Editörler : crops35
28 Haziran 2020 20:21

Aöf büro yönetimi ve yönetici asistanlığı okudumu kpss den atınır mıyım
Arkadaşlar aöf yani açık öğretimden büro yönetimi ve yönetici asistanlığı okudumu diplomanın bu şekilde olucak yazıyor === AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI ÖN LİSANS PROGRAM DİPLOMASI === olucak yazıyor yani bu Açık öğretimden aldığım büro yönetimi ve yönetici asistanlığı diploması ile kpss den memur olarak atanır mıyım yoksa aöf olduğu için atama olmuyor mu şimdiden teşekkürler Saygılar

ziya bilgin
Aday Memur
29 Haziran 2020 11:45

Bilen yokmu arkadaşlar

mst01
Memur
29 Haziran 2020 12:04

AÖF olup olmaması farketmiyor hepsi aynı. Yeterli puanı alırsan KPSS'den atanırsın

ziya bilgin
Aday Memur
29 Haziran 2020 12:27

Cevabın için teşekkür ederim hocam aöf ile ilgili bilgin varmı birkaç sorum olacak da
mst01, 4 yıl önce
AÖF olup olmaması farketmiyor hepsi aynı. Yeterli puanı alırsan KPSS'den atanırsın

mst01
Memur
29 Haziran 2020 12:32

Rica ederim tam net bilgim yok maalesef
ziya bilgin, 4 yıl önce
Cevabın için teşekkür ederim hocam aöf ile ilgili bilgin varmı birkaç sorum olacak da

Konyalıusta
Aday Memur
29 Haziran 2020 13:02

özele gel kardeşim

ziya bilgin, 4 yıl önce
10 Temmuz 2020 16:45

atanırsın tabiki ben öyle atanmıştım.

şevket şimşek
Aday Memur
10 Temmuz 2020 18:18

Derslere katılma zorunluluğu var mı hocam büro yönetimi ve yönetici asistanlığı Açıköğretim de
nick kalmamış ki, 4 yıl önce

atanırsın tabiki ben öyle atanmıştım.

11 Temmuz 2020 17:41

AÖF te derslere katılma zorunluluğu yok

şevket şimşek, 4 yıl önce
Derslere katılma zorunluluğu var mı hocam büro yönetimi ve yönetici asistanlığı Açıköğretim de

şevket şimşek
Aday Memur
11 Temmuz 2020 17:42

Ben Tekirdağ ilinde açık öğretim okumak istiyorum okurum değilmi yoksa il sınırlaması mı var hocam

AÖF te derslere katılma zorunluluğu yok

11 Temmuz 2020 23:09

AÖF te il sınırlaması yok. Okuyabilirsiniz

şevket şimşek
Aday Memur
12 Temmuz 2020 10:44

Tyt sınavı ile oluyor değilmi yeterli puan aldımı ben ilimdeki yere gidip kayıt yaptıracam ve hemen başlayacak değilmi hocam

AÖF te il sınırlaması yok. Okuyabilirsiniz

mozerella2020
Aday Memur
13 Temmuz 2020 14:04

ben aöf de bu bölümden 2014/1 atamasıyla sekreter olarak atandım

şevket şimşek
Aday Memur
13 Temmuz 2020 16:32

Aöf girmek için tyt sınavına girmek gerekiyor değilmi hocam uygun puanı aldımı şehirimdeki aöf bürosuna gidip kayıt yaptırıp başlıyoruz değilmi hocam
mozerella2020, 4 yıl önce

ben aöf de bu bölümden 2014/1 atamasıyla sekreter olarak atandım

mozerella2020
Aday Memur
13 Temmuz 2020 17:29

üniversite giriş sınavlarından uygun puanı alırsan tercih edersen yerleşirsin bir diğer yerleşme biçimi ise başka bi önlisans ve lisansın örgün bölümünden mezunsan ya da hala lisansta kayıtlıysan da sınavsız şekilde ikinci üni olarak da kayıt yaptırabiliyosun.

Aöf girmek için tyt sınavına girmek gerekiyor değilmi hocam uygun puanı aldımı şehirimdeki aöf bürosuna gidip kayıt yaptırıp başlıyoruz değilmi hocam

şevket şimşek
Aday Memur
13 Temmuz 2020 17:30

Yani uygun puan alıcam ve bölümüm seçeçem ve başlacam değilmi hocam sistem puanına göre atama vs olmuyor

üniversite giriş sınavlarından uygun puanı alırsan tercih edersen yerleşirsin bir diğer yerleşme biçimi ise başka bi önlisans ve lisansın örgün bölümünden mezunsan ya da hala lisansta kayıtlıysan da sınavsız şekilde ikinci üni olarak da kayıt yaptırabiliyosun.

mozerella2020
Aday Memur
13 Temmuz 2020 17:30

evet şehrindeki aöf bürosundan kayıt yaptırıp aynı şehirde sınavlara girebiliyosun

mozerella2020
Aday Memur
13 Temmuz 2020 17:31

puanı alcaksın tercih yapcaksın büro yönetimine yerleşince aöf bürosuna gidip kayıt yaptırcaksın belirtikleri tarihte sonra 2 yıl okuyup kpss önlisanstan atancaksın bu kadar örgün aöf ayrımı yok

Yani uygun puan alıcam ve bölümüm seçeçem ve başlacam değilmi hocam sistem puanına göre atama vs olmuyor

mozerella2020
Aday Memur
13 Temmuz 2020 17:33

kpssden de 83 üzeri alman gerek en az

puanı alcaksın tercih yapcaksın büro yönetimine yerleşince aöf bürosuna gidip kayıt yaptırcaksın belirtikleri tarihte sonra 2 yıl okuyup kpss önlisanstan atancaksın bu kadar örgün aöf ayrımı yok

şevket şimşek
Aday Memur
13 Temmuz 2020 17:33

Hocam büro yönetimi ve yönetici asistanlığı derse gitmek zorunluluğu var mı mesela Türkçe zorunlu yazıyor onlar nasıl oluyor beni bilgilendirirseniz sevinirim

mozerella2020
Aday Memur
13 Temmuz 2020 17:44

hayır aöfde derse girmek yok sadece zorunlu klavye sınavı vardı onu da büroda girip geliyosun benim zamanımda böyleydi sınavlar test şeklinde hafta sonu şehirdeki liselerde oluyo merkezi sınava gider gibi gidiliyor diplomayı bile bitirince bürodan alıyosun

Hocam büro yönetimi ve yönetici asistanlığı derse gitmek zorunluluğu var mı mesela Türkçe zorunlu yazıyor onlar nasıl oluyor beni bilgilendirirseniz sevinirim
Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi