Editörler : supporters.
«505152535455565758596061»

drmemur1
Aday Memur
11 Ocak 2021 13:18

ÜAK a dilekçe yazdım. Her ay komisyonda görüşülüyor. Önce gerekçeyi öğrenin kargodan sonra itiraz sikekçenizi yazıp ÜAK a yollarsınız

kuzeybulent, 3 yıl önce

hocam mart 2020 ...hocam itirazımızı hangi kanal üzerinden yapıyoruz..

drmemur1
Aday Memur
11 Ocak 2021 13:20

Telefondan yazınca kelimeler yanlış olmuş kusura bakmayın. İtiraz dilekçenizi ÜAK a göndereceksiniz yine kargo yoluyla

drmemur1, 3 yıl önce

ÜAK a dilekçe yazdım. Her ay komisyonda görüşülüyor. Önce gerekçeyi öğrenin kargodan sonra itiraz sikekçenizi yazıp ÜAK a yollarsınız

Ass.prof
Aday Memur
11 Ocak 2021 23:51

Asgari raporlarını değerlendiren komisyon hangi aralıklarla toplanıyor?

kuzeybulent
Aday Memur
12 Ocak 2021 11:14

Dün asgariye düştüğümü öğrenmiştim .bugün üak ı aradım itiraz etseniz bile şubat toplantısına girecek dedi ilgili memur ....

Muannit12
Şef
12 Ocak 2021 18:14

Evet, Şubat'ın birinci veya ikinci haftasında komisyon toplanacaktır. Ocak ayında başvuru yaparsanız ve asgari koşula gerekçe olan kısımlar için yeni yayın/yayınlar ilave etmezseniz Ocak başvurunuz da iptal edilebilir. Gerekçeye göre, itiraz edebilirsiniz veya idare mahkemesine başvurabilirsiniz.
kuzeybulent, 3 yıl önce

Dün asgariye düştüğümü öğrenmiştim .bugün üak ı aradım itiraz etseniz bile şubat toplantısına girecek dedi ilgili memur ....

Tourniquett
Daire Başkanı
12 Ocak 2021 22:07

Hocalarım merhaba,

Asgariden dava kazanan varsa bazı şeyler sormak istiyorum.

1. Bilirkişi atanıyor mu ?

2. Davanın ortalama süresi ?

(Asgariden ret kararı ;

Yedek jürinin makalelerin gönderim tarihini baz alarak bazı makalelerimi doktora öncesi sayması)

Saygılar..

Akademi Laws
Aday Memur
13 Ocak 2021 18:18

Asgariden dava kazanan oluyor. dava ettiğinizde önce bilirkişi atanıyor. Bilirkişi ücretlerini siz ödüyorsunuz. Davaya ÜAK avukatı da savunma sunuyor. Ancak genelde klasik bir savunma oluyor. Eğer bilirkişiler sizi haklı görürse genelde dava da lehinize sonuçlanıyor.

süreç 6 ay ila 1 yıl sürebilir.

Tourniquett, 3 yıl önce

Hocalarım merhaba,

Asgariden dava kazanan varsa bazı şeyler sormak istiyorum.

1. Bilirkişi atanıyor mu ?

2. Davanın ortalama süresi ?

(Asgariden ret kararı ;

Yedek jürinin makalelerin gönderim tarihini baz alarak bazı makalelerimi doktora öncesi sayması)

Saygılar..

drmemur1
Aday Memur
14 Ocak 2021 10:26

Mart dönemi asgari sonuçları ile ilgili ÜAK ı aradım. Cevaplar yazıldı size postalanacak dedi. Sistemde değişiklik olmadı benim dedim büyük ihtimal olumsuzsonuçlanmıştır o zaman dedi.

Jüri Sürecinde
Aday Memur
14 Ocak 2021 11:12

Benimki de olumsuz o halde hocam. Sistemde değişiklik yok maalesef

drmemur1, 3 yıl önce

Mart dönemi asgari sonuçları ile ilgili ÜAK ı aradım. Cevaplar yazıldı size postalanacak dedi. Sistemde değişiklik olmadı benim dedim büyük ihtimal olumsuzsonuçlanmıştır o zaman dedi.

drmemur1
Aday Memur
14 Ocak 2021 11:22

Kararlar çoktan yazıldı bitti dedi hocam. Çok üzgünüm ben de postalanması zaman alıyor sanırım. Mahkeme yolu dışında bi yolumuz kalmadı gibi görünüyor.Tekrar itiraz etsek birşey değişir mi ne olur bilmem. Demekki başlıca yazar olamıyoruz tez danışmanı olduğumuz yazıda sağlık bilimleri alanında neden böyle bir buton var lisansüstü öğrenci seçilebiliyor yayıngirilirken o zaman neden açık açık sağlık bilimlerinde 1a ya tez danışmanı olduğunuz yayını başlıca yazar olarak belirtemezsiniz demiyorlar. Ben sisteme yükleme yapmadan doçent olan bir iki kişiye de sordum evet koyabilirsin biz de koyduk dediler.

Jüri Sürecinde, 3 yıl önce

Benimki de olumsuz o halde hocam. Sistemde değişiklik yok maalesef

Jüri Sürecinde
Aday Memur
14 Ocak 2021 12:06

Hocam, benim itirazımın sonucu belli değil. Bu saate kadar haber alamadığım için olumsuz olduğunu düşünüyorum. İkinci kez itiraz etmiştiniz sanırım. Bunu nasıl yaptınız? Ben de daha kısa bir metinle şansımı deneyeceğim. Teşekkürler

Muannit12, 3 yıl önce
Evet, Şubat'ın birinci veya ikinci haftasında komisyon toplanacaktır. Ocak ayında başvuru yaparsanız ve asgari koşula gerekçe olan kısımlar için yeni yayın/yayınlar ilave etmezseniz Ocak başvurunuz da iptal edilebilir. Gerekçeye göre, itiraz edebilirsiniz veya idare mahkemesine başvurabilirsiniz.

Jüri Sürecinde
Aday Memur
14 Ocak 2021 15:43

Forumda bazı hocalarımız ikinci itirazlarının kabul edildiğini yazmışlardı. Ocak başvuru sürecini engellemeyeceği için kısa bir dilekçe ile tekrar itiraz etmeyi düşünüyorum. Bir de yargı yolu var tabii ama onun için iyi düşünmek lazım. Maddi ve manevi olarak yıpratıcı olabilir diye düşünüyorum.

Yedek jürinin gerekçesi bile olmayan raporuyla asgariye bırakıldım. Sesimizi duyan yok..

drmemur1, 3 yıl önce

Kararlar çoktan yazıldı bitti dedi hocam. Çok üzgünüm ben de postalanması zaman alıyor sanırım. Mahkeme yolu dışında bi yolumuz kalmadı gibi görünüyor.Tekrar itiraz etsek birşey değişir mi ne olur bilmem. Demekki başlıca yazar olamıyoruz tez danışmanı olduğumuz yazıda sağlık bilimleri alanında neden böyle bir buton var lisansüstü öğrenci seçilebiliyor yayıngirilirken o zaman neden açık açık sağlık bilimlerinde 1a ya tez danışmanı olduğunuz yayını başlıca yazar olarak belirtemezsiniz demiyorlar. Ben sisteme yükleme yapmadan doçent olan bir iki kişiye de sordum evet koyabilirsin biz de koyduk dediler.

agha
Kapalı
14 Ocak 2021 15:45

Yedek jüri değerlendirme yapamaz!

Emsal kararlar var.

Forumda bazı hocalarımız ikinci itirazlarının kabul edildiğini yazmışlardı. Ocak başvuru sürecini engellemeyeceği için kısa bir dilekçe ile tekrar itiraz etmeyi düşünüyorum. Bir de yargı yolu var tabii ama onun için iyi düşünmek lazım. Maddi ve manevi olarak yıpratıcı olabilir diye düşünüyorum.

Yedek jürinin gerekçesi bile olmayan raporuyla asgariye bırakıldım. Sesimizi duyan yok..

14 Ocak 2021 15:47

merhaba hocalarım sanırım en son asgari alan benim ekim 2020 başvuruma sağlık bilimleri alanında asgari verildiğini az önce sistemden gördüm. 7 birinci isim 13 SCI yayınla başvurmuştum.... diyecek bir şey bulamıyorum..

Jüri Sürecinde
Aday Memur
14 Ocak 2021 16:14

Sayın Hocam, nasıl ulaşacağım bu karara? İtirazımda belki faydası olur. Ama bildiğim kadarıyla yedek jüriler asgari ve etik vererek süreci durdurabiliyorlar. Bende de asgari vererek başvurumu iptal ettirdi.

agha, 3 yıl önce

Yedek jüri değerlendirme yapamaz!

Emsal kararlar var.

Jüri Sürecinde
Aday Memur
14 Ocak 2021 16:16

Geçmiş olsun hocam. Elinizden geldiğince canınızı sıkmamaya çalışın lakin süreç yıpratıcı. Kolaylıklar dilerim.

kirmizibeyaz98, 3 yıl önce

merhaba hocalarım sanırım en son asgari alan benim ekim 2020 başvuruma sağlık bilimleri alanında asgari verildiğini az önce sistemden gördüm. 7 birinci isim 13 SCI yayınla başvurmuştum.... diyecek bir şey bulamıyorum..

14 Ocak 2021 16:27

teşekkür ederim hocam

Bir şey diyemiyorum gerçekten.. Raporu bekleyeceğim artık... Emek emek hayatımızdan kendimizden fedakarlık ederek hazırlandığımız bu süreçte insan çok çok üzülüyor elinde olmadan

Allah sabır versin hepimize.

Geçmiş olsun hocam. Elinizden geldiğince canınızı sıkmamaya çalışın lakin süreç yıpratıcı. Kolaylıklar dilerim.

Muannit12
Şef
14 Ocak 2021 17:24

Yok hocam, ben değildim. eewwaa kullanıcı isimli bir hocanın ikinci itirazı kabul edilmişti.

Hocam, benim itirazımın sonucu belli değil. Bu saate kadar haber alamadığım için olumsuz olduğunu düşünüyorum. İkinci kez itiraz etmiştiniz sanırım. Bunu nasıl yaptınız? Ben de daha kısa bir metinle şansımı deneyeceğim. Teşekkürler

Muannit12
Şef
14 Ocak 2021 17:26

Karar elinize ulaşınca gerekçesini görürsünüz ve itirazınızı yaparsınız hocam.
kirmizibeyaz98, 3 yıl önce

14 Ocak 2021 17:28

İnşallah hocam

bugün çok üzüldüm zaten itiraz etsem de pek de umudum yok açıkçası ...

Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Muannit12, 3 yıl önce
Karar elinize ulaşınca gerekçesini görürsünüz ve itirazınızı yaparsınız hocam.
Toplam 2687 mesaj
«505152535455565758596061»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi