Editörler : swat3410
«16171819202122232425262728

Kyhntpl
Memur
04 Temmuz 2022 00:37

Arkadaşlar lütfen konuyu bilen biri yazsın şimdi bu Kanuni görev yerin degismeyip,atama evrak takip kısmında hala genel atama döneminde değerlendirilecektir yazanlarıki tamamen olumsuz mu oldu geçen yıl da ikinci bir liste çıktığıni ilkinde çıkmayanlar in ikinci listede çıktığı söyleniyor şu doğrumu bu acaba bu sene de böyle bir liste olurmu?

Bal0110
Aday Memur
04 Temmuz 2022 11:02

Sağlık mazeretinden dosyanız sağlık daireye gönderilmiştir oradan gelecek cevaba göre değerlendirilecektir. Böyle bir cevap verilen oldu mu dilekçesine
04 Temmuz 2022 12:39

Benim de aynı şekilde girilmiş, şuan değerlendirilecektir görünüyo hala, kanuni görev yeri de değişmemiş, olmadı sanırım.

Bal0110, 2 yıl önce
Sağlık mazeretinden dosyanız sağlık daireye gönderilmiştir oradan gelecek cevaba göre değerlendirilecektir. Böyle bir cevap verilen oldu mu dilekçesine

Bal0110
Aday Memur
04 Temmuz 2022 15:23

En azından cevap verildiği için ümidim var daha önce yazdığım dilekçeme böyle bir cevap verilmemişti Batı batı açıklandıktan iki hafta sonra uygun görülmemiştir yazmışlardı.
dertlibro, 2 yıl önce

Benim de aynı şekilde girilmiş, şuan değerlendirilecektir görünüyo hala, kanuni görev yeri de değişmemiş, olmadı sanırım.

Trss3383
Aday Memur
04 Temmuz 2022 16:14

Ben bugün tanıdık vasıtasıyla sordurdum sağlık işleri dairesi başkanlığına görüş sorulmuş olup yazıya cevaben talebiniz değerlendirilecektir yazanların yetişmediği söylenmiş bu yüzden daha sonra açıklanacakmış ama net tarih vermemişler

Masserati99
Aday Memur
04 Temmuz 2022 22:10

Ben soran arkadaşlara detaylıca anlatayım. Şubatta kanser olan çocuğum için sağlık mazereti sebebi ile memlekete tayin istedim. 1 hafta sonra kurul raporu istediler gönderdim. Yaklaşık 3 ay sonra sağlık daireye görüş soruldu yazdı sistemde. Aradan 1 ay sonra ise genel atama döneminde değerlendirilecek yazdı ve bugün de yönetmelik çerçevesinde uygun görülmedi ibaresi yazdı. Umarım aklınızdaki soru işaretlerini birazda olsa giderir. Benimki olmadı Allah'a havale ediyorum keyfi bişey istemedim sonuçta. Tayini olan arkadaşlara da hayırlı olsun yeni yerleri, Allah utandırmasın.
04 Temmuz 2022 23:33

Rabbim şifa versin işlerinizi kolaylaştırsin olumsuz olması size kat ve kat faydali olsun inşallah
Masserati99, 2 yıl önce
Ben soran arkadaşlara detaylıca anlatayım. Şubatta kanser olan çocuğum için sağlık mazereti sebebi ile memlekete tayin istedim. 1 hafta sonra kurul raporu istediler gönderdim. Yaklaşık 3 ay sonra sağlık daireye görüş soruldu yazdı sistemde. Aradan 1 ay sonra ise genel atama döneminde değerlendirilecek yazdı ve bugün de yönetmelik çerçevesinde uygun görülmedi ibaresi yazdı. Umarım aklınızdaki soru işaretlerini birazda olsa giderir. Benimki olmadı Allah'a havale ediyorum keyfi bişey istemedim sonuçta. Tayini olan arkadaşlara da hayırlı olsun yeni yerleri, Allah utandırmasın.

Masserati99
Aday Memur
05 Temmuz 2022 07:45

Amin inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun
solder312131, 2 yıl önce
Rabbim şifa versin işlerinizi kolaylaştırsin olumsuz olması size kat ve kat faydali olsun inşallah

gizemlidost29
Aday Memur
05 Temmuz 2022 18:25

Bugün yapılan değerlendirme sonucu sisteme olumsuz olarak düşmüş. Hakkımızda hayırlısı bakalım inşallah

hbnm35
Aday Memur
05 Temmuz 2022 19:39

Benimki de olumsuz

Seksendortlu84
Aday Memur
06 Temmuz 2022 21:56

Sağlık mazeret durumundan durumu değişen oldu mu acaba?

Bal0110
Aday Memur
02 Ağustos 2022 00:11

Güncel

Bahsekonu
Aday Memur
02 Ağustos 2022 01:12

Ben geçen sene 3 Ağustosta Batıdan batıya Eş durumu için dilekçe verdim benim sonuç 20 günde çıktı 2 Eylülde ise ilişik kestim. Bir arkadaşımın ise 9 ay sonra çıktı yani ne zaman olacağı pek belli olmuyor.

hakan8746
Memur
02 Ağustos 2022 07:30

Guncell
Bahsekonu, 2 yıl önce

Ben geçen sene 3 Ağustosta Batıdan batıya Eş durumu için dilekçe verdim benim sonuç 20 günde çıktı 2 Eylülde ise ilişik kestim. Bir arkadaşımın ise 9 ay sonra çıktı yani ne zaman olacağı pek belli olmuyor.

Yaa Allah
Aday Memur
02 Ağustos 2022 09:14

Abiler birşey sormak istiyorum.şark ilinden sonra batıda iki yıl görev yaptık. Tayin oxduğum elde bebeğimiz oldu eşimde polis memuru ancak ailelerimiz çok uzakta olduğu için destek alamadık aylık bebek üç kere covid oldu bizimle birlikte bırakacak kimsemiz olmadığı için. Memleketim olmayan Osmaniye ye tayin talep etsek sonuç alınır mı tavsiyeniz nedir.bu arada ellerimde sinir sıkışması var ameliyat olmam gerek olduğum ilçede beyin öe sinir cerrahisi yok il merkezinde var ancak çocuğuma bakacak kimse olmayınca ameliyat olamıyorum eğitim araştırma hastanesi siyah kullanması sakıncalıdır ameliyat olana kadar diyede rapor verdi.

hakan8746
Memur
07 Ağustos 2022 13:04

Devrem engelle oranını belirtir rapor aldın mı aldıysan yuzde kac verdiler ...
Masserati99, 2 yıl önce

hakan8746
Memur
08 Ağustos 2022 08:44

Gunceel
hakan8746, 2 yıl önce
Devrem engelle oranını belirtir rapor aldın mı aldıysan yuzde kac verdiler ...

Bal0110
Aday Memur
08 Ağustos 2022 18:55

Dilekçesinde bir değişiklik olan var mı arkadaşlar
Toplam 558 mesaj
«16171819202122232425262728

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi