Editörler : crops35
«304305306307308309310311312313314315»

deniz65
Şube Müdürü
06 Mayıs 2013 10:27

tedas editörümüzden yardım beklıyoruz.lütfennn:(

tugcey
Şube Müdürü
06 Mayıs 2013 10:36

ewet efsane benım aklımdan da gectı sonucta memurlar.net yonetıcılerı su cabamızın farkında mutlaka hepımız surda paylasımlar yaptık ısımızı gucumuzu bıraktık kı yapılanlar acvıkca ortada

tweet

dılekçesıydı

faksıydı

gorusmelerıydı

wıdeosuydu

maılıydı

diğer sosyal medyalarda ses duyurmamız

imza kampanyamız

yuruyus için mucadele cabasına gırdık

dıger sıtelerden buraya bırılerını toplayıp bırlık ve beraberlığı koruma cabası zaten ayrı bı mucadele

bunları yaptık yapmayada dewam etcez

su sıte sadece bende sabahdan aksama kadar acık hafta içi sonra ewe gıttıgımde telden gırmesi var tabı bı facebook tweetr kadar tıkladıgım sayfa oldu

öyle ki ben deıl sadece benim gibi arkadaslar da var bu mucadelede

306 sayfa dewırdık bınlerce kez tıklandı bu sayfa

bızım vıdeomuzu ve onumuzfdekı hafta engellıler haftası olarakdan memurlar.net bızım bu feryadımıza da vurgu yaparakdan anasayfada yayınlanmasını istiyoruz.

sonucta oğretmen atamalarında vb dıger konularda anasayfda dıle getırdıklerınde sorularına yanıt bulduklarına daır baslıklar atıldı ve yanıt bulmustu

bızımde bunca seye ragmen hatrımız vardır heralde

efsanesiirtli, 11 yıl önce

Evet zaman daraldi artik son donemecteyiz artik ne yapilacaksa son 10 gun icinde yapilacak yuruyusse yuruyus basin aciklamasi ise aciklama birde dilekce meselesi var bir tarih belirleyelim artik ne zaman toplanilacak ne zaman gidilecek ankaraya birde editor arkadaslar ana sayfadan bir paylasim yapilamazmi mesela sessizlik arkadasimizin yapmis oldugu video oaylasilamazmi haberi yapilamazmi dikkat ceker kanisindayim

06 Mayıs 2013 10:55

Noktasindan virgulune kadar katiliyorum..

tugcey, 11 yıl önce

ewet efsane benım aklımdan da gectı sonucta memurlar.net yonetıcılerı su cabamızın farkında mutlaka hepımız surda paylasımlar yaptık ısımızı gucumuzu bıraktık kı yapılanlar acvıkca ortada

tweet

dılekçesıydı

faksıydı

gorusmelerıydı

wıdeosuydu

maılıydı

imza kampanyamız

dıger sıtelerden buraya bırılerını toplayıp bırlık ve beraberlığı koruma cabası zaten ayrı bı mucadele

su sıte sadece bende sabahdan aksama kadar acık hafta içi sonra ewe gıttıgımde telden gırmesi var tabı bı facebook tweetr kadar tıkladıgım sayfa oldu

bızım vıdeomuzu ve onumuzfdekı hafta engellıler haftası olarakdan memurlar.net bızım bu feryadımıza da vurgu yaparakdan anasayfada yayınlanmasını istiyoruz.

sonucta oğretmen atamalarında vb dıger konularda anasayfda dıle getırdıklerınde sorularına yanıt bulduklarına daır baslıklar atıldı ve yanıt bulmustu

deniz65
Şube Müdürü
06 Mayıs 2013 11:25

evet artık bu hafta ne yapacaksak yapalım.engelliler haftasında mujdeli bir haber alablırız.tedas editörümüzden yardım beklıyoruz

ankumut
Memur
06 Mayıs 2013 11:35

sayın editörler yeniden anasayfada bir haber yapabilirlerse çok güzel olur

tedas_1980
Kapalı
06 Mayıs 2013 11:37

bugün bir metin hazırlayın yetkili editöre sunacağım.

ankumut, 11 yıl önce

sayın editörler yeniden anasayfada bir haber yapabilirlerse çok güzel olur

06 Mayıs 2013 11:41

Sn.Editör biz video'nun yayınlanmasını istiyoruz anasayfa'da

tedas_1980, 11 yıl önce

bugün bir metin hazırlayın yetkili editöre sunacağım.

tedas_1980
Kapalı
06 Mayıs 2013 11:44

bir metin hazırlayın öncelikle videonun eklenilmesinide isterim.

akifligenc71, 11 yıl önce

Sn.Editör biz video'nun yayınlanmasını istiyoruz anasayfa'da

ankumut
Memur
06 Mayıs 2013 11:48

abi saol

tedas_1980, 11 yıl önce

06 Mayıs 2013 12:02

Sagol tedas simdi birinin guzel dikkat cekecek bir metin hazirlamasi gerekiyor.

tedas_1980, 11 yıl önce

bağlar.21
Şef
06 Mayıs 2013 12:09

haklısınız cünkü 182,857 kez okundu bence bu az miktar değil . gerci tedas kardeşimiz bu işe el atı kardeşlerimiz gözel bir metin hazırlasınlar inşallah bizim için hayırlı olur.

tugcey, 11 yıl önce

tweet

dılekçesıydı

faksıydı

gorusmelerıydı

wıdeosuydu

maılıydı

imza kampanyamız

deniz65
Şube Müdürü
06 Mayıs 2013 12:12

evet editörümüz bu işe el attı insaallah mujdeli haberler alcaz.

bağlar.21, 11 yıl önce

haklısınız cünkü 182,857 kez okundu bence bu az miktar değil . gerci tedas kardeşimiz bu işe el atı kardeşlerimiz gözel bir metin hazırlasınlar inşallah bizim için hayırlı olur.

deniz65
Şube Müdürü
06 Mayıs 2013 12:14

Arkadaşlar ben diyorum ki ak partının grup toplantısına katılamazmyız.yanlış hatırlamıyorsam geçen sefer katılmışlardı.şimdi tamda engelliler haftasında o toplantıya katılım olsa başbakana sesimizi duyururduk

bağlar.21
Şef
06 Mayıs 2013 12:27

inşallah

deniz65, 11 yıl önce

evet editörümüz bu işe el attı insaallah mujdeli haberler alcaz.

ankumut
Memur
06 Mayıs 2013 12:29

ENGELLİLER 2013/2 ENGELLİ MEMUR ATAMALARINI BEKLİYOR

Sayın Başbakınımız Recep Tayip Erdogan engellilerin sorunlarının bütünüyle yakından ilgilenmesi ve her hürlü çalışmanını fiilen yapılması konusunda gösterdiği hassasiyet Türkiye de yaşayan bütün engelli ve yakınları tarafından yakından takip edilmektedir sayın başbakanımızın engelli istihtamı konusunda engellilere her fırsatta engelli memur alımı yapıldığını ve devamlı surettede devlet kurum ve kuruluşlarında bulunan açık kadroların ivedi bir şekilde dolduracağının beyanında bulunmuştu bu durum biz engelliere yaşama ve toplum hayatına katılımı konusunda güven ve heyecan aşılamıştır

İşte bu heyecan ve umudun gerçekleşmesi için 2013 yılında engelli memur yerleştirme sürecini beklemekteyiz sayın başbakanımızın gerek gurup topantısnda gerekse katılmış oldugu törende yapmış oldugu engelli memur atama süreci devam edecek ve 2013 yılında yeni bir atama daha gerçekleştirecegiz bizzat benim talimatımdır açıklamaları neticesinde sayın başbakanım sizden atama bekleyen engelliler ve yakınları sizden 2013/2 ÖMSS konusunda bir müjde bekliyor

saygılarımla

tedaş abi bu olurmu

tedas_1980
Kapalı
06 Mayıs 2013 12:32

ufak tefek rötüşlerle olur tabiiki az bir değişiklik sağlarsan sana zahmet çok iyi olur

ankumut, 11 yıl önce

ENGELLİLER 2013/2 ENGELLİ MEMUR ATAMALARINI BEKLİYOR

Sayın Başbakınımız Recep Tayip Erdogan engellilerin sorunlarının bütünüyle yakından ilgilenmesi ve her hürlü çalışmanını fiilen yapılması konusunda gösterdiği hassasiyet Türkiye de yaşayan bütün engelli ve yakınları tarafından yakından takip edilmektedir sayın başbakanımızın engelli istihtamı konusunda engellilere her fırsatta engelli memur alımı yapıldığını ve devamlı surettede devlet kurum ve kuruluşlarında bulunan açık kadroların ivedi bir şekilde dolduracağının beyanında bulunmuştu bu durum biz engelliere yaşama ve toplum hayatına katılımı konusunda güven ve heyecan aşılamıştır

İşte bu heyecan ve umudun gerçekleşmesi için 2013 yılında engelli memur yerleştirme sürecini beklemekteyiz sayın başbakanımızın gerek gurup topantısnda gerekse katılmış oldugu törende yapmış oldugu engelli memur atama süreci devam edecek ve 2013 yılında yeni bir atama daha gerçekleştirecegiz bizzat benim talimatımdır açıklamaları neticesinde sayın başbakanım sizden atama bekleyen engelliler ve yakınları sizden 2013/2 ÖMSS konusunda bir müjde bekliyor

saygılarımla

tedaş abi bu olurmu

ankumut
Memur
06 Mayıs 2013 12:36

abi rutuş dediğin nasıl yani örnek verebilirmisin

tedas_1980, 11 yıl önce

ufak tefek rötüşlerle olur tabiiki az bir değişiklik sağlarsan sana zahmet çok iyi olur

ankumut
Memur
06 Mayıs 2013 12:38

cümlemi düşmelerimi oldu yoksa vurgulamamı imla kurallarımı

ankumut, 11 yıl önce

abi rutuş dediğin nasıl yani örnek verebilirmisin

06 Mayıs 2013 12:40

Tedas o rutuslari sen yapsan olurmu

tedas_1980, 11 yıl önce

deniz65
Şube Müdürü
06 Mayıs 2013 12:45

efsane kardeş agustos ayında 2.bir atama beklıyoruz olsa olmaz mı.agustos ataması istiyoruz desek, bunu vurgulasak

efsanesiirtli, 11 yıl önce

Tedas o rutuslari sen yapsan olurmu

Toplam 9875 mesaj
«304305306307308309310311312313314315»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi