Editörler : swat3410
«121314151617181920212223»

Reizz
Aday Memur
09 Mayıs 2019 11:40

devrem kesin konuşmusun duyum sağlam galiba
memleketinpolisi, 5 yıl önce
mayis sonu açıklanacak .

Policeman41
Aday Memur
09 Mayıs 2019 14:32

Daire hala milletin portalına yazı düşüyor. Atama onayı, görev belgesi göndermeniz gerekmektedir diye neyin açıklanmasından bahsediyorsunuz

shadow 20
Şef
09 Mayıs 2019 14:39

Nasıl yani biraz daha açıklayıcı yazabilirmisiniz.

Policeman41, 5 yıl önce
Daire hala milletin portalına yazı düşüyor. Atama onayı, görev belgesi göndermeniz gerekmektedir diye neyin açıklanmasından bahsediyorsunuz

Policeman41
Aday Memur
09 Mayıs 2019 14:56

Şubat ayında mazeret dilekçeleri eş durumu atamalarıyla ilgili daire tüm personelden mevcut belgeleri istedi. Ama eksik belge gönderenlerden pbs.ben sistemine eksik evrakları belirtirek ebys üzerinden göndermelerini istiyor.
shadow 20, 5 yıl önce

Nasıl yani biraz daha açıklayıcı yazabilirmisiniz.

hpls31
Kapalı
09 Mayıs 2019 15:52

Yanlış okumuşsun aç bidaha oku ipka, eş görev belgesi vs. gibi nedenlerle hâlâ belge ve dilekçe gönderenler varmış. Göndermeyin tarih geçti, herhangi bir belge dilekçe alınmayacak yazıyor.

Policeman41, 5 yıl önce
Şubat ayında mazeret dilekçeleri eş durumu atamalarıyla ilgili daire tüm personelden mevcut belgeleri istedi. Ama eksik belge gönderenlerden pbs.ben sistemine eksik evrakları belirtirek ebys üzerinden göndermelerini istiyor.

Reizz
Aday Memur
09 Mayıs 2019 15:58

bende bunu yazacaktım sen yazmışın
hpls31, 5 yıl önce

Yanlış okumuşsun aç bidaha oku ipka, eş görev belgesi vs. gibi nedenlerle hâlâ belge ve dilekçe gönderenler varmış. Göndermeyin tarih geçti, herhangi bir belge dilekçe alınmayacak yazıyor.

Skolyoz
Şef
09 Mayıs 2019 16:05

Reizz nickli arkadaş sana helal olsun valla hep mücadele ediyorsun en ufak bisi oldu mu papaylasiyosun bizimle allah razı olsun valla sen ve senin gibilerden işiniz gücünüz rast gitsin insallah

Policeman41
Aday Memur
09 Mayıs 2019 16:27

Nesini yanlış okumuşum kardeş gelen yazıdan bahsetmiyorum. Bizzat portalına düşen arkadaşlarım var. Hepsi eş götev belgelerini ve bakanlık atama onaylarını taratıp tekrardan gönderiyor. Bilip bilmeden yorum yapmayın.
hpls31, 5 yıl önce

Reizz
Aday Memur
09 Mayıs 2019 16:35

sağol kardeşim hepimizden allah razı olsun şimdilik mayıs ayının sonuna doğru 15 mayıs 25 mayıs arasa açıklanacağı duyumu sağlam olarak duruyor İstanbul seçimi İstanbul dışındakileri etkilemeye çekmiş inşallah açıklarda mayısta kurtuluruz bu sayfadan
Skolyoz, 5 yıl önce

Reizz nickli arkadaş sana helal olsun valla hep mücadele ediyorsun en ufak bisi oldu mu papaylasiyosun bizimle allah razı olsun valla sen ve senin gibilerden işiniz gücünüz rast gitsin insallah

Reizz
Aday Memur
09 Mayıs 2019 16:38

O zaman onlar geç dilekçe vermirtiş ki genel atamadı açıklanacak diye bir zorunluluk yok eylül mazarete bırakır buradan atamaların geç açıklanacağını çıkarman çok saçma ben en Bon nisanın 2 haftası konuştum personelle herkesin yerleri hazır herşey belli bundan sonra dilekçeleri dikkate alamayacaklarını söylüyorlardı
Policeman41, 5 yıl önce
Nesini yanlış okumuşum kardeş gelen yazıdan bahsetmiyorum. Bizzat portalına düşen arkadaşlarım var. Hepsi eş götev belgelerini ve bakanlık atama onaylarını taratıp tekrardan gönderiyor. Bilip bilmeden yorum yapmayın.

Policeman41
Aday Memur
09 Mayıs 2019 16:42

tamam reis mayıs sonunda açıklanırsa sen biliyosun
Reizz, 5 yıl önce
O zaman onlar geç dilekçe vermirtiş ki genel atamadı açıklanacak diye bir zorunluluk yok eylül mazarete bırakır buradan atamaların geç açıklanacağını çıkarman çok saçma ben en Bon nisanın 2 haftası konuştum personelle herkesin yerleri hazır herşey belli bundan sonra dilekçeleri dikkate alamayacaklarını söylüyorlardı

Reizz
Aday Memur
09 Mayıs 2019 17:39

kardeşim ben duyduğumu söylüyorum nie tepki gösteriyorsunki sende varsa duyumun bilgin eyvallah bizde bilelim abi
Policeman41, 5 yıl önce
tamam reis mayıs sonunda açıklanırsa sen biliyosun

Policeman41
Aday Memur
09 Mayıs 2019 18:01

Demek istediğim şu. Emniyet mağduriyet yaşatmak istemez. Adam şubat mazeretinde dilekçe vermiş. Bununla ilgili eksik evrak olduğunu beyan edip temin edip göndermesini istiyor. Bunları netleştirmeden sonuçları açıklamaz. İnşallah dediğiniz gibi olur ben yanılırım..
Reizz, 5 yıl önce
kardeşim ben duyduğumu söylüyorum nie tepki gösteriyorsunki sende varsa duyumun bilgin eyvallah bizde bilelim abi
09 Mayıs 2019 18:32

es saglik durumundan gidecekler icin evrak istemiş sarkci adamin es saglik vb bir nedeni yoksa niye br yerden evrak diye zorluyorsunki
Policeman41, 5 yıl önce
Demek istediğim şu. Emniyet mağduriyet yaşatmak istemez. Adam şubat mazeretinde dilekçe vermiş. Bununla ilgili eksik evrak olduğunu beyan edip temin edip göndermesini istiyor. Bunları netleştirmeden sonuçları açıklamaz. İnşallah dediğiniz gibi olur ben yanılırım..

Meminalim
Aday Memur
09 Mayıs 2019 18:38

4 Nisan'da eşimin ilk atamasından dolayı batıdan doğuya yazdım. Benim atamam yetiştirmi acaba ?

Maviss12
Aday Memur
09 Mayıs 2019 19:03

Reiz yanlis anlamani istemem.size herkesin yerleri belli diye soyleyen kisi tanidik memur mu .telefonda bu sekilde diyalog eminiyet icinde ben rastlamadim.

Birde evrak gondermesjnler konusu vardi bu da anlamsiz kisi gonderir eksigini degerlendirmeyi makam yapar

yasar3431
Memur
09 Mayıs 2019 20:02

o zaman yarın cuma inanılır miyiz,,
Reizz, 5 yıl önce

06yıldız038
Aday Memur
10 Mayıs 2019 01:59

Daha öncede dediğim gibi 27 Mayıs düşünülen tarih ..seçim işi değiştirecekmi şu an için bişey Yok ama olma ihtimali yüksek die dillenmeye başladı

Polis0308
Kapalı
10 Mayıs 2019 02:53

Her Allahın günü bir balon dolaşıyor etrafta açıklasınlarda yerimizi bilelim bari gerekirse ilişkiler geç kesilir ama gidecekmiyiz kalacakmıyız neresi olur belirsizlik insanın canını sıkıyor bide seçim muhabbeti çıktı başımıza Allah sonumuzu hayır etsin bu kadar insan bekliyor ve herkesin kendince mazereti var ihtiyacı var belkide inşallah en kısa zamanda açıklanır.

Atesinoglu
Aday Memur
10 Mayıs 2019 02:57

Bende 2 hafta icerisinde aciklanacagi duyumunu aldim kaynak kulaktan dolma bilgiler.reize güveniyorum

Toplam 13769 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi