Editörler : swat3410

Poltech25.
Aday Memur
10 Eylül 2019 17:14

Sorma devrem sorma kaldık arafta nolacak halimiz hiç mi kimse birşey demez

Dehadide, 5 yıl önce

Sadece hafta sonu mu aciklaniyor bu dilekçelerin sonucu

Murat aslangiray
Aday Memur
11 Eylül 2019 06:36

Ankaraya bizzat sordum ay sonuna anca açıklanır deniyor

Myb053
Aday Memur
11 Eylül 2019 11:26

Mrb arkadaşlar benim kızım bu yıl fen lisesi son sınıfında okuyor. benim çalıştığım ilçede çalıştığım süreyi henüz tamamlamadım. hakkımda açılmış herhangi bir adli ve idari soruşturma yok. amirlerimle herhangi bir sorun yaşamadım. performans notum 5. herhangi bir tayin talebim de olmadı. ilçede herhangi bir vatandaş ile de bir sürtüşmem olmadı ancak il idaresi kanununa göre bulunduğum ilde bir başka ilçeye tayin edildim. sayın müdürle bu konuyu görüşmek üzere görüşe çıktım. talebim uygun görülmedi ben de bu konuyu bölge idare mahkemesine dava ettim. durdurma ve kararın iptalini istedim. tayin edildiğim ilçede fen lisesi olmadığını beyan ettim. bu davanın sonucundan ne çıkar arkadaşlar bilen var mı bilen varsa paylaşırsa sevinirim teşekkür ederim.

Murat aslangiray
Aday Memur
13 Eylül 2019 19:23

Açıklanmayan oldumu

medman1975
Aday Memur
13 Eylül 2019 19:32

hala bekliyorum

Murat aslangiray, 5 yıl önce

Açıklanmayan oldumu

dadaş 2520
Aday Memur
13 Eylül 2019 19:35

Beklemedeyiz..

wollace
Aday Memur
13 Eylül 2019 20:06

Açıklanan oldu mu?

Poltech25.
Aday Memur
14 Eylül 2019 00:53

Bi hafta daha bitti emniyetimize maşallah taş gibi hiç ses seda yok polisin çocuğu iyi okul kazanmış hayallerine ulaşmak için kendinden taviz vermiş geleceği için hedefleri var kimsenin umrunda değil. bir hafta oldu okul açılalı ve bir hafta heba oldu. 14 yasinda bir kız cocugunerde kiminle kalacak ey vicdan sahibi insanlar ey akli selim yöneticiler bu feryada bi ses verin

Murat aslangiray
Aday Memur
14 Eylül 2019 16:53

Yatılıya vermek zorunda kaldım tayin çıkarsa peşinden gitcez artık

yasar3431
Memur
14 Eylül 2019 16:55

il idaresi kanununu iyi incele abi seni kafasına göre gonderemez
Myb053, 5 yıl önce
Mrb arkadaşlar benim kızım bu yıl fen lisesi son sınıfında okuyor. benim çalıştığım ilçede çalıştığım süreyi henüz tamamlamadım. hakkımda açılmış herhangi bir adli ve idari soruşturma yok. amirlerimle herhangi bir sorun yaşamadım. performans notum 5. herhangi bir tayin talebim de olmadı. ilçede herhangi bir vatandaş ile de bir sürtüşmem olmadı ancak il idaresi kanununa göre bulunduğum ilde bir başka ilçeye tayin edildim. sayın müdürle bu konuyu görüşmek üzere görüşe çıktım. talebim uygun görülmedi ben de bu konuyu bölge idare mahkemesine dava ettim. durdurma ve kararın iptalini istedim. tayin edildiğim ilçede fen lisesi olmadığını beyan ettim. bu davanın sonucundan ne çıkar arkadaşlar bilen var mı bilen varsa paylaşırsa sevinirim teşekkür ederim.

myname35
Aday Memur
14 Eylül 2019 17:23

Geçen sene eğitim durumdan - lise -tayin istedik. okullar açıldı 1,5 ay geçti. ne olumlu ne de olumsuz yazdılar. Mecburen geri nakil istedik. Bu yüzden sizde umutla beklemeyin benden söylemesi.... kim bilir kaç ay bekletecekler sizide
Poltech25., 5 yıl önce

Bi hafta daha bitti emniyetimize maşallah taş gibi hiç ses seda yok polisin çocuğu iyi okul kazanmış hayallerine ulaşmak için kendinden taviz vermiş geleceği için hedefleri var kimsenin umrunda değil. bir hafta oldu okul açılalı ve bir hafta heba oldu. 14 yasinda bir kız cocugunerde kiminle kalacak ey vicdan sahibi insanlar ey akli selim yöneticiler bu feryada bi ses verin

Hsn3132
Aday Memur
14 Eylül 2019 23:39

Bende mecbur çocuğumu yurda yerleştirmek zorunda kaldım.eylül sonu gibi netlik kazanır umarım

Dehadide
Aday Memur
15 Eylül 2019 17:21

Şark görevini tamamlayıp batiya tercih yapanlardan cocugu farkli bır ilde okul kazanip cevirme dilekcesi verip cevap alan oldumu

hakan8746
Memur
15 Eylül 2019 18:48

çevirme dilekçesi nasıl oluyor
Dehadide, 5 yıl önce

Şark görevini tamamlayıp batiya tercih yapanlardan cocugu farkli bır ilde okul kazanip cevirme dilekcesi verip cevap alan oldumu

Dehadide
Aday Memur
15 Eylül 2019 19:01

Benim tain a iline cikti cocuk b ilinde bi okul kazandi tainimin b iline cevrilmesi diye

Poltech25.
Aday Memur
15 Eylül 2019 20:30

Dehadide devrem bahsettigin durumdayım şuanda ikinci şarkımı yaptığım şu anda bulunduğum ilden batıya tayinim çıktı çocuğum başka bir şark ilindeki okula yerleşti dilekçem daha değerlendirilmekte

Murat aslangiray
Aday Memur
16 Eylül 2019 16:38

Hala yok

Hsn3132
Aday Memur
17 Eylül 2019 10:17

Okullar açılalı 2 hafta oldu hala ses yok.cocugum emek etmiş fen lisesini kazanmış ama yin çıkmıyor.

Poltech25.
Aday Memur
17 Eylül 2019 10:40

Sorma devrem sorma bende aynı durumdayım çocuğumun emeğini kimse bilemez

Hsn3132, 5 yıl önce

Okullar açılalı 2 hafta oldu hala ses yok.cocugum emek etmiş fen lisesini kazanmış ama yin çıkmıyor.

muhammed_ali
Memur
17 Eylül 2019 10:50

valla bizde bekliyoruz çok perişan olduk rabbim hayırlısını versin bunda da var bir hayır.
Toplam 178 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi