demekki herkeste öyle yazıyor.

trrbl, 1 yıl önce
ben de ayni dusundum dun ama maalesef herkeste oyleymis ben de heyecan yapmistim.

trrbl
Aday Memur
21 Ocak 2023 12:45

galiba sartlarin uygun iste siralama asamasinda sistem ondandir
Ümrancigim, 1 yıl önce

Anladım neden yerleştirme aşamasında yazıyor ki sanki yerleştirilmiş gibi :)) demekki herkeste öyle yazıyor.

Almiratanrıkulu
Aday Memur
21 Ocak 2023 14:44

Yerleştirme aşaması demek atandınız demek.ben de aynı durumu geçen yıl yaşamıştım.yerleşmişsiniz demek.ya asildesiniz yada yeşeresiniz demek

Ümrancigim
Kapalı
21 Ocak 2023 15:54

Gerçekten mi ama kurumun sayfasında alim sinuclari yayinlanmamiş hocam

Almiratanrıkulu, 1 yıl önce
Yerleştirme aşaması demek atandınız demek.ben de aynı durumu geçen yıl yaşamıştım.yerleşmişsiniz demek.ya asildesiniz yada yeşeresiniz demek

fulyaözer
Aday Memur
21 Ocak 2023 16:02

Bende de aynı şey yazıyor, ben de merak ettim. Sizin puan kaçtı hocam?

Ümrancigim, 1 yıl önce

Almiratanrıkulu
Aday Memur
21 Ocak 2023 16:10

Açıklanır bir haftaya büyük ihtimal hocam.bende atandığımda yerleştirme aşamasında yazıyordu sonra asillerden çıktım ve banada bu açıklamayı yapmışlardı atandınız demişlerdi ona istinaden de size söyledim. Hakkınızda hayırlısı olsun
Ümrancigim, 1 yıl önce

Ümrancigim
Kapalı
21 Ocak 2023 16:12

Amin gelme ihtimali yüzde 1 hocam OGM 7 ten ibf den personel alıyordu.. Yani ibf tüm bölümler yani gelme ihtimali yok gibi de insanoğlu bir umut başvurdum işte kazanırsam aşırı şaşırırım çünkü puanım 82. Yani umarım hayırlısıyla kazanmışimdir.

Açıklanır bir haftaya büyük ihtimal hocam.bende atandığımda yerleştirme aşamasında yazıyordu sonra asillerden çıktım ve banada bu açıklamayı yapmışlardı atandınız demişlerdi ona istinaden de size söyledim. Hakkınızda hayırlısı olsun

Almiratanrıkulu
Aday Memur
21 Ocak 2023 16:14

Hakkımızda hayırlısı olsun hocam dediğim gibi .benim sonucumda da yerleştirme aşaması yazıyordu bunu bir kac kişiye sordum soruşturdum böyle söylemişlerdi bana.bende bana soylenilenin aynısını şimdi size ilettim.ve dedikleri gibi de oldu yerleştim ve atanmıştım
Ümrancigim, 1 yıl önce

Amin gelme ihtimali yüzde 1 hocam OGM 7 ten ibf den personel alıyordu.. Yani ibf tüm bölümler yani gelme ihtimali yok gibi de insanoğlu bir umut başvurdum işte kazanırsam aşırı şaşırırım çünkü puanım 82. Yani umarım hayırlısıyla kazanmışimdir.

Ümrancigim
Kapalı
21 Ocak 2023 16:23

İnşallah. Teşekkür ediyorum.

Hakkımızda hayırlısı olsun hocam dediğim gibi .benim sonucumda da yerleştirme aşaması yazıyordu bunu bir kac kişiye sordum soruşturdum böyle söylemişlerdi bana.bende bana soylenilenin aynısını şimdi size ilettim.ve dedikleri gibi de oldu yerleştim ve atanmıştım

deneme1s
Aday Memur
21 Ocak 2023 16:59

Tüm başvuranlarda aynısı yazıyormuş sanırım

Ümrancigim
Kapalı
21 Ocak 2023 17:10

Evet sanırım öyle boşa sevindik :))

deneme1s, 1 yıl önce

Tüm başvuranlarda aynısı yazıyormuş sanırım

cevmuh11
Aday Memur
21 Ocak 2023 19:50

tüm başvuranlarda aynısı yazmıyor, puanı yeterli olanlarda yazıyor bu. ya asil ya yedek olarak listeye girdiniz anlamına geliyor. listeye giremeyenlerin başvurusu iptal edilenlere düşer

Ümrancigim
Kapalı
21 Ocak 2023 20:18

Gerçekten mi hocam ben bir sevinip bir üzülüyorum şu an yoksa atandim mi diye :))

cevmuh11, 1 yıl önce

tüm başvuranlarda aynısı yazmıyor, puanı yeterli olanlarda yazıyor bu. ya asil ya yedek olarak listeye girdiniz anlamına geliyor. listeye giremeyenlerin başvurusu iptal edilenlere düşer

21 Ocak 2023 21:28

Bende de yerl3stirme asamasi v3 onay var. Anlamadim ama bende memurluğa basvurdum iibf den

Ümrancigim
Kapalı
21 Ocak 2023 21:40

Bence herkeste öyle yazıyor gibi sizin puan kaçtı?

KalbimdekiYabancı341, 1 yıl önce

Bende de yerl3stirme asamasi v3 onay var. Anlamadim ama bende memurluğa basvurdum iibf den

cevmuh11
Aday Memur
21 Ocak 2023 21:48

geçen sene "başvuru onaylandı" yazısı yazıyodu yedek listeye girebilmiştim. sıralamaya giremediğim başvurular iptal edilenlere düşüyordu. yerleştirme aşamasında yazdığında ise yedek listede olduğumu görmüştüm. yani ya asilsiniz ya yedek

Ümrancigim, 1 yıl önce

Gerçekten mi hocam ben bir sevinip bir üzülüyorum şu an yoksa atandim mi diye :))

PelerinsizKahraman
Aday Memur
21 Ocak 2023 21:58

Hocam bu tarz alımlarda kaç yedek oluyor, bende de yerleştirme aşaması yazıyor; en iyi ihtimal asil olabilirim de en kötü ihtimal kaçıncı yedek olurum ? Yorum yapabilir misin ?

cevmuh11, 1 yıl önce

geçen sene "başvuru onaylandı" yazısı yazıyodu yedek listeye girebilmiştim. sıralamaya giremediğim başvurular iptal edilenlere düşüyordu. yerleştirme aşamasında yazdığında ise yedek listede olduğumu görmüştüm. yani ya asilsiniz ya yedek

Ümrancigim
Kapalı
21 Ocak 2023 22:01

Bir arkadaş da şey dedi bana güvenlik arşiv araştırması felan yapılıyordur. Çok saçma geldi hocam evrak felan verilmeden yapılmaz ki o aşamalar ve kurumun sitesi yayınlar yani

Ümrancigim, 1 yıl önce

Bence herkeste öyle yazıyor gibi sizin puan kaçtı?

cevmuh11
Aday Memur
21 Ocak 2023 22:09

alım ilanında yazar asil adayların kaç katı kadar yedek olacağı

PelerinsizKahraman, 1 yıl önce

Hocam bu tarz alımlarda kaç yedek oluyor, bende de yerleştirme aşaması yazıyor; en iyi ihtimal asil olabilirim de en kötü ihtimal kaçıncı yedek olurum ? Yorum yapabilir misin ?

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi