Editörler : supporters.

BanQuiz
Aday Memur
04 Nisan 2021 11:39

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. Reklamlarınız talepleriniz için http://mny.com.tr/ adresine başvuru yapabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

ilancı
Aday Memur
08 Nisan 2021 21:05

Arkadaşlar ilanları internetten takip etmek zor oluyorsa, ilanları yayınlayan kurum resmi kurum calisma genel müdürlüğünün Twitter ve instagram adreslerinde günlük yayınlanıyor bilginiz olsun adres cgm_acshb

ilancı
Aday Memur
08 Nisan 2021 22:41

Arkadaşlar ilanları internetten takip etmek zor oluyorsa, ilanları yayınlayan resmi kurum calisma genel müdürlüğünün Twitter ve instagram adreslerinde yayınlanıyor bilginiz olsun adres cgm_acshb

mardin72
Aday Memur
18 Eylül 2021 00:25

Bilgisayar mühendisliği sorularla ilgili bilgi verebilir misiniz

18 Ekim 2021 21:10

Hocam özel mesaj attım lütfen bi bakar mısınız

tedmos, 3 yıl önce

Benim alam bilgisayar mühendisliği uzman yardımcılığı için girdim meslek sınavı 2 saat zorunlu 2 saat seçmeli konular 4 saatti aşırı zor değildi ama ayırt ediciydi sınav 1 hafta sonra açıklandı sonucu.

Esrasarikoca
Aday Memur
03 Kasım 2021 16:24

Merhaba bu genel yetenek sınavı nasıl oluyor bilgilendirebilir misiniz? Yani tarih coğrafya güncel konularda çıkıyor mu yoksa sadece türkçe matematik sözel mantık şeklinde mi?

elcordobes42
Aday Memur
03 Kasım 2021 18:15

ALES tarzı benzer demişler genelde diğer sayfalarda. Elektrik-elektronik girecek arkadaşlar var mı?

jackal77
Aday Memur
04 Kasım 2021 11:13

türkçe mat kısa şekilli sorular çıkıyor sanırım önceki sınavda öyle olmuş giriş yerleri istanbul mu herkesin?

Esrasarikoca, 2 yıl önce

Merhaba bu genel yetenek sınavı nasıl oluyor bilgilendirebilir misiniz? Yani tarih coğrafya güncel konularda çıkıyor mu yoksa sadece türkçe matematik sözel mantık şeklinde mi?

elcordobes42
Aday Memur
04 Kasım 2021 11:32

Aynen İstanbul benim

jackal77, 2 yıl önce

türkçe mat kısa şekilli sorular çıkıyor sanırım önceki sınavda öyle olmuş giriş yerleri istanbul mu herkesin?

jackal77
Aday Memur
13 Kasım 2021 18:08

Var mi bugün sınava giren soru sayısı kaçtı?

Kierkegaardd
Aday Memur
14 Kasım 2021 00:01

Talep eden arkadaslara mahfi egilmez,vildan serin,süleyman yükçü,recep tarı,erkan kumcu,halil seyidoglunun da aralarinda oldugu yazarlarin kitaplarini uygun fiyata veriyorum...özelden yazabilirsiniz

jackal77
Aday Memur
15 Kasım 2021 17:59

Yazılı sınavda ne sormuşlardı hocam bizde(makine müh.) 5 ders var ama bu 5inin de ucu bucağı yok fikir edinmek açısından nelere yoğunlaşmalıyız bilgi verebilir misiniz?
tedmos, 3 yıl önce

Benim alam bilgisayar mühendisliği uzman yardımcılığı için girdim meslek sınavı 2 saat zorunlu 2 saat seçmeli konular 4 saatti aşırı zor değildi ama ayırt ediciydi sınav 1 hafta sonra açıklandı sonucu.

Meryem4038
Aday Memur
19 Temmuz 2022 15:32

hocam benim p3 68 di ama alanım iyi olduğu için p35 86 diğer türler 82 ve üstüydü.

BeardTurco, 3 yıl önce

Arkadaş iibf mezunu bu A kadrolarına başvuran rica etsem kpss p3 puanınız kaç söyler misiniz? 80 ve üstü alan çoğunlukta mı? cevaplarsanız sevinirim şimdiden başarılar

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi