Editörler : E.Kayı Han
«266267268269270271272273274275276277»

ebe(4/b)54
Aday Memur
26 Haziran 2019 17:45

Al benden de o kadar:/
hemmalatya, 5 yıl önce

yorulduk artık kadro verilse de biz de yolumuza baksak..,,hiç hayatımızla ilgili plan yapamaz olduk..tayin yok bişey yok

Hakç
Daire Başkanı
26 Haziran 2019 18:38

İnşallah artık bir iyileşme yapılır ne zaman kadroya geçeceğini bile bilmeyen 4 b'lilere yapılan adaletsizlik ayrımcılık son bulur. 3+1 sonunda tüm, 4bliler kadro alır. Merkezi alım olmadığı için 4bli atandık ailemizden ayrıyız. Belli süreyi doldurunca hemen kadro gelir diye düşündük önceki uygulamalara bakarak. Artık bu adaletsizlik son bulsun

26 Haziran 2019 19:23

Bütün 4b liler 3+1 e geçene kadar çalışalım biz takip etm3zsek kim bize kadro verir

ssrl
Aday Memur
26 Haziran 2019 19:31

Yeni yasama yılına kaldı Emrullah İşler'in açıklamasına göre.

Geçermiki
Memur
26 Haziran 2019 20:46

Aynen bence de böyle bir tag yapalım

Emre.27
Aday Memur
26 Haziran 2019 20:53

Arkadaslar ben de bugun bir yetkiliyle konustum.inanin bana suresiz sozlemeli diye bir tabirden haberleri yokmus.misal ben de suresiz sozlesmeliyim ama benim 3 yil sozlesmeli oldugumu;sonra kadroya gececegimi biliyormus.nasil suresiz sozlesmelisin nasil ne zaman kadro gelecegi belli degil diyor bana!emin olun cogu siyasinin de bundan haberi yok.haberi olanlar da bizleri 3+1/4+1 gibi saniyor ve derdimizin de direkt kadro oldugunu saniyorlar.biz bu yanlisi duzeltip suresiz sozlesmeli diye bir seyin var oldugunu gerekli yerlere soylememiz iletmemiz gerekiyor.yoksa 3+1/4+1 lere direkt kadro bile gelir ama biz ayni kaliriz.
26 Haziran 2019 21:06

Duyuralimda mecliste tatil iyce zora girdi bizim işler ne zaman açılıyor meclis

rev6
Aday Memur
26 Haziran 2019 21:52

Arkadaşlar meclis tatil felan değil bu 1, ikincisi gayet de hepsinin süresiz sözleşmeliden haberitwitter dan ismail koncuk? un sayfasına girerseniz bugün mecliste nasıl güzel konuştuğunu anlarsınız, üçünsü facebooktaki gruba üye olun ki tüm etkinliklerden, son gelişmelerden neler olupbittiğinden haberiniz olsun, sadece burayla kısıtlı kalmayın, Lütfen! Çakma da olsa bir facebook açıp gruba üye olun lütfen 22 bin kişi var grupta hep biryerde toplanıp hareket etmek daha etkili

burak0644
Memur
26 Haziran 2019 22:24

İnşAllah bu haberden bişeyler çıkar, ve 3+1 e dahil ederler bizleride, veya direk KADRO verirler

feynetezhebun
Aday Memur
26 Haziran 2019 23:22

haberin altında bize destek veren yorumlara (+) ibaresine basmayı unutmayalım

hemmalatya, 5 yıl önce

https://www.memurlar.net/haber/838477/sozlesmelilerin-zorunlu-hizmet-suresi-dusuruluyor.html

bu haberin altına yorum yazalım lütfen

hemmalatya
Şube Müdürü
27 Haziran 2019 06:43

arkadaşlar bu görüşmeden de bişey çıkmaz.. bu memur sen zaten yakın zamanlarda göstermelik görüşmüş..belliki bu sıralar tepkimizi çekmemek için yapılmış bir görüşme..diceklerki biz gittik 4b liler için konuştuk ama olmadiiii.. bla bla bla..

http://www.memursen.org.tr/memur-sen-heyeti-cumhurbaskani-yardimcisi-oktayla-gorustu

http://www.memursen.org.tr/memur-sen-heyeti-cumhurbaskani-yardimcisi-oktayla-gorustu

Nozdormu
Daire Başkanı
27 Haziran 2019 08:07

Bunlar çalışmıyor ki yeni yasama yılı olsun.

Evrende bu kadar dinlenen bi meclis yok. Yeni Yasama yılı açılacak Eylülde Eylüle 9 ay daha var. Eylülde bunun gerçekleşeceğine inanan var mı?

ssrl, 5 yıl önce
Yeni yasama yılına kaldı Emrullah İşler'in açıklamasına göre.

Nozdormu
Daire Başkanı
27 Haziran 2019 09:41

yüklenmek lazım, cumhurbaşkanına ve danışmanlara.

hungryman, 5 yıl önce

meclis tatile girmeyecek.

https://www.memurlar.net/haber/838527/tbmm-tatile-girmeyecek.html

mehmet3103
Kapalı
27 Haziran 2019 11:15

burada yazdık,twiter'da yazdık,haberlerin altına yorum olarak yazdık,bıkmadık yazdık,yazdık,yazdık...yazmaya devam edeceğiz,ya olacağız ya öleceğiz:( 5393 yerel sözleşmeli.

hemmalatya
Şube Müdürü
27 Haziran 2019 11:28

değerli kader arkadaşlarım ben dünden beri büyükşehirlerde bulunan sendikaları aradım..bizzat onlardan da duymak istedim ..sadece 1 sendikanın değilde geneli ne düşünüyor diye zamanımın büyük bölümünü harcadım....bazılarının süresiz sözleşmeli olduğumuzdan haberi yoktu bazıları gerçekten bu konuya hakimdi..bunun için başkanlıkça uğraştıklaını ağustos ayındaki toplu sözleşme de ilk önceliklerinin bizler olduğunu çoğunluk olarak söylediler..hatta bazısı çok inandırıcı gelmese de her an kadroya geçilebileceğimizi bile söyledi..tabiki benim kendi düşüncem özetle herkese kendimizi ifade etmemiz gerekiyor...burdan yanlış anlaşılmasın onlara inandığımdan değil ama mesela bi tanesi durumunuzu ifade eden bir yazı yazıp yollamamı bunu da genel başkanlarına yollacağını söyledi..üşenmeden yazdım yolladım..herkes öğrenmiş olsun...sonra sizden haberimiz yoktu demesinler..şimdi arkadaşlar herkes kendi çapında biresysel bişeyler yapsın bence..atamızın güzel bir sözü var derki ,umutsuz durumlar yoktur umutsuz insanlar vardır ben umudumu hiçbir zaman yitirmedim,biz de umudumuzu yitirmeyelim kadro alana kadar devamm

Hakç
Daire Başkanı
27 Haziran 2019 12:13

Umutsuzluk bir müslümana yakışmaz evelallah hakkımızı alana kadar mücadele etmeye mail atmaya cimer. Tbmm vekilleri Twitter facebook ne ise devam. Elbette kpss ile atanmış ne zaman kadroya geçeceğini bile bilmeyen durumu belirsız 4bli memurlar A da bir düzenleme olmalı ki adaletsizlik son bulsun eşitlik sağlansın

pinar776
Şef
27 Haziran 2019 12:40

AKP sözleşmelinin kadro talebini karşılamaya çalışırken kendine ve kadro bekleyen 4+2 haricindeki sözleşmelilere ne kadar zarar verilebilirse o kadar zarar verdi.

Brusk76
Aday Memur
27 Haziran 2019 15:25

eline koluna ağzına sağlık tüm arkadaşlarımızın adına teşekkürlerimizi sunuyorum
hemmalatya, 5 yıl önce

değerli kader arkadaşlarım ben dünden beri büyükşehirlerde bulunan sendikaları aradım..bizzat onlardan da duymak istedim ..sadece 1 sendikanın değilde geneli ne düşünüyor diye zamanımın büyük bölümünü harcadım....bazılarının süresiz sözleşmeli olduğumuzdan haberi yoktu bazıları gerçekten bu konuya hakimdi..bunun için başkanlıkça uğraştıklaını ağustos ayındaki toplu sözleşme de ilk önceliklerinin bizler olduğunu çoğunluk olarak söylediler..hatta bazısı çok inandırıcı gelmese de her an kadroya geçilebileceğimizi bile söyledi..tabiki benim kendi düşüncem özetle herkese kendimizi ifade etmemiz gerekiyor...burdan yanlış anlaşılmasın onlara inandığımdan değil ama mesela bi tanesi durumunuzu ifade eden bir yazı yazıp yollamamı bunu da genel başkanlarına yollacağını söyledi..üşenmeden yazdım yolladım..herkes öğrenmiş olsun...sonra sizden haberimiz yoktu demesinler..şimdi arkadaşlar herkes kendi çapında biresysel bişeyler yapsın bence..atamızın güzel bir sözü var derki ,umutsuz durumlar yoktur umutsuz insanlar vardır ben umudumu hiçbir zaman yitirmedim,biz de umudumuzu yitirmeyelim kadro alana kadar devamm

Toplam 15990 mesaj
«266267268269270271272273274275276277»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi