Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
13 Mayıs 2019 21:55

Adliye personeli olarak işinizden memnun musunuz? İstifa etmeyi düşündünüz mü?

Bu ankete 20 günde, 22 kişi oy kullandı ve 02/06/2019 21:55 tarihinde sona erdi.

ugur2222
Aday Memur
14 Mayıs 2019 02:57

Hocam ,

ugur2222
Aday Memur
14 Mayıs 2019 02:58

evet diyenler işinden mi memnun yoksa istifa etmeyi mi düşünüyorlar? Net olmamış sanki

U.KRNCGN
Aday Memur
14 Mayıs 2019 08:16

İşinden memnun
ugur2222, 5 yıl önce

evet diyenler işinden mi memnun yoksa istifa etmeyi mi düşünüyorlar? Net olmamış sanki

emrah1511
Kapalı
18 Mayıs 2019 21:41

İşkolik derecesinde gözleriniz bozulana ve beyniniz uyuşana kadar çalışmayı sevenler için ideal bir yer

PolisKatip
Kapalı
23 Mayıs 2019 09:27

Gerçekten işinizden memnunmusunuz? Bir polise göre daha rahattır herhalde.

baygörev
Kapalı
23 Mayıs 2019 09:41

adliyede memurluk diye bir olay yok sakın katiplik falan düşünme bin pişman olursun maaş konusu desen en düşük memur maaşı uzak dur derim nokta

PolisKatip, 5 yıl önce

Gerçekten işinizden memnunmusunuz? Bir polise göre daha rahattır herhalde.

PolisKatip
Kapalı
23 Mayıs 2019 09:48

tamam da hocam polise soruyorum sakın polis olma katiplik çok daha iyi diyor siz burada sakın katip olma diyorsunuz 4 yıl enayi gibi üniversite okuyacak vaktim yok ne yapacağımı şaşırdım

baygörev, 5 yıl önce

adliyede memurluk diye bir olay yok sakın katiplik falan düşünme bin pişman olursun maaş konusu desen en düşük memur maaşı uzak dur derim nokta

Mousa
Aday Memur
23 Mayıs 2019 10:00

Her mesleğin kendine göre zorlukları illa ki var, Polisin mesai kavramı yok, tayin durumları var, doğu görevin var ama maaşları katip maaşlarına oranla çok çok iyi, katiplerin tayin durumu yok şimdilik ilerde ne olacağı belli olmaz, amirin iyiyse 8-5 çalışırsın, bazı savcılar çok fazla çalışır seni mesaiye bırakır, her savcı için geçerli değil, bazın savcılar evrakını günlük çıkartır, belli bir düzeni vardır o düzene göre devam edersin, savcılıkta çoğu katip tek çalışır, sen yaparsan iş yürür yapmazsan hafta sonu gelir yapmak zorunda kalırsın, mahkemeleri bilmiyorum, ama yoğun olmayan mahkeme çok azdır diye tahmin ediyorum, özel sektörden kat kat iyidir, işini severek yaptığın sürece rahat edersin bu her yerde böyledir

PolisKatip, 5 yıl önce

tamam da hocam polise soruyorum sakın polis olma katiplik çok daha iyi diyor siz burada sakın katip olma diyorsunuz 4 yıl enayi gibi üniversite okuyacak vaktim yok ne yapacağımı şaşırdım

baygörev
Kapalı
23 Mayıs 2019 10:05

adliyede mesai bitimi 5 değildir 5.30 dur ayrıca 10 birimden 8 inde de hafta sonu ya da akşamları mesai vardır bilmediğiniz konularda yorum yapmayın katiple polis arasında 1500 lira gibi bir uçurum var maaş olarak

Mousa, 5 yıl önce

Her mesleğin kendine göre zorlukları illa ki var, Polisin mesai kavramı yok, tayin durumları var, doğu görevin var ama maaşları katip maaşlarına oranla çok çok iyi, katiplerin tayin durumu yok şimdilik ilerde ne olacağı belli olmaz, amirin iyiyse 8-5 çalışırsın, bazı savcılar çok fazla çalışır seni mesaiye bırakır, her savcı için geçerli değil, bazın savcılar evrakını günlük çıkartır, belli bir düzeni vardır o düzene göre devam edersin, savcılıkta çoğu katip tek çalışır, sen yaparsan iş yürür yapmazsan hafta sonu gelir yapmak zorunda kalırsın, mahkemeleri bilmiyorum, ama yoğun olmayan mahkeme çok azdır diye tahmin ediyorum, özel sektörden kat kat iyidir, işini severek yaptığın sürece rahat edersin bu her yerde böyledir

Mousa
Aday Memur
23 Mayıs 2019 10:08

:))

baygörev, 5 yıl önce

adliyede mesai bitimi 5 değildir 5.30 dur ayrıca 10 birimden 8 inde de hafta sonu ya da akşamları mesai vardır bilmediğiniz konularda yorum yapmayın katiple polis arasında 1500 lira gibi bir uçurum var maaş olarak

PolisKatip
Kapalı
23 Mayıs 2019 21:20

Buradakilerin yorumlarına bakarsak işsiz kalırız. Ne öğretmeni ne polisi hiçbiri memnun değil.

emrah1511
Kapalı
06 Ekim 2019 21:01

sonuçta hiçkimseye 4 - 4 lük iş bulunmaz her işin bir zorluğu vardır. biraz şükredip katlanmaz gerekir.

Fearful87
Aday Memur
07 Ekim 2019 16:05

o memnun olmayanlar bi zahmet istifa etsin defolsun gitsin o vakitte biz girelim bari bu ne ya

Arthur099
Memur
07 Ekim 2019 18:38

bu arkadaşlar armut piş ağzıma düş kafasında yaşadıkları için normal. Ha bunlar evlerinde oturup hiçbir iş yapmadıkları halde maaş alsalar yine şikayet ederler biz hiç çalışmıyoruz diye. yani şikayet edilecek bir şey mutlaka bulunur.

bu ve bunun gibi forumlarda işle alakalı gereksiz konuşanlar ve trol hesaplara lütfen itimat etmeyin. Herkesin her söylediğine de inanmayın benden size bir kardeş dost tavsiyesi

Fearful87, 5 yıl önce

o memnun olmayanlar bi zahmet istifa etsin defolsun gitsin o vakitte biz girelim bari bu ne ya

hayatixxx
Kapalı
07 Ekim 2019 19:37

işinden memnun olmayan adliye personelleri defolup gitse de işini seven adliye personelleri rahat etse

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi