Editörler : E.Kayı Han
16 Eylül 2019 12:15

Mübaşirlik mülakatı

Giren arkadaşlar bizi aydınlatsın lütfen nasıl geçiyor ne sordular boş geçmeyin

Enise.
Aday Memur
16 Eylül 2019 15:43

Merakla bekliyoruz!!!

Mutikub
Aday Memur
16 Eylül 2019 15:44

Rüzgarın hızını ölçen aleti sordular. Mesleki hiçbir şey yoktu. Eminim ki sorulan soruların da verdiğimiz cevapların da önemi yok. Hiçbir şeye çalışmamıştım yani iyi ki boşuna çalışmadım

Enise.
Aday Memur
16 Eylül 2019 15:47

iyi ki çalışmamışsınız o zaman ,benim o kadar kafa patlatmam boşuna desenize
Mutikub, 5 yıl önce

Rüzgarın hızını ölçen aleti sordular. Mesleki hiçbir şey yoktu. Eminim ki sorulan soruların da verdiğimiz cevapların da önemi yok. Hiçbir şeye çalışmamıştım yani iyi ki boşuna çalışmadım

Mutikub
Aday Memur
16 Eylül 2019 16:04

Belki tarih çalışabilirsiniz ancak tarih soruları da her yerden gelebilir. şansıma tarih sorusu kolaydı Osmanlının ilk başkentini sordular.

Enise., 5 yıl önce
iyi ki çalışmamışsınız o zaman ,benim o kadar kafa patlatmam boşuna desenize

Enise.
Aday Memur
16 Eylül 2019 16:11

hangi adliyede girdiniz
Mutikub, 5 yıl önce

Belki tarih çalışabilirsiniz ancak tarih soruları da her yerden gelebilir. şansıma tarih sorusu kolaydı Osmanlının ilk başkentini sordular.

Mutikub
Aday Memur
16 Eylül 2019 16:16

Eskişehir. sorular dışında ortam iyiydi. soruları soranlar güler yüzlüydü sanırım yaşça da bayağı küçük durduğum için iyi yaklaştılar. hiç stres yaşamadım girdikten sonra

Enise., 5 yıl önce
hangi adliyede girdiniz

Enise.
Aday Memur
16 Eylül 2019 18:01

bende yarın manisada gireceğim 1. sıradayım bakalım neyle karşılaşacağım heyecanlıyım açıkcası

Saniyekoraman
Aday Memur
16 Eylül 2019 18:20

Kocaeli de girdim ortam baya gergindi, davaliya gönderilen kağıtta neler yazar. Türkiye Cumhuriyeti ilk Başbakanı kimdir ve türkiyenin en büyük adası hangisidir diye sordular

KPSS9645
Aday Memur
17 Eylül 2019 10:56

İyi günler mülakatınız nasıl geçti ? Neler soruldu

Enise., 5 yıl önce
bende yarın manisada gireceğim 1. sıradayım bakalım neyle karşılaşacağım heyecanlıyım açıkcası

KPSS9645
Aday Memur
17 Eylül 2019 10:57

1 -)Niagara şelalesi nerede 2-) Sivas kongresi

muhammetacar
Kapalı
17 Eylül 2019 12:00

mübaşir görev tanımı

cumhuriyet savcısının görev tanımı

komisyon nedir

gençliğe hitabe

mahmutt159
Daire Başkanı
17 Eylül 2019 12:04

Son alınan bilgilere göre ( kaynak sağlamdır ) düzce adliyesinde mubaşir olarak çalışan mubaşir rüşvet suçlaması üzerine polis tarafından takibe alınıp suçüstü yakalanmıştır bu olay karşısında ağır üzüntü içerisindeyiz. Mubaşirlere güvenimiz sonsuzdu fakat artık sonsuz değil güvenimiz kırıldı siz yeni gelecek mubaşirlerimizin çok doğru yolda ielrliyeceğinden eminiz fakat mubaşirlik mülakatında soru paylaşımı yaparak bazı kişilerin düşüncelerine göre haksızlık yapılıyor ve sorular paylaşılıyor. bu yanlış birşey doğru bulunmuyor komisyonda onaylamıyor ve soruların paylaşılmaması hususunda adayları uyarıyor

KPSS9645
Aday Memur
17 Eylül 2019 12:42

Nesi yanlış soru söylemesinin ÖSYM bile havuz yapıyoruz dedi sonra açıkladı şimdi yanlış olan ne birinin birbirine yol göstermesi mi ? Yoksa illa dayısı olan girecek boşuna mı uğraşıyorsunuz diyorsun anlayamadım

Enise.
Aday Memur
17 Eylül 2019 20:15

bencede soru paylaşımı gerekli ve yol gösterici.bana da erzurum kongre tarihi ve tahliye ne demek sordular benden sonraki kişiye de mezekkere ve ifa ne demek sormuşlar

Enise.
Aday Memur
17 Eylül 2019 20:19

birde AİHM nerede diye sormuşlardı unutmuşum
Enise., 5 yıl önce
bencede soru paylaşımı gerekli ve yol gösterici.bana da erzurum kongre tarihi ve tahliye ne demek sordular benden sonraki kişiye de mezekkere ve ifa ne demek sormuşlar
17 Eylül 2019 20:49

19 un da ankarada BİM için mübaşirlik mülakatına giriyorum. Hakkımızda hayırlısı

fcura22
Aday Memur
17 Eylül 2019 23:44

Hocam neden zonguldak içinde başvuru yapmadınız ki ?
zonguldaktan, 5 yıl önce

19 un da ankarada BİM için mübaşirlik mülakatına giriyorum. Hakkımızda hayırlısı

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi