Editörler : "eskiyara"Pangaea
«78910111213141516171819

Forum45
Aday Memur
25 Şubat 2019 20:42

Topraamm :):) .''tabiki once eskilerin atamasi olacak diyor yonetmelik'' bu cümlen takvimde söylendi diye hatırlıyorum yönetmelikte yayınlanmadı o takvimide geri çektiler

adanali..sinifci, 5 yıl önce
topraam neyin kafasini yasiyorsun:))) atamalar kilavuza gore degil yonetmelige gore olur..ki yonetmelikte ayni duruyor..der ki; mevcutlar ek 1 ile uzayacak...yeniler sinava girecek..tabiki once eskilerin atamasi olacak diyor yonetmelik..sadece takvim geri cekildi..tekrar yayinlansa sorular cozulur aklindaki..yani yonetmelik nerdeyse hic degismedi yaklasik 2 yildir...2 yil once biliyorduk ek 1 ile uzatilacagini..sadece umuttu bizimki acaba eskilerde girer mi sinava diye...maalesef 2024 yazina kadar %95 kadrolar yine 2014 mulakatindaki idareciler tarafindan isgal edilecek..mud yrd kadrosu biraz daha sansli tabii...bizim gibi halihazirda mud yrd olanlar sinava sadece mudurluk icin girebiliyor...

adanali..sinifci
Aday Memur
25 Şubat 2019 21:31

MADDE 27 - (1) Bulundukları eğitim kurumunda aynı unvanda dört yıllık görev süresini dolduran müdürlerin aynı ya da farklı eğitim kurumlarına, bulundukları eğitim kurumunda aynı unvanda sekiz yıllık görev süresini dolduran müdürlerin ise farklı eğitim kurumlarına müdür olarak yeniden görevlendirilmelerinde, Ek-1'de yer alan Form üzerinden yapılacak değerlendirmeye göre belirlenen puanlar dikkate alınır.
Forum45, 5 yıl önce

Topraamm :):) .''tabiki once eskilerin atamasi olacak diyor yonetmelik'' bu cümlen takvimde söylendi diye hatırlıyorum yönetmelikte yayınlanmadı o takvimide geri çektiler

Forum45
Aday Memur
25 Şubat 2019 21:38

Eğitim kurumları yöneticiliklerine görevlendirmeler, ilk defa ve yeniden olmak üzere gerçekleştirilecek olup önce mevcut yöneticilerin yeniden görevlendirmeleri, daha sonra ilk defa yönetici olacakların görevlendirmeleri yapılacaktır.

Bu cümleyi kastedmek istemiştim.

adanali..sinifci, 5 yıl önce
MADDE 27 - (1) Bulundukları eğitim kurumunda aynı unvanda dört yıllık görev süresini dolduran müdürlerin aynı ya da farklı eğitim kurumlarına, bulundukları eğitim kurumunda aynı unvanda sekiz yıllık görev süresini dolduran müdürlerin ise farklı eğitim kurumlarına müdür olarak yeniden görevlendirilmelerinde, Ek-1'de yer alan Form üzerinden yapılacak değerlendirmeye göre belirlenen puanlar dikkate alınır.

hkeles
Şef
25 Şubat 2019 21:59

Bakanlık bu atama takvimini ivedilikle yayınlamalıdır. Belirsizlik ve karmaşaya mahal vermemeli.

Forum45
Aday Memur
25 Şubat 2019 22:33

Hocam haklısın sorulması gereken ve cevaplanması gereken birçok soru var.

Özellikle sormak istediğim soru Takvim niye geri çekildi?

şamiliyev, 5 yıl önce
Hocam işin Rast gitsin. Dünya kadar soru var millet daha salak salak yorum yapıyo yok torpil yok sendika

adanali..sinifci
Aday Memur
26 Şubat 2019 09:22

Takvim mesleki liselere yönetici olma şartları değiştiği için geri çekildi...Çünkü takvimi geri çeker çekmez yönetmelikte mesleki liselerle ilgili değişiklik oldu...tabiki ilk defa yönetici görevlendirem sınav duyurusu yapmadan eskileri ek 1 ile uzatacağız demek tepki çekmilşti.şimdi EKYS duyuru yayınlandı yarın öbür gün takvim yayınlanır...Ve lütfen yalvarıyorum kimse mevcutların sınava gireceğine dair bişey yazmasın..çünkü duyuru veya kılavuzla olmaz öyle bir değişiklik..Yönetmelik değişmeliydi ki bu olmadı..artık olamaz çünkü sınav duyuru yapıldı..iyi çalışmalar

Forum45, 5 yıl önce

Hocam haklısın sorulması gereken ve cevaplanması gereken birçok soru var.

Özellikle sormak istediğim soru Takvim niye geri çekildi?

cem_tekkan_1
Aday Memur
03 Nisan 2019 18:41

arkadaşlar bir şey soracağım. ben kaymakamlık tarafından her 3 ayda bir görevlendirilerek yaklaşık iki yıldır müdür yardımcılığı yapıyorum. şu anda kadrolu müdür veya müdür yardımcısı diye bir şey yok aslında tamamı görevlendirme şeklinde çalışıyor. bu durumda ben müdürlüğe başvurma hakkı neden alamıyorum? kaymakamlık veya valilik olması mı fark ediyor?

ömer42
Daire Başkanı
03 Nisan 2019 19:48

Müdürlüğe başvurmanıza engel bir durum yok hocam. Müdür yardımcısı iken müdürlüğe başvurmak için zaten sınav+mülakat var.

cem_tekkan_1, 5 yıl önce

arkadaşlar bir şey soracağım. ben kaymakamlık tarafından her 3 ayda bir görevlendirilerek yaklaşık iki yıldır müdür yardımcılığı yapıyorum. şu anda kadrolu müdür veya müdür yardımcısı diye bir şey yok aslında tamamı görevlendirme şeklinde çalışıyor. bu durumda ben müdürlüğe başvurma hakkı neden alamıyorum? kaymakamlık veya valilik olması mı fark ediyor?

ömer42
Daire Başkanı
03 Nisan 2019 19:56

Özür dilerim hocam. Daha önce idareciliği olmayan müdürlüğe başvuru yapamıyormuş.

cem_tekkan_1, 5 yıl önce

Toplam 369 mesaj
«78910111213141516171819

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi