Editörler : oto-danisman-expert

Muratkk.09
Aday Memur
06 Aralık 2020 16:18

Ulaştırma sınıfının eğitimleri ne kadar sürüyor?

Keykubat5
Kapalı
06 Aralık 2020 18:16

Beyler 1. tercihe hava İkmal 2.tercihe kara piyade yazdım hava İkmale çağrılırsam kara piyade tercihim ölüyor mu yoksa ikisi içinde çağrılır mıyım?

0itachi0
Aday Memur
06 Aralık 2020 18:24

Her kuvvet icin ayrı ayrı sınıflandırılıyorsun. Örneğin;ikisinden de asil kazandın diyelim. Hangisine kayıt yaptıracağını sen seçiyorsun.

Keykubat5
Kapalı
06 Aralık 2020 21:10

Kardeşim sağol ama baş biyerde Bi arkadaş hakkın ölüyor dedi ben hangisine inancam şimdi

üçlü priz
Aday Memur
06 Aralık 2020 23:47

Arkadaşlar 76 ile k.k.piyadeye başvurdum. Sonuçların açıklanması ile mülakat tarihleri arasında tahminen ne kadar bir süre olur, bu boşlukta göz çizdirme yaptırmamız sağlık kısmında bir sıkıntı yaratır mı?

Fatihk7
Şef
06 Aralık 2020 23:56

Arkadaşlar ben size dostca bir tavsiyede bulunayım o ne dedi bu ne dedi ben hanginize inanayım tarzında abesle iştigal sorular ve düşünceler etrafında boğulacağınıza şu başvuru klavuzunu bir kırtasiyeden önlü arkalı siyah beyaz çıktı alın sonra onu bir güzel okuyun ilgili yerleri kendi zihninizle inceleyip kavrayın inanın bana kafanız çok rahat eder çünkü bu soruların her birinin cevabı orada mevcut

Keykubat5, 3 yıl önce

Kardeşim sağol ama baş biyerde Bi arkadaş hakkın ölüyor dedi ben hangisine inancam şimdi

Keykubat5
Kapalı
07 Aralık 2020 11:33

Kardeşim koca kılavuzu okutturma şimdi bana sen biliyosan sorumun cevabını söyleyiver :))

Fatihk7
Şef
07 Aralık 2020 11:53

Bize de inanmazsın kardeşim sen şimdi en iyisi klavuzu oku :)

Keykubat5, 3 yıl önce

Kardeşim koca kılavuzu okutturma şimdi bana sen biliyosan sorumun cevabını söyleyiver :))

Fatihk7
Şef
07 Aralık 2020 12:39

3 kuvvettede(hava, kara, deniz) asil veya yedek olarak sıralamaya girebilirsin herhangi birine kayıt yaptırdığın an diğer kuvvetlerdeki tercihinde kapanır. Ha ama havada iki tercihin var diyelim ikmal, maliye diyelimki ikmal de asile girdin maliyedeki sıralaman gözükmez.

Keykubat5, 3 yıl önce

batuhan2728
Aday Memur
07 Aralık 2020 14:17

Arkadaşlar ben 78 puanla tek tercih yaptım hava savunma harita mühendisi olduğum için ya kara piyade ya hava savunnma seçecektim tek tercih yaptım,hava savunma sizce şansım nedir ortalama bir fyt ile kazanablirmiyim

husonman
Aday Memur
07 Aralık 2020 15:54

78 Puanla bu sene kazanmanız çok çok zor, kontenjan artarsa belki olur.

Kazanırsanız da 60-70 fyt'den düşük almayın.

batuhan2728, 3 yıl önce

Arkadaşlar ben 78 puanla tek tercih yaptım hava savunma harita mühendisi olduğum için ya kara piyade ya hava savunnma seçecektim tek tercih yaptım,hava savunma sizce şansım nedir ortalama bir fyt ile kazanablirmiyim

batuhan2728
Aday Memur
07 Aralık 2020 20:09

Hocam sanmıyorum ya 90 dan mı alacaklar herkeste asker olmak istemiyor zor bir meslek onurlu ama zor

husonman, 3 yıl önce

78 Puanla bu sene kazanmanız çok çok zor, kontenjan artarsa belki olur.

Kazanırsanız da 60-70 fyt'den düşük almayın.

RushBerry40
Aday Memur
07 Aralık 2020 20:53

Hocam bende haritacıyım hava savunma hakkında bilginiz var mı nasıldır? Tam olarak ne iş yapar ?
batuhan2728, 3 yıl önce

Muratkk.09
Aday Memur
09 Aralık 2020 21:12

77,60 puan ile Hava Kuv. Ulaştırma sınıfı için spor mülakatlarına çağrılır mıyım ?

Toplam 134 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi