Editörler : supporters.
19 Eylül 2020 18:12

Banka ilanları
Merhaba arkadaşlar forumda bulamadım buraya yzayım dedim, bankalarda çalışmak için nasıl bir yol izlemeliyim nereyi takip etmeliyim iktisat mezunuyum, ne zaman ilan olur banka sınavları kendisi yapıyor bunun haricinde kpss filan istiyormu bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim.

Gençler0606
Memur
19 Eylül 2020 18:22

Uzman yard ve muf yard için bankalar bu sene fazla bir alım açmadı malum sebeplerden genelde mart nisan sürecinde açılıyor kamu bankaları kpss tarzı bi alan sınavı yapıyor özel bankalar da genel yetenek sınavı ve çeşitli mulakatlar yapıyor bankalarda iyi pozisyonda çalışmak istiyorsan çok iyi ingilizce iyi stajlar iyi bir okuldan iyi bir ortalamayla mezuniyet gerekli son yıllarda rekabet çok yüksek kpss şartı olmadığı için çoğu yeni mezun bankalara yöneldi ve alımlar az sayıda yapılıyor

Atmaca1179
Memur
19 Eylül 2020 18:44

Bankacılık kariyerim başlamadan bitti desene :)

albino13
Aday Memur
19 Eylül 2020 21:01

Kamu bankalarında torpilin varsa 45-50 puanla uzman yrd olursun. Bir kez girdim benden yaklaşık 10 puan düşük alan adamın uzman yrd olduğunu öğrendim ikyı aradım kendi kriterleri varmış ona göre çağırıyorlarmışmış. Bi daha da töbe ettim hiç bir kamu bankasının sınavına girmedim. Sınav falan hikaye yani ortalama bi puan alıp adamını bulursan girersin.
Atmaca1179, 4 yıl önce
Bankacılık kariyerim başlamadan bitti desene :)

Atmaca1179
Memur
20 Eylül 2020 02:20

yok bir dayımız işte bizim de

Godofwar02468
Kapalı
21 Eylül 2020 22:15

Maçın sonucu Fenev 0- 9 kişi oynayan Hatayspor 0... 9 kişilik Hatayspor'u FB yenemedi, böyle çöp bir takım olamaz. Bu sezon yine bu Fener'den bir cacık olmaz... GS şampiyon, her sene şampiyon!

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi