Editörler : oto-danisman-expert
14 Nisan 2021 19:40

Hocam o kadar olur mu baya geç oluyor
efsus4646, 3 yıl önce

Tek kara kuvvetleri duyurudan 1 hafta sonra Hemen eğitime başlıyor intibak vs. sureci.Hava asıl kazananlar kayıt yaptırıp baya bir bekliyorlar eğitim için şimdi açıklansa bu sene sonunda çağırırlar anca.

fcancaglar
Aday Memur
14 Nisan 2021 20:53

Senin puanlar baya iyimiş reis önceliğin hangi sınıf

memur.olma.adayı, 3 yıl önce
Bende bi aksilik olmazsa hava personel maliye ve ikmalden birini asil kazanacağımı düşünüyorum ama tek sıkıntım çağırmalarının uzun sürmesi geçen seneden kaynaklı olarak acaba uzatırlar mı suan geçen sene kazananlar eğitimde onlar mezun olmadan cağırırlar mı bunları merak ediyorum
14 Nisan 2021 21:15

Hocam hava personel hava maliye hava ikmal kara personel kara hava savunma kara piyade kara bakım mühimmat. Hava öncelikli ama eğer çok geç başlayacaksa kara personel ya da kara hava savunmayı düşünüyorum bakalım bi acıklansın da karar vericem
fcancaglar, 3 yıl önce

Senin puanlar baya iyimiş reis önceliğin hangi sınıf

fcancaglar
Aday Memur
14 Nisan 2021 21:26

Anlıyorum hocam bende 82 kpss 68 fyt ile Hava Personel ile Kara Personel bekliyorum bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

Hocam hava personel hava maliye hava ikmal kara personel kara hava savunma kara piyade kara bakım mühimmat. Hava öncelikli ama eğer çok geç başlayacaksa kara personel ya da kara hava savunmayı düşünüyorum bakalım bi acıklansın da karar vericem

fcancaglar
Aday Memur
14 Nisan 2021 21:49

Aga bildiğim kadarıyla her sene öyle olmuyor geçen sene pandemiden dolayı hava ast. kazananları 3 gruba ayırıp çağırmışlar 3. grup hala eğitimde diye biliyorum

efsus4646, 3 yıl önce

Tek kara kuvvetleri duyurudan 1 hafta sonra Hemen eğitime başlıyor intibak vs. sureci.Hava asıl kazananlar kayıt yaptırıp baya bir bekliyorlar eğitim için şimdi açıklansa bu sene sonunda çağırırlar anca.

14 Nisan 2021 22:21

Hava inşallah geç çağırmaz hocam ya
fcancaglar, 3 yıl önce

Anlıyorum hocam bende 82 kpss 68 fyt ile Hava Personel ile Kara Personel bekliyorum bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

artexpert
Memur
14 Nisan 2021 22:27

Kara kuvvetlerine nazaran diğer kuvvetlerin en iyi ihtimalle yine biraz geç kursiyer alacağını açık bir şekilde söyleyebiliriz. Buna hazırlıklı olun. Ama ben geçen sene kadar uzun bir zamana yayacaklarını düşünmüyorum.

Hava inşallah geç çağırmaz hocam ya

fcancaglar
Aday Memur
14 Nisan 2021 22:32

Kazanalım da varsın eğitime 2 3 ay geç katılalım :) ne zaman açıklanır bir tahmininiz var mı subaylık sözlü sonrası 50. gün açıklandı ordan tahmin yürütürsek mayısın ilk günleri gibi oluyor sizce süreç uzar mı ?

artexpert
Memur
14 Nisan 2021 22:41

26 Nisan - 3 Mayıs arası açıklanması muhtemel duruyor. Bayram sonrası sürecin uzaması anlamına gelebilir. En azından ilk çağrımı yapıp bayram öncesi birliğe katılmaları beklenebilir. Tabii sadece bir tahmin.

fcancaglar, 3 yıl önce

Kazanalım da varsın eğitime 2 3 ay geç katılalım :) ne zaman açıklanır bir tahmininiz var mı subaylık sözlü sonrası 50. gün açıklandı ordan tahmin yürütürsek mayısın ilk günleri gibi oluyor sizce süreç uzar mı ?

15 Nisan 2021 00:16

Aynen hocam nisanın son haftası mayısın ilk haftası olacağını düşünüyorum
artexpert, 3 yıl önce

26 Nisan - 3 Mayıs arası açıklanması muhtemel duruyor. Bayram sonrası sürecin uzaması anlamına gelebilir. En azından ilk çağrımı yapıp bayram öncesi birliğe katılmaları beklenebilir. Tabii sadece bir tahmin.

TR-wolf
Aday Memur
15 Nisan 2021 14:53

Kpss 71 fyt 56 sözlü iyi geçti , ilk sıraya piyadeyi koymuştum başkada gelmedi zaten :) sizce kpss den dolayı gelmeyebilir mi ?

artexpert
Memur
15 Nisan 2021 18:10

Bu dönem özellikle sözlü puanları etkili olacaktır. Bekleyip göreceğiz.
TR-wolf, 3 yıl önce

Kpss 71 fyt 56 sözlü iyi geçti , ilk sıraya piyadeyi koymuştum başkada gelmedi zaten :) sizce kpss den dolayı gelmeyebilir mi ?

mehmet2144234
Aday Memur
05 Mayıs 2021 14:26

kpss 78.47 fyt 62 minimm adp 73.5 piyade gelme ihtimali nedir acaba

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi