Editörler : Pangaea

Deniz Muallim
Aday Memur
13 Ocak 2020 16:18

İnşallah hocam hayırlısı ile atanırız
Sözleşmeli80, 4 yıl önce

başvurumuzu yaptık, cümlemize hayırlı olsun. hep birlikte atanırız İnşallah

menelaus40
Kapalı
13 Ocak 2020 20:21

2018 puanlilarin(40 bin atamada atanamamiş) 2019 da derece yapmis adaylarin onune geçerek atanmasi haksızlıktir.haksizliklara ,yolsuzluklara goz yuman hukumetler yok olmaya mahkumdur....

menelaus40
Kapalı
13 Ocak 2020 20:31

Adalet mekanizmasinin, hukukun olmadiği , ya da zayif işlediği ulkeler emperyalist guçlerin uşaği olan ulkelerdir...görünüşte müslümaniz! Ama iş adalete, hak' ka gelince herkes kendine müslüman..elin hristiyani biz müslümanlardan cok daha dürüst. .Mehmet Akif boşa dememiş Avrupalilar icin: "isleri var dinimiz gibi, dinleri var isimiz gibi"

menelaus40
Kapalı
13 Ocak 2020 20:58

Ayrica atalarımız boşa dememiş:"eğri kantar gün gelir seni tartar".....

İşinyoksa
Aday Memur
14 Ocak 2020 10:11

Bir konuda haklı bir konuda haksızsın anla artık 18-19 karma ataması doğru değil bunda herkes hemfikir elmayla armut gibi ikisi birbirinden farklı sınavlar ama şunda haksızsın 19 başarılı 18 başarısız demek doğru değil her sınavın kendi içinde zorluğu var sınava giren kişiler sınava giren sayısı ( benim bölümümde 1/3 oranında kişi 19 a girmedi) farklı testler ( sadece öabt değil gk gy eğitim)birinde kolay olan diğerinde zor takmışsın kafayı sınav sorusu arttı biliyoruz arttı ama alan eğitiminin ağırlığı arttı ve süre 2 katına çıktı nerdeyse bu da arttı yani demem şu ki biri elma biri armut ama elma iyi armut kötü değil insanları kışkırtıp durma sürekli

menelaus40, 4 yıl önce

2018 puanlilarin(40 bin atamada atanamamiş) 2019 da derece yapmis adaylarin onune geçerek atanmasi haksızlıktir.haksizliklara ,yolsuzluklara goz yuman hukumetler yok olmaya mahkumdur....

İşinyoksa
Aday Memur
14 Ocak 2020 10:23

Bunun sorumlusu ne 18 ne 19 ne 17 liler bunlara beddua okuyanları da Allah'a havale ediyorum

İşinyoksa, 4 yıl önce

Bir konuda haklı bir konuda haksızsın anla artık 18-19 karma ataması doğru değil bunda herkes hemfikir elmayla armut gibi ikisi birbirinden farklı sınavlar ama şunda haksızsın 19 başarılı 18 başarısız demek doğru değil her sınavın kendi içinde zorluğu var sınava giren kişiler sınava giren sayısı ( benim bölümümde 1/3 oranında kişi 19 a girmedi) farklı testler ( sadece öabt değil gk gy eğitim)birinde kolay olan diğerinde zor takmışsın kafayı sınav sorusu arttı biliyoruz arttı ama alan eğitiminin ağırlığı arttı ve süre 2 katına çıktı nerdeyse bu da arttı yani demem şu ki biri elma biri armut ama elma iyi armut kötü değil insanları kışkırtıp durma sürekli

İşinyoksa
Aday Memur
14 Ocak 2020 11:29

Bu forumdaki insanların hiçbiri bazı istisnalar illaki vardır ama kul hakkına tamah etseydi torpil bulup bi yerlere kapak atayım diye düşünmek yerine o kadar sınav çalışıp alnının teriyle atanmaya çalışmayı tercih etmezdi

İşinyoksa, 4 yıl önce

Bunun sorumlusu ne 18 ne 19 ne 17 liler bunlara beddua okuyanları da Allah'a havale ediyorum

menelaus40
Kapalı
14 Ocak 2020 15:19

Hak eden atanir inşallah. ..

menelaus40
Kapalı
14 Ocak 2020 15:23

Eskiden sorular çaliniyordu, şimdi de puanlari çaldilar...

menelaus40
Kapalı
14 Ocak 2020 15:25

Feto nun ruh ikizi bunlar...

menelaus40
Kapalı
14 Ocak 2020 15:35

Mac bitmedi daha, mucadelemiz devam ediyor..dereyi gormeden paçayi sıvamayin derim.son sözü meb söyleyecek. ..

tarafsızımki
Kapalı
15 Ocak 2020 07:12

18-19-karma alım haksızlık yapıldı. diyenler ülkenin gerçekleri ile ilk defa mi yüzleşiyor ??? görmemiz gereken artık tartışıp beddua etmek değil gerçekler. !!! 19 girişliyim ama beddua hakaret etmedim. etmem de saçma olur adamlar kılavuza yazmis gayet net...
17 Ocak 2020 01:20

Son sözü danıştay söyleyecek
menelaus40, 4 yıl önce

Mac bitmedi daha, mucadelemiz devam ediyor..dereyi gormeden paçayi sıvamayin derim.son sözü meb söyleyecek. ..

17 Ocak 2020 01:26

Meb bakanı durumun farkında idi herkes herşeyin farkında,kpss de puan üstünlüğü doğrudur tek bir sınav ile ilgili ancak karma alımda puan üstünlüğü bir tarafı avantajlı hale getiriyor,sınav süresinin değişmesi sınavın cevaplanabilirliğini arttırdı,puanlar düştü,şimdi khk ve yönetmelik mebin elini kolunu bağladı,peki nasıl düzelecek ,mahkeme yoluyla İnşaallah

menelaus40
Kapalı
17 Ocak 2020 19:39

Birkac yil oncesine kadar mulakatta -3,+5,-16,+20 puanlari verirken danistay karari mi var di? kafalarına gore verdiler.itiraz da sonuc dogurmadi.isterseler mulakatta hertürlü duzenleme yi yaparlar..bekleyip gorecez artik...

18 Ocak 2020 00:50

Hocam açıkçası bu konuda kesin bilgi yok,ihtimal mümkündür,meb isterse mülakatı tam yapıyorum der ,her şey olabilir,ancak son 3 atamada yuvarlama yaptı,ayrıca göz göre göre mağduriyet var,yönetmelik te ki mağduriyetler dava ile düzeltilebiliyor Hocam görüştüğümüz yetkililer bunu söylediler,ayrıca kimsenin de 2019 luların mağduriyetini düşündüğü yok,hüsnüzan ediyorsunuz Hocam
menelaus40, 4 yıl önce

Birkac yil oncesine kadar mulakatta -3,+5,-16,+20 puanlari verirken danistay karari mi var di? kafalarına gore verdiler.itiraz da sonuc dogurmadi.isterseler mulakatta hertürlü duzenleme yi yaparlar..bekleyip gorecez artik...

Sözleşmeli80
Aday Memur
20 Ocak 2020 17:36

2018 son atama puanıyla 2019 un arasındaki 1.2 puanda yığılma tahmini kaç kişidir?

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi