Editörler : E.Kayı Han
05 Haziran 2019 21:59

AKP'nin Karadeniz Halkına Rum/Pontus Yakıştırması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?.
özellikle son zamanlarda akp'li yöneticiler, sırf ekrem bey'i destekliyor diye, karadeniz halkına pontus bunlar demeye başladı. düşünceleriniz nedir ?.

Bu ankete 30 günde, 17 kişi oy kullandı ve 05/07/2019 21:59 tarihinde sona erdi.

kara4
Genel Müdür
06 Haziran 2019 03:06

artık yeni moda akpli saf sıkılaştırıcısı pontus,

fetö, pkk out, pontus in.

siz de pontuslayın, rahatlayın.

huzur-I4
Yasaklı
06 Haziran 2019 09:03

karadeniz halkina degil direk imamogluna diyor hakli olarak hemde.

ustelik siz sov yaarken rumlarin karadenizden ermeniler gibi toprak istedigini devlet kurma hayali tasidigini bilmezsiniz

kazakistan da dahi burolari var,400 den fazla burolari varmis.yunanistanin maddi destegi var

pelin ciftin programini izleseydiniz,durum sandigimizdan cok ciddi.

debug
Genel Müdür
06 Haziran 2019 09:53

Onların bahsettiği diğer partilere oy veren karadenizliler... Eğer akp'ye oy atıyorsa vatansever karadenizli diğer partilere oy atıyorsa rum pontus! Tıpkı akp'ye oy atanlar vatansever kürt diğerleri terörist cümlesiyle aynı. AKP 31 marttan önce s.mştı şu an sıvıyor.. :) Nasıl bir güruhla karşı karşıya olduğumuzu da anlamış oldu millet bu süreçte. İstanbul gitti artık çırpındıkça batacaklar.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
06 Haziran 2019 10:44

Yahu bu İmamoğlu cahilmi kafasızmı o kadarki bir Yunanlı gazeteciye bende Yunanım Pontusum desin?Üstelik soyu sopuda ortada kaldıki soyumuzu sopumuzu ne kadar biliyoruz?Dokuz göbek ötemizi?

sakaya.fırat
Yasaklı
06 Haziran 2019 10:58

Yunan nasıl erdoğandan nefret ediyorsa

Ondan daha fazlada ımam''ın oğlunu seviyor

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
06 Haziran 2019 13:09

Etme eyleme ya sevgiyi neye göre ölçüyorsun ?Yunan toplumunun sevgisini?Ha bende palamut lakerdasını yanında Rakıyla çok seviyorum.Palamut balıklarına aşığım:))

sakaya.fırat
Yasaklı
06 Haziran 2019 13:22

Son 20 yıldır yunanın hicbir türk siyasetcisine böyle sevgi gösterdiğini , destek verdiğini görmemiştim

Aynı yunan dün bir dergi kapağında erdoğan ın boynundan asılmış vaziyette karikaturunude paylasti

yeniçeri12, 5 yıl önce

Etme eyleme ya sevgiyi neye göre ölçüyorsun ?Yunan toplumunun sevgisini?Ha bende palamut lakerdasını yanında Rakıyla çok seviyorum.Palamut balıklarına aşığım:))

Baba Janga
Yasaklı
06 Haziran 2019 15:00

hepimiz rumuz hepimiz ermeniyiz sozu kimin zamaninda soylenmisti ?

hobaa78
Memur
06 Haziran 2019 15:50

önce ekrem'e rum diye saldırdılar. karadeniz halkı sahip çıkınca bu sefer rum/pontus diyerek hadlerini aşıp, ekrem bey'e destek veren karadeniz halkına bile hakaret edecek kadar işin suyunu çıkardılar.

yani bunlara göre; doğu anadolu halkı ekrem'i, chp'yi desteklerse pkk'lı, karadeniz halkı aynısını yaparsa pontus!!.

her şeyi geçtim; bir insan kürt, çerkez, rum, ermeni de olabilir. bunda ne sakınca var ??. tayyip erdoğan da demiyor muydu "ben gürcüyüm" diye ??:

bu ülke mozaik bir ülkedir. ateisti, deisti, müslümanı ile; türk'ü, rumu, eremnisi, lazı, çerkezi, kürdü ile. ama bazılarına göre sadece "akpli ve akp'li olmayan" ayrımı var.yani akp'li isen vatansever, değilsin eyvahlar olsun :)).

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
06 Haziran 2019 17:31

Rahmetli Ecevitte çok severdi Yunanlıları.Şiirler yazardı onlara.Tıpkı benim Palamut Lakerdası sevmem gibi:))

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Son 20 yıldır yunanın hicbir türk siyasetcisine böyle sevgi gösterdiğini , destek verdiğini görmemiştim

Aynı yunan dün bir dergi kapağında erdoğan ın boynundan asılmış vaziyette karikaturunude paylasti

sakaya.fırat
Yasaklı
06 Haziran 2019 17:41

Yunanda eceviti severmiydi ¿

yeniçeri12, 5 yıl önce

Rahmetli Ecevitte çok severdi Yunanlıları.Şiirler yazardı onlara.Tıpkı benim Palamut Lakerdası sevmem gibi:))

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
07 Haziran 2019 00:24

zavallı çaresizler birilerinin mamaları parsaları kesildi

yedikleri peşkeş çektikleri paracıklarını kaybetmemek uğruna ne yapacaklarını şaşırdılar

bu cahiller de farkında olmadan o rant kesilmesin diye onlara çalışıyorlar

ye gerçekten çok komiksiniz

ülke tarihinde yıllardır ilk defa yunanlar Türk adalarında mangal yakıp rakı içip eğleniyorlar Kıbrıs sahasında şakır şakır hiç korkmadan İsraille birlikte petrol arıyorlar engelleyebilen gıkı çıkan yok

bunlara da bolca hamaseti kalıyor

farkında olmadan her geçen gün İmamoğluna çalışıyorsunuz harikasınız:):):)

sakaya.fırat
Yasaklı
07 Haziran 2019 01:16

Ekrem engeller

Her şeyi çözer merak etme

Yunana

Pkk ya

Fetoye

Hdp ye sesi çıkmayan

Devletin valisine it diyen ekrem yapar bu dediklerini

EDEBİYATÇI1923, 5 yıl önce

zavallı çaresizler birilerinin mamaları parsaları kesildi

yedikleri peşkeş çektikleri paracıklarını kaybetmemek uğruna ne yapacaklarını şaşırdılar

bu cahiller de farkında olmadan o rant kesilmesin diye onlara çalışıyorlar

ye gerçekten çok komiksiniz

ülke tarihinde yıllardır ilk defa yunanlar Türk adalarında mangal yakıp rakı içip eğleniyorlar Kıbrıs sahasında şakır şakır hiç korkmadan İsraille birlikte petrol arıyorlar engelleyebilen gıkı çıkan yok

bunlara da bolca hamaseti kalıyor

farkında olmadan her geçen gün İmamoğluna çalışıyorsunuz harikasınız:):):)

hobaa78
Memur
07 Haziran 2019 01:21

haklısın zaten ekrem ses etmeyince, binali çıkıp diyarbakır da "kürdistan" dedi :))). sahi nerede kürdistan söyler misiniz ??.

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Ekrem engeller

Her şeyi çözer merak etme

Yunana

Pkk ya

Fetoye

Hdp ye sesi çıkmayan

Devletin valisine it diyen ekrem yapar bu dediklerini

kara4
Genel Müdür
07 Haziran 2019 05:35

bikaç sefer de pekeke dedi, pekeke pekaka ne farkı var da derler şimdi akpliler.

hobaa78, 5 yıl önce

haklısın zaten ekrem ses etmeyince, binali çıkıp diyarbakır da "kürdistan" dedi :))). sahi nerede kürdistan söyler misiniz ??.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
07 Haziran 2019 09:54

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Yunanda eceviti severmiydi ¿

sakaya.fırat
Yasaklı
07 Haziran 2019 11:59

Çeri bırak shopu mopu

Yunan gurur duyuyor ımam''ın oğluyla

kara4
Genel Müdür
07 Haziran 2019 12:10

fesli imamla değil mi, hani şu akıl hocanız maraş dondurmacısı fesi olan, keşke yunan galip geleydi diye ağıt yakan.

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Çeri bırak shopu mopu

Yunan gurur duyuyor ımam''ın oğluyla

kara4
Genel Müdür
07 Haziran 2019 12:13

sakaya dayii, bu pontus işini bırakın, oradan size ekmek çıkmaz, istanbul seçimi için ikna edilmesi gereken seçmeni ne diyarbakrda bulabilirsiniz, ne trabzonda, bu adaylar ne arıyor oralarda? her iki aday için de diyorum.

kara4
Genel Müdür
07 Haziran 2019 12:23

ehehe, sen o ortadoğu stratejisi dehanla ekrem imamoğlu söz konusu olunca photoshopla yapılmış bi zımbırtıya inanıyorsun da keşke yunan galip gelseydi diyen montajsız videoya benim inanmamamı mı bekliyorsun sakaya dayiiii?

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi