Editörler : "eskiyara"Pangaea
13 Ekim 2012 17:05

alan değişikliği iptali için dilekçe verenleri iptal etmişler

alan değişikliği iptali için dilekçe verenleri iptal etmişler..böyle duyum alanlar var...sizin dilekçeleriniz nasıl sonuçlandıı...

13 Ekim 2012 17:10

arkadasım ne dion eminmisin bu dilekçe dediğin sey milli eğitime verilen dilekçemi eminmisin ama ben ilişik kestim ve yeni göreve basladım artık o ilişik kestikten sonra dilekçe vermiştim sence gerçekten dogrumu sana kim söledi arkadasım

mansur10
Memur
13 Ekim 2012 17:12

bir arkadaşım dilekçe verdi..o ankaranın bir ilçesinden 1 arkadaşına iptal geldiğini söyledi..ve kendiside eğer ona gelmişse banada gelir diye bekliyor..

13 Ekim 2012 17:13

peki o arkadasın ilişik kesip yeni görevine baslamısmıydı yoksa hala eski okulundamı bekliordu

logox
Kapalı
13 Ekim 2012 17:15

Biz nasıl yapabiliriz?

13 Ekim 2012 17:19

mansur hocam senin yazılarını hatırlıyorum sizde bu alan değişikliğinden cok muzdaripsiniz değil mi?Pişmanlık diz boyu.İnsallah dediğiniz gibi olur en azından dilekçe verenleri tekrar aski yerlerine yollasınlar.Kim ne kaybedecek

mansur10
Memur
13 Ekim 2012 19:07

aynen hocam yerim iyi özür grubundan falan alan değitirmedim..ama yeni alanımı çok yapabileceğimi aklım kesmedi..ha ne dersen yeni alanım sosyal..ama ne bileyim tecrübeli olduğum alanda çalışmak istiyorum..pazarteside dilekçe vericem zaten okula o zaten mebe gidecek ret kararı gelirse mahkemeye gideceğim..olursa olur olmazsa sağlık olsun..

burak0355
Şef
13 Ekim 2012 19:10

hocam mahkemeye gitsen red edilir senin bir hakkın ihlal edilmediki kendin istedin kendin geçtin.idare mahkemesini kazanabilmen için hakkının ihmal edilmesi gerekir

mansur10
Memur
13 Ekim 2012 19:19

talim terbiyenin öğretmen olma kriterleri var..mesela beden resim müzik özel yetenek ister..üniversite sınavından sonra özel yetenek sınavına girip geçebilirsen bu alanların öğretmeni olursun..bende avukatımla görüştüm..bakalım nasipse uygun bir dille tailm terbiye öğretmen yetiştirme kriterleri vb.bakıcaz artık..olmazsada ne yapalım yapıcaz artık...ama alan değişikliği iptalini isteyenler sadece buraya yazmasın..sendikalarla bimere yazsınlar ne bileyim konuyu buradan düşürmesinler..birşeyler yapmak lazım buraya yazmak dışında..

gönülden
Aday Memur
14 Ekim 2012 20:18

Değerli arkadaşlar,

Bu konuda kesin, net ve somut bilgi yazar mısınız?

Teşekkürler...

kozmolog
Aday Memur
14 Ekim 2012 21:03

bende göreve başladım, ama iptal işi varsa kesinlikle herşey değşir, belki de yine alan değişikliği açarlar, o zaman bizim de iptal dilekçesi verilmesi farz olur. nasıl bir meb yaa.

yakamoz3204
Aday Memur
15 Ekim 2012 19:38

ne kadar doğru bu haber biz de ettirelim

kozmolog
Aday Memur
15 Ekim 2012 20:08

dilekçe verenlerden hala ses çıkmadı. onların ilişik kesme süresi bitmedi mi?

sersev_
Şef
15 Ekim 2012 22:06

Erzincan da 10 yıllık Metal Teknoloji Alan öğretmeni idim.Tek.ve tasarıma aydına geçtim.bu alanda gidip okulu öğrendiğim ilk gün ruhum sıkıldı.yeni göreve başlamadan bakanlığa dilekçe yazıp geri dönmek istediğimi yazdım. bu gün arkadaşlar akşam haber verdi.dilekçe sonucu okula ulaşmış.bana ulaşmayınca açmak istememişler. yarın bana okuyacaklar.Ben yarın sonucu size yazarım.

suna@
Aday Memur
15 Ekim 2012 22:48

bakalım neolcak

sınıf2001
Aday Memur
16 Ekim 2012 09:38

gerçekten de dilkeçeyle geçiş varsa hepimiz uğraşalım ...hocam sonucu bizle paylaşır mısınız...

gönülden
Aday Memur
16 Ekim 2012 17:26

Değerli arkadaşlar,

Bu konuda kesin, net ve somut bilgi yazar mısınız?

Teşekkürler...

yakamoz3204
Aday Memur
16 Ekim 2012 19:16

var mı cevap gelen

iptaledin
Aday Memur
16 Ekim 2012 21:22

ben dilekçe verdim ama henüz cevap almadım.

risildar
Aday Memur
16 Ekim 2012 22:36

yok mu arkadaşlar bir gelişme? dilekçesinin cevabı gelen veya duyum alan?

sersev_
Şef
17 Ekim 2012 00:30

ben cevap aldım. red... 10 yıllık metal teknolojisi alan şefi idim. kendi sağlık özrüm nedeni ile teknoloji tasarıma geçtim.erzincandan ilişiğimi kesip yeni okuluma aydına geldim. okulu görür görmez dersi müdürden dinleyince pişman oldum. bakanlığa insan kaynaklarına dilekçe yazdım. yeni görevime başlamadım.geri dönmek istiyorum diye.dilekçenin sonucunu bekleyemedim.göreve başladım. bana gelen cevapta 'bilgisayar kayıtlarında yeni görev yerinize başlamış olduğunuz görünüyor.bu yüzden iptal mümkün değildir.denilmektedir.her zaman burya giremiyorum.sizbir duyum alırsanız beni bu numaradan ararsanız sevinirim.5052772408

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi