Editörler : F16 Gökçen
«141516171819202122232425»

Egemen yurtbaşı
Aday Memur
25 Haziran 2020 23:16

Mülakata giren arkadaşlar kişilik envanteri testi geldimi size. Tam olarak nasıl bir test bilgisi olan var mı?

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur
26 Haziran 2020 11:41

arkadaşlar mülakata giren herkese kişilik envanter testi gönderilecek mi yoksa mülakatı olumlu geçen adaylara mı gönderilecek.bide güvenlik soruşturması tarzı birşey oluyor mu kamu bankaları alımlarında.

İşletmeciiii
Aday Memur
26 Haziran 2020 11:46

Mülakata henüz girmeden verildi o bilgi, sadece olumlu olanlara değil herkese gönderilir.
Nizam-ı-Cedid, 4 yıl önce

arkadaşlar mülakata giren herkese kişilik envanter testi gönderilecek mi yoksa mülakatı olumlu geçen adaylara mı gönderilecek.bide güvenlik soruşturması tarzı birşey oluyor mu kamu bankaları alımlarında.

deadshoot61
Aday Memur
26 Haziran 2020 14:04

arkadaşlar merhaba., ben online sınava girdim fakat mülakat için aranmadım.

Haftaya mülakat için arama olur mu yoksa aramalar bitti mi?

Delacuesta05
Aday Memur
26 Haziran 2020 15:10

Bunu bilemeyiz. İnsan Kaynakları bilir sadece :) tahminin nedir dersen, bence aranmak düşük ihtimal. Çünkü ellerinde sayfalar dolusu liste vardı. Kişilik envanterinin herkese gönderileceği söylendi arkadaşlar. Olumsuz sonuçlananlara bilgi verilmeyecek. Olumlu olursa da bir şekilde ulaşırız dediler.
deadshoot61, 4 yıl önce

arkadaşlar merhaba., ben online sınava girdim fakat mülakat için aranmadım.

Haftaya mülakat için arama olur mu yoksa aramalar bitti mi?

Alcngnc
Aday Memur
26 Haziran 2020 21:08

Ben dün mülakata girdim de kısa sürdü ve çok zorlu degıldı eleme durumu nasıl olacak bilmiyorum. Bi de girenler farkettı mı mülakata çağrılanlar hep erkekti tek tük kadın vardı genel müdürlüğün önünde dikkatınızı çekti mi? Genelde gittiğim mülakatlarda kadın aday çok fazla olduğu için şaşırdım ve açıkcası sevindim erkek alımı fazla olacak diye.

vavvv
Aday Memur
26 Haziran 2020 21:40

Bugünde mülakat varmıydı arkadaşlar ?

Shaq34
Aday Memur
26 Haziran 2020 22:02

Hangi komisyondaydınız?
Alcngnc, 4 yıl önce
Ben dün mülakata girdim de kısa sürdü ve çok zorlu degıldı eleme durumu nasıl olacak bilmiyorum. Bi de girenler farkettı mı mülakata çağrılanlar hep erkekti tek tük kadın vardı genel müdürlüğün önünde dikkatınızı çekti mi? Genelde gittiğim mülakatlarda kadın aday çok fazla olduğu için şaşırdım ve açıkcası sevindim erkek alımı fazla olacak diye.

Alcngnc
Aday Memur
26 Haziran 2020 22:50

1.komisyondaydım dün sabah 10 buçuğa dogru girdim. Siz?
Shaq34, 4 yıl önce
Hangi komisyondaydınız?

Shaq34
Aday Memur
26 Haziran 2020 22:54

Ben de birinci komisyondaydım. Beni biraz zorladılar açıkçası.
Alcngnc, 4 yıl önce
1.komisyondaydım dün sabah 10 buçuğa dogru girdim. Siz?

Alcngnc
Aday Memur
26 Haziran 2020 23:55

Yani klasik yüzeysel bir mülakat gibi geldi bana biraz da tuhaftı . Bilmiyorum dönüş yaparlar mı emin degılım kendi açımdan:/
Shaq34, 4 yıl önce
Ben de birinci komisyondaydım. Beni biraz zorladılar açıkçası.

Alcngnc
Aday Memur
27 Haziran 2020 09:14

Saat 06.24'te iks'den kişilik envanteri maili gelmiş bana.

lalaşahinpaşa
Aday Memur
27 Haziran 2020 09:56

mailleri kontrol edin arkadaşlar kişilik envanteri gönderilmiş

DE SOUZA
Aday Memur
27 Haziran 2020 12:22

kapıdaki görevli arkadaş envanterin mülakata katılan tüm adaylara gideceğini söyledi. bir de ne kadar çabuk ve erken yaparsak o kadar iyi olacak sanırım. herkese başarılar. hakkımızda hayırlısı olsun.

Miskinabla
Aday Memur
27 Haziran 2020 13:49

Bildiğim kadarıyla geçen sene online sınavı geçenlere envanter sınavı gönderilmiş. Mülakattaki herkese envanter sınavının gönderileceğini düşünmüyorum bu açıdan.
DE SOUZA, 4 yıl önce

kapıdaki görevli arkadaş envanterin mülakata katılan tüm adaylara gideceğini söyledi. bir de ne kadar çabuk ve erken yaparsak o kadar iyi olacak sanırım. herkese başarılar. hakkımızda hayırlısı olsun.

Aday3443
Aday Memur
27 Haziran 2020 13:50

Mülakata girip de envanter gelmeyen var mı

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur
27 Haziran 2020 14:21

bunu bende merak ediyorum, ama büyük ihtimal herkese gitmiştir.çünkü son mülakat dün bitti, okadar çok gelen kişiyi olumlu/olumsuz diye ayırmaları bu kadar kısa süremez.

Aday3443, 4 yıl önce
Mülakata girip de envanter gelmeyen var mı
27 Haziran 2020 14:28

Envanteri tamamladıktan sonra tamamlandığına dair mail alan oldu mu

Shaq34
Aday Memur
27 Haziran 2020 14:44

Envanteri çözen arkadaşlar var mı, ilk defa böyle bir test çözeceğim ne tarz sorular var acaba???

Gecelerinmemuru
Aday Memur
27 Haziran 2020 15:24

Arkadaşlar merhaba, öncelikle herkese başarılar diliyorum bu süreçte. Vakıfbank çağrı merkezine girersek alacağımız maaşa vs dair bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi? Başka bir şirketle de teklif aşamasına geldim ama vakıfın şartlarını bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Toplam 661 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi