Editörler : F16 Gökçen

Yasaklı
25 Ocak 2021 18:51

Bağışıklığımızı güçlendirecek çözümler neler?

arkadaşlar çok sık hatsa oluyorum bağışıklığımı nasıl güçlendirebilirim?

mrtalitekin
Yasaklı
25 Ocak 2021 19:07

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

soydant
Aday Memur
26 Ocak 2021 12:16

Merhaba önce bir doktora gidip kan tahlillerinizi yaptırmanızı öneririm ancak bu tahliller yapılırken özellikle ağır metal testlerinizi yaptırın lütfen... sonrasında da doktor aksi yönde bir telkinde bulunmaz ise bağışıklığınızı güçlendirmek için balık, sarımsak, lahana turşusu tüketip akşamları da zencefil, zerdeçal, kuşburnu, karanfil, ıslamur ve hatmi çiçeğinden oluşan bitki çayını 3 günde 1 içiniz. Önce Allah'ın izni sonrasında da zamanla bağışıklık sisteminiz toparlanacaktır. Geçmiş olsun

liebestraum
Şube Müdürü
26 Ocak 2021 16:51

Siz doktora gidin ama benim kendi yaptığım şeyleri de yazayım, tecrübe açısından. Bunları yaptığımdan beri 5-6 senedir toplam 2-3 gün hastalandım sadece. Öncesinde her sene 4-5 defa farklı hastalıklar geçiriyordum (grip, nezle, sindirim sorunları gibi). 1. Hafta içi en az üç gün IF (aralıklı oruç) yapıyorum 2. Kışın paça ve kemik suyu çorbası içiyorum 3. Egzersiz yapıyorum 4. Kışın ve kışa girerken C ve D vitamini takviyesi alıyorum 4. Havalar soğumaya başladıktan sonra bir ay falan bitki köklerinin olduğu iyi bir kış çayı karışımı alıyorum, ondan içiyorum. 5. Evde mandıra sütünden yapılmış yoğurt yiyorum. 6. Paket gıdadan ve içinde mısır şurubu olan şeylerden mümkün olduğunca uzak duruyorum.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
27 Ocak 2021 07:35

Sabah kalktığınızda burun akıntısı, hapşırma oluyor mu ?

trhmy
Yasaklı
29 Ocak 2021 14:08

sabah hapsurma burun akıntısı falan oluyor bende varmi net bı çözüm
ÇOTANAK, 3 yıl önce
Sabah kalktığınızda burun akıntısı, hapşırma oluyor mu ?

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
29 Ocak 2021 17:51

Muhtemelen ev tozuna alerjiniz var. En yakın alerji doktoruna gözükmelisiniz. Alerji testi sonucu neye alerjiniz olduğu belirlenmiş olur ve ona göre tedavinize başlanır.

trhmy, 3 yıl önce
sabah hapsurma burun akıntısı falan oluyor bende varmi net bı çözüm
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi