Editörler : Lanet

Vedat044
Aday Memur
20 Mayıs 2022 10:31

Kesinlikle size katılıyorum.Geçen senelerde şurayı ,buraya soralım diyen çok sayıda arkadaş vardı. Ancak naklen ataması olmayan arkadaşlar da uğraşmaktan bıktı herhalde. Bıkılmayacak gibi de değil. Allah hepimizin sonunu hayır etsin.

CanAyTug, 2 yıl önce

Bu yıl kötü oldu ya. Ek kontenjanların hangi kuruma kaç kişi olarak dağıtılacağını sadece kurumlar bilecek. Buna eyvallah. Ama en azından kararnamenin yayınlandığından haberimiz olsa. Ki bence olacak ama bu yıl sistem değişikliğinden mütevellit bir boşvermişlik var. Memurlar.net bile önceki yıllarda "İkinci atama izinlerinin dağılımı gecikmemeli!" diye haber yapardı. 1 hafta geçmeden de açıklanırdı. Bu senenin hiç tadı yok :-)

CanAyTug
Aday Memur
20 Mayıs 2022 23:33

Amin üstadım . Ben de bıktım valla. 5 yıldır çabalıyorum. Ankarada sözü geçen, hatrı sayılır bir dayımız yok. Kurumlara gidip konuşuyorum. Bizim için olumlusun. Seni de değerlendirmeye alırız, diyorlar. Kurumlara sayılar dağıtılınca yine gidip "hani 3-5 ay evvel gelmiştim. Bizim için olumlusun, demiştiniz. Malum ek kontenjanlar da verildi. Bi kendimi hatırlatayım, dedim." diyorum ama fıss .. Adamlar açık açık "siyasi tanıdığın yok mu? Yukardan iletişime geçsin. Bu iş olur" diyorlar.. Bizim bir etkimiz yok, diyorlar. Ya sen daire başkanısın, per. gen. müdürüsün. Ne diye oturuyorsun orada madem neymiş üstü ne derse onu yapıyormuş. Üstü de kontenjanları siyasilere peşkeş derdinde. Bakalım bu yıl da olma ihtimali düşük yine tabi ama neyse umut fakirin ekmeği. Umutsuz olmuyor. Artık hayal gibi geliyor. Gülüp geçiyorum : - )

Vedat044, 2 yıl önce

Kesinlikle size katılıyorum.Geçen senelerde şurayı ,buraya soralım diyen çok sayıda arkadaş vardı. Ancak naklen ataması olmayan arkadaşlar da uğraşmaktan bıktı herhalde. Bıkılmayacak gibi de değil. Allah hepimizin sonunu hayır etsin.

cevherdudayev1
Daire Başkanı
21 Mayıs 2022 11:52

rektör veya belediye başkanıyla iletişime geçebilsen daha kolay olur yanda onlara dediğini dinletebilen birisine

CanAyTug, 2 yıl önce

Amin üstadım . Ben de bıktım valla. 5 yıldır çabalıyorum. Ankarada sözü geçen, hatrı sayılır bir dayımız yok. Kurumlara gidip konuşuyorum. Bizim için olumlusun. Seni de değerlendirmeye alırız, diyorlar. Kurumlara sayılar dağıtılınca yine gidip "hani 3-5 ay evvel gelmiştim. Bizim için olumlusun, demiştiniz. Malum ek kontenjanlar da verildi. Bi kendimi hatırlatayım, dedim." diyorum ama fıss .. Adamlar açık açık "siyasi tanıdığın yok mu? Yukardan iletişime geçsin. Bu iş olur" diyorlar.. Bizim bir etkimiz yok, diyorlar. Ya sen daire başkanısın, per. gen. müdürüsün. Ne diye oturuyorsun orada madem neymiş üstü ne derse onu yapıyormuş. Üstü de kontenjanları siyasilere peşkeş derdinde. Bakalım bu yıl da olma ihtimali düşük yine tabi ama neyse umut fakirin ekmeği. Umutsuz olmuyor. Artık hayal gibi geliyor. Gülüp geçiyorum : - )

halil ada
Aday Memur
24 Mayıs 2022 11:30

Ek kontenjanlarla alakalı memurlar net haber yaptı bakalım ne zaman açıklanır hayırlısı

CanAyTug
Aday Memur
24 Mayıs 2022 12:30

hayırlısı inş.

Teşekkürler memurlar.net

İnşallah bir iki güne açıklanır

Vedat044
Aday Memur
25 Mayıs 2022 10:23

Haberi göremedim link atabilir misiniz

halil ada, 2 yıl önce

Ek kontenjanlarla alakalı memurlar net haber yaptı bakalım ne zaman açıklanır hayırlısı

takena
Aday Memur
25 Mayıs 2022 13:33

arkadaşlar ek kontanjan verilmek zorunda mı

elektronik-tek
Daire Başkanı
25 Mayıs 2022 22:16

Değil. Fakat bu durumda Merkezi atama yapamaz kurumlar.
takena, 2 yıl önce

arkadaşlar ek kontanjan verilmek zorunda mı

bursalı85
Aday Memur
31 Mayıs 2022 16:09

Neden yapamazlar

elektronik-tek, 2 yıl önce
Değil. Fakat bu durumda Merkezi atama yapamaz kurumlar.

elektronik-tek
Daire Başkanı
31 Mayıs 2022 19:25

Verilen kontenjanlar ile Cumhurbaşkanlığı Personel Daire Başkanlığı diyor ki; Sana 10 adet kadro izni. Bu kadroları ister merkezi atamada, ister nakille, istersen istifa ile dönüşte kullan. Bu sana kalmış. Çoğu üniversiteye Şubat'ta 5 kadro izni verildi. Bunlar ilk kadrolar olduğu için genelde açıktan atama ve nakille personel almak için kullanıyorlar. İkinci verilen sayılar biraz daha yüksek oluyordu ve bunu da Haziran merkezi atamasında kullanıyordu kurumlar. Şimdi atama izinleri verilmediği için büyük ihtimal merkezi atamaya çıkamayacak kurumlar.
bursalı85, 2 yıl önce

Neden yapamazlar

Econ34
Aday Memur
01 Haziran 2022 13:26

Bugün Cumhurbaşkanlığı Strateji Bütçe Başkanlığını aradım, artık bizden çıkmıyor nakil kadroları ile alakalı kararlar diye cevap verdi yetkili. Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü bakıyormuş kadro işlemlerine. Acaba ulaşan veya duyum alan var mı 2. nakil kadroları ile alakalı?

haynuh
Aday Memur
01 Haziran 2022 15:47

Bu sene 2.nakil kadro atamalarını yapmayı unuttular herhalde Haziran ayına girdik. Keşke şu tarihler net olsa da bizi bu kadar uğraştırmasalar.

haynuh
Aday Memur
01 Haziran 2022 15:52

Memurlar Net Yine Haber yapmış

Cumhurbaşkanlığı, 2022 yılı Merkezi Yerleştirme Takvimini ikinci serbest memur atama izinlerinin dağılımını yaparak güncellemeli!

https://www.memurlar.net/haber/1029486/kpss-merkezi-yerlestirme-takvimi-guncellenmeli.html

bursalı85
Aday Memur
02 Haziran 2022 09:57

Arayıp bilgi alabilirmiyiz arkadaşlar hiç deneyen oldu mu?

Econ34
Aday Memur
02 Haziran 2022 13:21

ben nette araştırma yaptığımda direk arayabileceğim bir telefon numarası bulamadım, dolayısıyla bir bilgi alamadım.

ilyassomuncu
Aday Memur
02 Haziran 2022 15:00

0312 525 36 55 numarası bu.aradım bayrama kadar açıklanır dediler.

bursalı85, 2 yıl önce

Arayıp bilgi alabilirmiyiz arkadaşlar hiç deneyen oldu mu?

bursalı85
Aday Memur
06 Haziran 2022 12:03

Teşekkürler hocam

ilyassomuncu, 2 yıl önce

0312 525 36 55 numarası bu.aradım bayrama kadar açıklanır dediler.

Econ34
Aday Memur
06 Haziran 2022 13:09

bende aynı şekilde yukarıdaki telefonu aradım geçen hafta, bana bayram öncesine kadar yetiştirmeye çalıştıklarını söylediler.

ozdemirferhat
Aday Memur
06 Haziran 2022 21:26

Daire değişti ise kadro sayısı artar mı.

Toplam 208 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi