Editörler : ayşegül bgm
12345678910111213»

gdemirrh
Kapalı
03 Ağustos 2019 15:14

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. Bana kadro talep dilekçesi yazsaydın keşke dediklerinde en azından şansımı bir de böyle deneyeyim dedim. Gitmek istediğim ille konuştum onlarda 2 tane kadro açtırdık dediler bakalım. Ama dediğinize göre 2 tane de baya az, umarım acılır ne diyeyim. Gitmek istediğim yer de ironik ama İzmir den Muş a. Eş durumu olmadı eşimin primleri farklı ilde yatıyor özel sektör alt bölge olmadı alfabetik sıralamadan dolayı 2 yılım da İzmir de daha Haziran da doldu. Maalesef 1 yıldır böyle bir durumdayız umarım açılır da gidebilirim

yasminym, 5 yıl önce

Sız dılekce yazıp bakanlıktan talepte bulunamıyorsujuz yani dıkkate almazlar bulundugunuz ilin il saglık mudurlugu belırlı bır tarıhı vardır ankaraya ıhtıtac kadrolarını gonderırler ama ankara hepsını acacsk dıyebı sartı yok.ornek vereyım bursa il saglık mudurlugu ankara bakanlıga psıkolog kadrosundan illerden 7 tane de ılceye talep için gonderdı dıyelım bakanlık bakıyor ıncelıyor 1-2 tane acıyor.saglık mudurlugunde calısırken atama bırımındekı arkadasa neden kadro acılmıyor dıye sordugumda bakanlık bızden ıhtıyac listenı gınder dıyor bız den1 tane ıhtıyac varsa 3 tane yazıyor cunkun1 yazınca hıc kadro açmıyor demıstı ve 7 ilçe 3 merkezdekı hastaneye personel ısıtoyoruz mesela 7 ilçeden 2 tanesıne ya acıyor ya hiç acmıyormerkze 4 ıstedık 1 tane acmıs bızlık talebı bulunuyoruz kanaat ankaranın demıstı sız bı dılekce gondermıyorsunuz hatta gecen hazıran atamasında ben bulundugum il saglık müdürlüğünü arayıp kendı bransımdan talepte bulyndunuz mu dıye sormustum evet dedısaydı bütün yerleri tercıh donemı geldı baktım sadece merkeze 2 tane acılmıs 5 ılceye de ıstemısler bakanlık açmamış

yasminym
Kapalı
03 Ağustos 2019 16:37

Ruca ederım.Ocak ve hazıran tayın dınemlerıne baktınız mı açmısmıydı? Ya da açıp gıden oldu mu boş mu kaldı ? Yenı atanacak olan kpss ıle onlarda açtı mı? Bıraz olsun ıhtıyac var mı boş mu dolu sıze bılgı verır bunları ıncelersenız ıns olur ıstedıgınız yer

gdemirrh
Kapalı
03 Ağustos 2019 17:28

Şöyle diyeyim en son 2013 te açmamış. Ocak ayında 2 tane açtı ikisi de boş kaldı ben de bunlara güveniyordum ama Haziran da nedense acmadılar. Yeni atamaları bilmiyorum ona hiç bakmadım

yasminym, 5 yıl önce

Ruca ederım.Ocak ve hazıran tayın dınemlerıne baktınız mı açmısmıydı? Ya da açıp gıden oldu mu boş mu kaldı ? Yenı atanacak olan kpss ıle onlarda açtı mı? Bıraz olsun ıhtıyac var mı boş mu dolu sıze bılgı verır bunları ıncelersenız ıns olur ıstedıgınız yer

yasminym
Kapalı
03 Ağustos 2019 17:35

Sitede kpss robotu var bi de ordan bakın ısterseniz eger orda da açmadıysa hazıranda da açmadıysa ocakta acıp boş kallan yerlerı inş eylulde açar dıyelım

Ebe.Elif.Güzel
Aday Memur
04 Ağustos 2019 16:05

merakla bekliyoruz bakalım ne zamn açıklnacak

MERT7.
Aday Memur
05 Ağustos 2019 13:41

Eşimle İstanbul'da çalışıyoruz. İkimizde kadrolu hemşireyiz. İkimizde yoğun bakımdayız çocuk ve yenidoğan. Eylül tayin döneminde tercih yapmayı planladık. Ocak ve Haziran aylarında Manisa tercihi isabetli oluyordu. Önceliği Balıkesir'e verdiğimiz için Eylül'e kadar bekledik. Bu seferde de olmazsa şayet Manisa'yı da 2. sıraya yazıp gelmeyi düşünüyoruz herşey yolunda giderse. Şuan çalıştığımız hastanede döner alıyoruz (bu sene ortalama bin lira civarında). Bu iki hastane hakkında çalışma koşulları, döner sermaye, hastaneler çevresinde kiralık daire fiyatları, yoğun bakımlar hakkında ve dahasında bilgilerini paylaşabilecek birileri varsa çok sevinirim yardımcı olursa.

Mynet12
Kapalı
06 Ağustos 2019 09:22

hadi bu sefer insallah

Meltem30
Aday Memur
07 Ağustos 2019 16:45

güncel....

elifarzella
Aday Memur
08 Ağustos 2019 09:08

merhaba

elifarzella
Aday Memur
08 Ağustos 2019 09:09

sizce bayramdan önce liste açıklanır mı yoksa bayramdan sonraya mı kalır? bilgisi olan var mı acaba?

yasminym
Kapalı
08 Ağustos 2019 18:05

Agustos sonu dıyoruz defalarca söylendı dıger hazıran ataması yenı bıttı bu agustos sonu eylul bası olarak gecer 26 agustos haftası ve sonrası en erken bu zaman olur bır yerden mı duydunuz demeyın agustos eylul donemı tayın denıyor gıdıp de 15 agustosta acılmaz oyle olsa temmyz agustos derdı agustos etlul agustos sonu eylul başına da sarkabılır demek

elifarzella, 5 yıl önce

sizce bayramdan önce liste açıklanır mı yoksa bayramdan sonraya mı kalır? bilgisi olan var mı acaba?

baris0072
Aday Memur
09 Ağustos 2019 09:46

Eşim 4a lı sağlık evi ebesi 5 yıldır asmde çalışıyor ben 4b li sözleşmeli olarak atanırsam eşim beniim atandığım ile nasıl gelebilir eş durumu yapabiliyor mu yöenetmeliği okudum böle bi madde yok eş durumu tayin döenmi de yok bu süreç nasıl işliyor cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

baris0072
Aday Memur
09 Ağustos 2019 09:51

yada bu ytayin dönemlerini kollayıp iller arasından mı yanıma gelmesi daha mantıklı

Veysi.21
Kapalı
15 Ağustos 2019 13:37

Ne zaman açıklanır yerler bi bilgidi olan varmı

castaway_011
Aday Memur
15 Ağustos 2019 16:19

bugünde açıklanmadı

Sbl08
Aday Memur
16 Ağustos 2019 09:27

Bende kocaeline tain isteyeceğim umarım biran önce açıklanır beklemek çok sıkıcı

yasminym
Kapalı
16 Ağustos 2019 09:50

Bugun de acıklanmadı dıyorsunuz fakat bıraz sabredın bakanlık gun vermedı Eylül tayın donemı dıye gecıyor sız basladınız bugun de acıklanmadı dıye cıdden sinir oluyorum artık bugun de ses yok yoksa olmayacak mı gıbı mesajlara bekleyın sabredin bakanlık gun mu verdı? Eylul tayını dıyor bu da agustos sonu eylul başı olur ıkı de bı gereksız bugun de acıklanmadı yazıp durmayın bu ne sabırsızlık ya hu 26 agustostan once de kımse beklemesın tayın yerlerını. Acıklanmasını gıdın gezın dolasın kafanızı dagıtın

castaway_011, 5 yıl önce

bugünde açıklanmadı

Ejmelma
Aday Memur
16 Ağustos 2019 10:05

Haziran atamasının mayis 17de basvuru baslamisti buda pazartesi açıklanabilir diye tahmin ediyorum. Okullar açılcak zor olucak okul donemi tasinmak bakalım hayirlisi

yasminym
Kapalı
16 Ağustos 2019 10:09

Tayin dönemi önceden 2 idi bu yıl 3 e cıktı o yuzden hazıran araması Mayıs 17 dıye baz almayın tayın donemı 3 e cıktı agustos sonu en erken eylul bası en geç bakanlık okullar acılacak dıye de dusunmez kendı tarıhlerınde acıklar bı tayını 3 e cıkardı mıllet şükretmek yerıne bunda bıle sabırsızlanıyor hıc yapmasa ocak ayını nasıl bekleyeceklerdı bazı sabırsızlar acaba

Janbo
Aday Memur
16 Ağustos 2019 10:27

https://www.saglikpersoneli.com.tr/guncel/eylul-donemi-iller-arasi-atamalar-hakkinda-h1298.html

Toplam 472 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi