Editörler : Pangaea
01 Eylül 2019 15:04

KOSGEB Uzman yardımcısı Mülakatı
Kosgeb uzman yardımcısı mülakatına çağrılan arkadaş bu başlık altında toplanıp whatsapp grubu kuralım isterseniz. mülakat süreciyle ilgili bilgi paylaşımları, yardımlaşmalar herkes için yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Olumlu bakanlar buraya yorum atabilir ya da özelden msj atabilir.

erdem090
Kapalı
02 Eylül 2019 00:33

ben varım, özellikle m

erdem090
Kapalı
02 Eylül 2019 00:38

Mesaj düzenlemeyi bulamadım, üstteki yarım mesaj için özür dilerim.

Ben mülakata kaldım ancak mülakata nasıl hazırlanacağımı pek bilmiyorum.

Whatsap grubunuza beni de alırmısınız.

tulparkagan
Aday Memur
02 Eylül 2019 14:01

Henüz sadece siz talepte bulundunuz. Grup kurmadım henüz, birkaç arkadaş daha katılırsa bize grup kurarız.
erdem090, 5 yıl önce

Mesaj düzenlemeyi bulamadım, üstteki yarım mesaj için özür dilerim.

Ben mülakata kaldım ancak mülakata nasıl hazırlanacağımı pek bilmiyorum.

Whatsap grubunuza beni de alırmısınız.

Phoebebuffay
Aday Memur
03 Eylül 2019 00:03

Merhaba, grup kuracaksak ben de katılabilirim

Phoebebuffay
Aday Memur
03 Eylül 2019 22:43

Merhaba, grup kurulacaksa ben de katılabilirim
tulparkagan, 5 yıl önce
Henüz sadece siz talepte bulundunuz. Grup kurmadım henüz, birkaç arkadaş daha katılırsa bize grup kurarız.

tulparkagan
Aday Memur
04 Eylül 2019 14:40

Mesaj kutunuza bakar mısınız?
Phoebebuffay, 5 yıl önce
Merhaba, grup kurulacaksa ben de katılabilirim

Gizem060606
Aday Memur
14 Eylül 2019 00:32

Mülakata katılan arkadaşlar mülakatlarınız nasıl geçti ? Mülakatlara herkes geldi mi ? Benim başvurduğum bölge için 4 kişi mülakata katılmıştı. Benden başka kimse gelmemişti. Bu yüzden bana kesin dönüş yaparlar mı yoksa yedek falan çağırırlar mı ? Bilgisi olan paylaşabilir mi ?

tulparkagan
Aday Memur
14 Eylül 2019 20:02

Çok şanslısınız. Mülakatınız çok kötü geçmediyse mutlaka yerleşirsiniz. Hangi bölüm ve hangi ile başvurmuştunuz?
Gizem060606, 5 yıl önce
Mülakata katılan arkadaşlar mülakatlarınız nasıl geçti ? Mülakatlara herkes geldi mi ? Benim başvurduğum bölge için 4 kişi mülakata katılmıştı. Benden başka kimse gelmemişti. Bu yüzden bana kesin dönüş yaparlar mı yoksa yedek falan çağırırlar mı ? Bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Phoebebuffay
Aday Memur
30 Eylül 2019 20:25

Merhaba, bu kadrolar sözleşmeli mi daimi mi arkadaşlar bilgisi olan var mı?

blackcatp
Aday Memur
05 Ekim 2019 19:36

ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı?

Phoebebuffay
Aday Memur
05 Ekim 2019 23:43

Sonuçların açıklanması 2 - 3 ay sürer ama bu sürede güvenlik soruşturmalarınız yapılacak demişlerdi bize. Mülakatlar 18 eylülde bitmişti ben bu yakınlarda açıklanacağını sanmıyorum o yüzden. Farklı bir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

mehmetakf
Aday Memur
06 Ekim 2019 11:06

Güvenlik soruşturmasının hangi aşamada olduğunu Emniyete soran oldu mu ? Kimi yerlerde tamamlanmış gönderiliyor yavaş yavaş sanırım, ya da KOSGEB'i arayan oldu mu herhangi bir şey soran ?

Phoebebuffay
Aday Memur
06 Ekim 2019 12:05

Nerelerde tamamlanmış acaba

mehmetakf
Aday Memur
06 Ekim 2019 12:20

İkamet ettiğim ilçe Emniyete sordum tamamlanmış ve İl merkezine gönderilmiş, oradan da kısa bir zaman sonra iletilir dediler.

kolomanit
Aday Memur
06 Ekim 2019 13:15

Sadece kazananların ki mi yapılıyor, yoksa mülakata giren herkesin mi yapılıyor bilgisi olan var mi
mehmetakf, 5 yıl önce
İkamet ettiğim ilçe Emniyete sordum tamamlanmış ve İl merkezine gönderilmiş, oradan da kısa bir zaman sonra iletilir dediler.

mehmetakf
Aday Memur
06 Ekim 2019 14:19

Mülakatlar başlamadan önce gönderildi muhtemelen güvenlik formları, herkes için yapıldığını düşünüyorum.

Phoebebuffay
Aday Memur
06 Ekim 2019 17:27

Herkese yapıldığını düşünmüyorum ben açıkçası. Alınan kişi belliyse diğer adaylara soruşturma yapmak mantıksız. Kazanan kişinin soruşturması olumsuz olursa yedek adaylara sırasıyla soruşturma yapılacağını düşünüyorum. Soruşturmanın tek bir aday için sonuçlanması da bir şey ifade etmez bana kalırsa, tüm adayların soruşturması bittiğinde, aynen ilanın toplu şekilde açıklanması gibi kazanan kişilerin listesi de toplu olarak açıklanır diye düşünüyorum.

kolomanit
Aday Memur
07 Ekim 2019 22:15

Peki bu soruşturma evrakları ne kadar sürede ulaşır yaşanilan yere
Phoebebuffay, 5 yıl önce
Herkese yapıldığını düşünmüyorum ben açıkçası. Alınan kişi belliyse diğer adaylara soruşturma yapmak mantıksız. Kazanan kişinin soruşturması olumsuz olursa yedek adaylara sırasıyla soruşturma yapılacağını düşünüyorum. Soruşturmanın tek bir aday için sonuçlanması da bir şey ifade etmez bana kalırsa, tüm adayların soruşturması bittiğinde, aynen ilanın toplu şekilde açıklanması gibi kazanan kişilerin listesi de toplu olarak açıklanır diye düşünüyorum.

Phoebebuffay
Aday Memur
08 Ekim 2019 03:34

Blemiyorum hiç fikrim yok
kolomanit, 5 yıl önce
Peki bu soruşturma evrakları ne kadar sürede ulaşır yaşanilan yere

vayo
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:02

Mülakat sonucu 2 ay sürer mi, duyum alan yok mu arkadaşlar

Toplam 78 mesaj

Çok Yazılan Konular