Editörler : supporters.
03 Eylül 2017 12:40

Monopol ve başkent kariyer

Merhaba arkadaşlar Ankara'da bu iki dershane arasında kaldım. Bu iki kurstan birine gitmiş arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

1- MONOPOL

İktisat: Muzaffer Ulusoy, Göktuğ Şahin

Maliye: Özgür Şahan

Muhasebe: Adem Altay

Hukuk: Murat Soylu, Alperen Çıtak, Tevfik Güneş, Şeyda Şevk, Hasan Basri Hoca

2- BAŞKENT KARİYER

İktisat: Hilmi Hoca, Aykut Akça, Alper Hekimoğlu

Maliye: Mehmet Zakir Erin

Muhasebe: Ferhat Yıldız, İhsan Sahafoğlu

Hukuk: Kerem Tekeş, Bilal Hoca, Soner Daldıran, Murat Soylu, Oğuzhan Hoca

emir.can
Aday Memur
03 Eylül 2017 14:25

maliye de mehmet hocadan ders aldım, çok iyiydi. diğerlerini bilmiyorum.

Rebellious26
Aday Memur
03 Eylül 2017 21:25

hukukta sıkıntınız varsa kesınlıkle monopol tavsıye ederım, ıktısatta sıkıntınız varsa kesınlıkle başkent karıyer derım..başkent karıyerde ıktısatta Alper ve hılmı hoca cok ıyıdır hılmı hoca cok hızlı anlatır ama Alper hocayı temelınız zayıfsa kesınlıkle tavsıye ederım kendısı yanlış bılmıyorsam hazınede de çalışıyor zaten malıye de Mehmet zakır hoca bana gore kpss malıye ıcın pıyasadakı en ıddıalı hocadır nokta atışı adam ders anlatıyor cok ıyı yanı hukuklarda bılal ve murat hoca dışında tavsıye edemem açıkçası tabı bana gore..gelelim monopol e ıktısat a yorum yapmak ıstemıyorum malıye de ozgur hoca ıyı ama Mehmet zakır hocaya ne kadar fark atar bılemem hukukta ıse medenı borçlar tevfık hoca gerçekten ıyıdır murat hoca da keza ıyı yanı monopol hukukta daha ıyı bence ama arkadasım pıyasada hukuk ıcın ıyı bır kurs arıyosan tevfık hoca murat hoca bunlar bır cok kursta dolanır zaten..tabı her alan dersın ıyı olduğu bır kurs olsa hepımız oraya yonelırız ondan ben kıyaslama yapabılmen ıcın yazdım bunları zayıf alanına gore tercıh senındır

zamiraf
Aday Memur
04 Eylül 2017 14:07

Monopol hocaları hakkında bi fikrim yok ama, başkent kariyeri kesinlikle tavsiye ederim. Maliye, İktisat ve hukuk özellikle çok iyi. Bilal hoca zaten efsane. Dersi derste öğreten hocalar. Muhasebeye bu sene Ferhat hocanin gelmesi ayrica bi şans olmuş bence. Ayrıca dersanede de sıcak bi ortam var.

azalarak artan
Aday Memur
05 Eylül 2017 14:16

Monopolün bütün hocaları gercekten iyidir..hepsi alanında uzman ve kitap yazarıdır..iktisatı bursada muzaffer hocadan dinledim ve sıfırdan çok güzel bir şekilde anladım..iktisat netim 23 tü..ayrıca analiz adlı kitabı da en az kendi kadar iyidir..ankarada dersaneye yazılan arkadaşlarımın tamamı monopole kaydoldu ve çok da memnunkalmıştı..referansım da muzaffer ulusoydu.. o yüzden monopolün sadece hukuk kısmı değil iktisat da muhaseba de maliye ayağı da iyidir..herkesin hakkında hayırlısı...

justice1234
Aday Memur
05 Eylül 2017 15:09

Reklamcısınız o yüzden dikkate almıyorum.

azalarak artan, 7 yıl önce

Monopolün bütün hocaları gercekten iyidir..hepsi alanında uzman ve kitap yazarıdır..iktisatı bursada muzaffer hocadan dinledim ve sıfırdan çok güzel bir şekilde anladım..iktisat netim 23 tü..ayrıca analiz adlı kitabı da en az kendi kadar iyidir..ankarada dersaneye yazılan arkadaşlarımın tamamı monopole kaydoldu ve çok da memnunkalmıştı..referansım da muzaffer ulusoydu.. o yüzden monopolün sadece hukuk kısmı değil iktisat da muhaseba de maliye ayağı da iyidir..herkesin hakkında hayırlısı...

azalarak artan
Aday Memur
05 Eylül 2017 16:29

Siz bilirsiniz..

trolavcisi2040
Yasaklı
09 Eylül 2017 18:53

reklam ve trol olanlar tutmaz uzak duralım diyorum

azalarak artan, 7 yıl önce

hakanç06
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:55

HİÇ KİMSE İNANMAZ BOŞA ZAMAN KAYBETMEYİN

mert9191
Aday Memur
13 Eylül 2017 15:47

bende dediğin kurumlarla görüştüm hocam başkent kariyer sistemi ve hoca kadrosuyla ön planda olduğunu gördüm görüştüğüm esnada beni derse davet ettiler ve ortamı gördüm hocalarla tanıştım 25 eylül deki hafta içi grubuna kayıt yaptırdım.size tavsiyem tekrar görüşmeniz eğer karar vermediyseniz herkese başarılar dilerim.

justice1234
Aday Memur
13 Eylül 2017 15:55

Şimdi reklamlar.

mert9191, 7 yıl önce

bende dediğin kurumlarla görüştüm hocam başkent kariyer sistemi ve hoca kadrosuyla ön planda olduğunu gördüm görüştüğüm esnada beni derse davet ettiler ve ortamı gördüm hocalarla tanıştım 25 eylül deki hafta içi grubuna kayıt yaptırdım.size tavsiyem tekrar görüşmeniz eğer karar vermediyseniz herkese başarılar dilerim.

kamu uzmanı
Aday Memur
17 Eylül 2017 17:40

herhangi bir cemaat ile bağlantılı kurslardan uzak durun NET!!!

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi