Editörler : crops35
08 Şubat 2019 00:05

Konusmak icin erken ama 2020 kpss ye simdiden mi hazirlanalim? hadi konusalim

Arkadaslar ozel sektorde calisoyordum dogumdan sonra biraktim. Yaklasik bir sene ders calistim ancak bebegim oldugu icin her gun duzenli en az iki saat falan calistim. Ama yasim 32 artik eskisi gibi degil tabi beynimiz unutkanlik var nd biliyim tam verim alamiyodum mat dersine ckk onem verdim 16 da 16 dogru yaptm kpssde. Ama hic beklemedigim turkce bitirdi beni :((( 82 aldim kpss den. Inanin ev islerim hep aksadi cocuk uyuyunca oturdum ders calistim:( iki saat gundz uyuyordu ben evin onca isi varken gidip test cozuyordum isteee boyle.... Ha cocugum buyuk olsa bu azimle on saat calisirdim. Daha onceden niye yoktu bu azim diyorum kendime:((((( ozel sektor yorucu yipratici hepiniz bilirsiniz. Simdi tekrr ders calisayim simdiden diyorum. Hedefim en az 96 puan zor mu almak bilmiyorummmm .birde katiplik dinavlarini bekliyorum :(

Matmasell
Aday Memur
08 Şubat 2019 09:34

Bende hazırlanıyorum şimdiden çok vakit ayıramıyorum memur alımları ile ilgilendiğim için fakat erkenden sözel derslere ağırlık vermek sürekli tekrarı gerektirir bana kalırsa şimdilik matematik konularına çalış ve Türkçe bitirdi beni diyorsun Türkçeden test çöz ,bu iki ders ile ilgilen ,bu dersleri tam oturttuğun zaman tarih ve coğrafyaya geçersin ve bol test ,tekrar yavaş yavaş olsun ama yeter ki anla , stres yapma konu yetişmeyecek diye :)

Memurolunmali
Aday Memur
08 Şubat 2019 13:00

Kac almistin bu kpssden duz lise misin?

Sümeyra Kaya
Aday Memur
10 Şubat 2019 17:25

Ben ortaöğretim hemşireyim en fazla 1.5 ay çalıştım sınavdan önce 87.3 aldım çocuğunuz falan varmış siz bilirsiniz tabi de verin annelerinize biraz omlar baksın son aylarda erken başlarsanız sıkılırsınız bırakırsınız

Memurolunmali
Aday Memur
10 Şubat 2019 20:58

Sumeyra kaya... Yeni mezunmusun liseden bilgi birikimin varmis. Bizim yas kac oldu:(((

Sümeyra Kaya
Aday Memur
14 Şubat 2019 06:53

KPSS ile okulda gördüğümüz dersler çok farklıydı ben sağlık meslek mezunuyum önem verilmiyordu kültür derslerine kursa falan gitmedim oturdum çalıştım sadece
Memurolunmali, 5 yıl önce

Sumeyra kaya... Yeni mezunmusun liseden bilgi birikimin varmis. Bizim yas kac oldu:(((

Mnaaaa
Kapalı
08 Mart 2019 18:02

Ama karar ver tutamıyorum zamanı

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi