Editörler : cihan27E.Kayı Han

hasan677
Memur
06 Şubat 2019 20:14

niye yalan atayim sen ona buna yalvaracagina git vakifa sor sonra gel benden ozur dile
Dhmi-86, 5 yıl önce

Hasan677

Yalan atma kredilere yapılandırma yok !!!

buluache
Daire Başkanı
07 Şubat 2019 12:26

Müşterisi olduğum ziraat kredimi yapilandirmadi gecikmeye dusmussunuz diye

buluache
Daire Başkanı
10 Şubat 2019 12:19

https://m.mynet.com/resmi-gazete-de-yayimlandi-ihtiyac-kredilerinde-yeni-donem-finans-259678

Habere göre gecikmeli ihtiyaç kredileri de 60 aya kadar yapilandirilabilecek.

Bu haberi dört gözle bekliyordum.

2 taksit gecikmeli ihtiyaç kredim var.

İnşallah bankalar yine sorun çıkarmazlar.

KIVANC_GUL
Aday Memur
11 Şubat 2019 16:35

yine 31 aralık tarihindeki borcumu yoksa güncel borç ve ilerideki tüm taksitleri de mi içeriyor,?

buluache
Daire Başkanı
11 Şubat 2019 16:37

Bu bireysel kredi borçları içinmiş. Ancak gecikme şartı var zannimca. Bankaya giden varsa bilgilendr

sempatixl
Aday Memur
11 Şubat 2019 17:05

Yakın zamanda kredi çeken varmı güncel borç yapılandırması yapıyorlarmi yoksa 31.12.2018 tarihi baz alınıyormu nakit avans çekip onu yapılandırmayi düşünüyorum da?

egemenselim
Aday Memur
11 Şubat 2019 18:28

ziraat tum borclari kapatiyor
sempatixl, 5 yıl önce

Yakın zamanda kredi çeken varmı güncel borç yapılandırması yapıyorlarmi yoksa 31.12.2018 tarihi baz alınıyormu nakit avans çekip onu yapılandırmayi düşünüyorum da?

egemenselim
Aday Memur
11 Şubat 2019 18:29

tum bankalarin kredi kartini yani
sempatixl, 5 yıl önce

buluache
Daire Başkanı
13 Şubat 2019 20:07

Bugün onayim gelmiş ziraat genel müdürlüğü neden

Bankaları arayıp kredi kartımı iptal ettirdi Müge.

Bir hafta içinde iptal olacak kredimi kullanacakmisim.

Benim kredi onaylandiysa hepinizin ki onaylanır.

Kredi notum 0 bir kredim var ziraat bankasinda ve 2 ay geriden ödüyorum.

namenam
Aday Memur
13 Şubat 2019 22:35

Ziraatten fazla olarak 60 ay kredi cekip diger banka borcunu kapatabiliyor muyuz....bddk nin 2 3 gun once resmi gazete de yayınladığına göre bilgisi olan....

buluache
Daire Başkanı
13 Şubat 2019 22:58

60ay yapılandırma yi sordum resmi gazetede yayınlandı ancak henüz bize haber gelmedi cumaya kadar gelir dediler.

Bu arada Vakıf bank in faiz oranı belli olmuş 1.82 ile 60 ay yapılandırma yapacaklarmış 3 ay ertelemeli

namenam
Aday Memur
13 Şubat 2019 23:00

Ziraatten cekip vakif i kapatabilir miyiz acaba

egemen_selim
Aday Memur
20 Şubat 2019 08:39

ziraata yapilan kredi karti basvuru sonucunda banka tarafindan yapilan sigorta.havale.masraflari vs verilen kreedi ustune mi ekliyor.yoksa elden mi aliyor.

godbolt
Aday Memur
20 Şubat 2019 09:39

kredi masrafları içinden kesildi ben çektiğimde. hayat sigortası + ferdi kaza sigortası + kredi kullandırma ücreti kesiliyor. bazı kişilere eşya sigortası da yapıyorlarmış zorunlu diye. hiç itiraz etmeyin. bırakınız yapsınlar ücretini kessinler. hayat sigortası hariç diğer hiç bir sigorta zorunlu değil. krediyi kullandıktan sonra edevlet üzerinden sigorta bildirim merkezine şikayet kaydı açın. bilgim olmadan ferdi kaza sigortası (yaptılarsa eşya sigortası) yapılmış diye. ücreti hesabınıza iade ediyorlar 1 hafta içerisinde. şube ile muhatap olmayın boşuna başınız ağrımasın. ben ferdi kaza sigorta ücretini geri aldım bu şekilde. zorunlu dediklerine bakmayın.

egemen_selim, 5 yıl önce
ziraata yapilan kredi karti basvuru sonucunda banka tarafindan yapilan sigorta.havale.masraflari vs verilen kreedi ustune mi ekliyor.yoksa elden mi aliyor.

Nick ways
Şube Müdürü
20 Şubat 2019 16:26

Aynen kardeşim bende Ziraat Bankası'na gittim Onlar da bana hem hayat sigortası hem kaza sigortası hem de komisyon ücreti adı altında 3 farklı ücret talep ettiler yaklaşık 500 TL tutuyor kredinin içinde ben daha sonra hayat sigortası hariç kaza sigortası ve Komisyonu talep edeceğim bilgilendirdiğin için sağ ol Şimdilik Kredi halledeyim Ondan sonra işime bakacağım

Nick ways
Şube Müdürü
20 Şubat 2019 16:28

Devrem BDDK yönetmenliğinde zorunlu değil hayat sigortası bile

Nick ways
Şube Müdürü
21 Şubat 2019 16:06

memurlar net haberi vakıfBank'ta indirim öncesinde aylık yüzde 1,77'den başlayan bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yapılan değişiklik sonrasında yüzde 1,59'dan başlayan oranlara indirildi.

Memurbey05
Aday Memur
21 Şubat 2019 18:56

1.59 dan yapılandırma oluyor mu acaba
Nick ways, 5 yıl önce

memurlar net haberi vakıfBank'ta indirim öncesinde aylık yüzde 1,77'den başlayan bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yapılan değişiklik sonrasında yüzde 1,59'dan başlayan oranlara indirildi.

Nick ways
Şube Müdürü
21 Şubat 2019 20:55

Dahada aşağı olmasını temenni ediyorum

buluache
Daire Başkanı
01 Mart 2019 14:13

Bu yapilandirmanin son tarihi ne zaman acaba.

Benim basvuru onaylandi kartlarin kapatilmasi 2haftayi buldu simdi is bu noktaya gelmisken son gunu kacirmayalim.

Toplam 248 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi