Editörler : Pangaea
«161718192021222324252627»

Ozbn
Aday Memur
20 Ekim 2019 23:41

askerlik durumunun başvuruya etkisi ile ilgili bilgisi olan var mı?

Yapmamış olmak veya tecil olmaması engel mi?

5745
Aday Memur
21 Ekim 2019 09:52

mesela puan sıralaması yapıldı vr mülakata kaldık ondada başarılı olduk diyelim ve benim tercihlerim arasında 2 il var listede ve ikisinede benim puanım tutmadı direk elenmiş mi oluyoruz bu durumda.bir yerde okudum böyle olunca listende olmayan ama düşük puanlı bir yere atıyorlar yinede diyor.listemde olmayan bir yere nasıl atıyorlar ki

betülavcı
Kapalı
21 Ekim 2019 10:17

hocam biz başka bir alımda aynı durum ile karşılaştık. Ben yedeklerdeydim sıra bana geldi ancak tercih ettiğim şehriler arasında boşta kalan şehirler olmadığı için atamamızı gerçekleştirmediler. Sadece tercih ettiğiniz şehirlere atama yapabiliriz eğer tercih ettiğiniz şehirler dolmuş ise atamanız iptal olur dediler.

5745, 4 yıl önce
mesela puan sıralaması yapıldı vr mülakata kaldık ondada başarılı olduk diyelim ve benim tercihlerim arasında 2 il var listede ve ikisinede benim puanım tutmadı direk elenmiş mi oluyoruz bu durumda.bir yerde okudum böyle olunca listende olmayan ama düşük puanlı bir yere atıyorlar yinede diyor.listemde olmayan bir yere nasıl atıyorlar ki
21 Ekim 2019 10:17

Listende olmayan bir yere atama yapılmaz. Bu yüzden JSGA alımında birçok kişi mağdur oldu. Yanlış anlaşıldı/yönlendirildi. Ne yazık ki yanlış bilgi dolu her yer.

5745, 4 yıl önce

5745
Aday Memur
21 Ekim 2019 10:22

banada saçma geldi amadün gece paylaşılmış insanın aklı karışıyor.peki iki ilde olmadı diyelim merkezi atamada tercihte bulunabiliyoruz değil mi .onun içinde belli olmayan durum demişler de
betülavcı, 4 yıl önce

hocam biz başka bir alımda aynı durum ile karşılaştık. Ben yedeklerdeydim sıra bana geldi ancak tercih ettiğim şehriler arasında boşta kalan şehirler olmadığı için atamamızı gerçekleştirmediler. Sadece tercih ettiğiniz şehirlere atama yapabiliriz eğer tercih ettiğiniz şehirler dolmuş ise atamanız iptal olur dediler.

romayı yakan adam
Genel Müdür
21 Ekim 2019 10:46

Elbette zaten atama olmadığında yeni atama için herhangi bir mani yok elbette merkeziye başvuruda bulunabilirsiniz
5745, 4 yıl önce
banada saçma geldi amadün gece paylaşılmış insanın aklı karışıyor.peki iki ilde olmadı diyelim merkezi atamada tercihte bulunabiliyoruz değil mi .onun içinde belli olmayan durum demişler de

5745
Aday Memur
21 Ekim 2019 10:49

o bahsettiğim yorumda listedeki yerler olmasa eğer listenize yazmadığınız bir yere atamanız olıyor onu kabul etmeseniz de meekezi atamada tercih yapamıyorshnuz yazıyordu da .saçma olduğu halde insnın aklı karışıyor onu öğrenmek istemiştim tesekkürler
romayı yakan adam, 4 yıl önce
Elbette zaten atama olmadığında yeni atama için herhangi bir mani yok elbette merkeziye başvuruda bulunabilirsiniz

karabahtli
Genel Müdür
21 Ekim 2019 10:59

Yanlış yalan bilgi. Bir kere YSK açıktan atama. Ysk tarafından atama gerçekleşmediği için başka bir yere başvuru engeli kısıtı olmadığı için başka bir kadroya yerleştiğinizde oraya gidememe gibi bir durum da olmamış oluyor mantıken bakıldığında o nedenle verilen bilgi tamamen yanlış ve önünüz açık rahat olun

21 Ekim 2019 13:28

88 puan vhki hayırlı olsun

romayı yakan adam
Genel Müdür
21 Ekim 2019 18:32

anket doldururken isim kısmına kpss puanınızı da eklerseniz puan değerlendirme anketinde bize yol gösterici olacaktır gençler

hatice güvennn
Kapalı
21 Ekim 2019 19:30

Başvuru yapanların hepsi bu anketi puanı ile isaretlese güzel olurdu :) en azından kurum açıklamadan aşağı yukarı listeler belli olurdu kaçta kapattığı :(

Güzel bir anket olmuş teşekkürler hocam :)

https://xoyondo.com/op/6Tszp6zwp8mUntG

karabahtli
Genel Müdür
21 Ekim 2019 19:35

evet hocam emeğinize sağlık. dediğiniz gibi idare memurluğu 81-83 arası kapatır demiştiniz 82,5 ta kapattı. bundaki tahminlerinizi de unvana göre bekliyoruz romayı yakan hocam teşekkürler..

hatice güvennn, 4 yıl önce

Başvuru yapanların hepsi bu anketi puanı ile isaretlese güzel olurdu :) en azından kurum açıklamadan aşağı yukarı listeler belli olurdu kaçta kapattığı :(

Güzel bir anket olmuş teşekkürler hocam :)

enginerrr432
Memur
21 Ekim 2019 19:50

88.1 olan benim

enginerrr432
Memur
21 Ekim 2019 19:51

demek ben kazandım :)) kimse yok

romayı yakan adam
Genel Müdür
21 Ekim 2019 20:40

teşekkürler. henüz bir gün oldu. bir iki gün daha bekleyelim. veri akışı biraz daha artsın. anket sonucunu da değerlendirerek bir analiz yapalım ve sonucu açıklayalım inşallah ve sizlerin tahminlerine sunulacak bir anket de hazırlayalım. herkesin gönlüne göre yerler gelmesini temenni ederim.

karabahtli, 4 yıl önce

evet hocam emeğinize sağlık. dediğiniz gibi idare memurluğu 81-83 arası kapatır demiştiniz 82,5 ta kapattı. bundaki tahminlerinizi de unvana göre bekliyoruz romayı yakan hocam teşekkürler..

utyura
Şef
22 Ekim 2019 09:44

sonuçlar ne zaman açıklanır

romayı yakan adam
Genel Müdür
22 Ekim 2019 10:57

En geç 31 Ekim'de. Bir ihtimal bu Cuma.
utyura, 4 yıl önce

sonuçlar ne zaman açıklanır

hatice güvennn
Kapalı
22 Ekim 2019 11:08

Başvuru yapanlar puanları ile hangi unvana başvuru yaptığını da isaretlerse en azından kurum açıklamadan bir bilgimiz olurdu

ben1987
Kapalı
22 Ekim 2019 11:35

emeğinize sağlık hocam 84 le zabıt için sınırda kalmam umarım

linke tıklayarak Ysk anketini işaretleyip başvuru sonuçlarıyla ilgili fikir edinebilirsiniz değerli dostlar. hakkımızda hayırlısı inşallah.

Can0702
Aday Memur
22 Ekim 2019 13:10

ysk tercih listesini verirken en altta eğer tercihlerimden birisi olmazsa başka yere atanmayı kabul ediyorum diye bir yer var oraya imza atılıyor o yüzden tercih dışı atama hakları var

5745, 4 yıl önce
Toplam 707 mesaj
«161718192021222324252627»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi