Editörler : Pangaea

Bilişimşeri
Aday Memur
03 Temmuz 2019 14:38

Kendisi söyledi hocam, bütün bölümleri seçip sıralamasına bakmış.Bende bote mezunuyum 2018 kpss 84,7 ile 432 sıralamam

efsun.yasemin, 5 yıl önce

evet hocam 84.8 ile kapattı. hocam sizin bu arakdaşın sıralaması 2018 de o puanlarla 700 lerde lması kesin bir bilgi mi acaba???

efsun.yasemin
Aday Memur
03 Temmuz 2019 15:02

Oooo Maşallah hocam sizin önünüzde kmse kalmamış inşallah ahyırlısı ile atanacaksınız :) darısıda bize olur inşallah hocama tercihlerde tekrar irtibata geçelim mutlaka olur mu?

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Kendisi söyledi hocam, bütün bölümleri seçip sıralamasına bakmış.Bende bote mezunuyum 2018 kpss 84,7 ile 432 sıralamam

Bilişimşeri
Aday Memur
03 Temmuz 2019 15:19

Amin İnşallah hocam, hepimize nasip olur hayırlısıyla inşallah :) tabiki tercihlerde irtibata geçeriz

efsun.yasemin
Aday Memur
03 Temmuz 2019 15:21

hocam son bişey soracam da son atamada e kadar kayma olmuş biliyormusunuz??

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Amin İnşallah hocam, hepimize nasip olur hayırlısıyla inşallah :) tabiki tercihlerde irtibata geçeriz

Bilişimşeri
Aday Memur
03 Temmuz 2019 15:43

Hocam Şubat atamasında boteden 312 ydi galiba alım. Botede son atanan kişinin sıralaması 427 ydi diye biliyorum.

hocam son bişey soracam da son atamada e kadar kayma olmuş biliyormusunuz??

efsun.yasemin
Aday Memur
03 Temmuz 2019 15:44

teşekkürler hocam

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Hocam Şubat atamasında boteden 312 ydi galiba alım. Botede son atanan kişinin sıralaması 427 ydi diye biliyorum.

Kyrgiakos27
Kapalı
03 Temmuz 2019 16:01

Ne yani 100 kişimi kaymış 300 kontenjanlı bölümde...

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Bilişimşeri
Aday Memur
03 Temmuz 2019 18:24

Bilişimde bote mezunları ve Tefliler aynı sıralamada olduğu için diğer bölümler gibi olmuyo hocam, benim bildiğim veriler bunlar

Kyrgiakos27, 5 yıl önce

Ne yani 100 kişimi kaymış 300 kontenjanlı bölümde...

Kyrgiakos27
Kapalı
03 Temmuz 2019 20:01

Anladım, doğrudur. Belki diğer bölümler ile kıyasladığım için biraz fazla geldi.

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Bilişimde bote mezunları ve Tefliler aynı sıralamada olduğu için diğer bölümler gibi olmuyo hocam, benim bildiğim veriler bunlar

efsun.yasemin
Aday Memur
05 Temmuz 2019 09:50

merhaba hocam sıralamanız kaç geldi acaba ??

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Bilişimşeri
Aday Memur
05 Temmuz 2019 10:03

Merhabalar hocam, önümde 5 kişi vardı sıralamaya göre şuan 35 olmuş :) sizin kaç geldi acaba birde mülakat sonuç ekranında en sonda yazan kısmı okudunuz mu yani bizim bölüme ait verilen sıralamalar ciddiye alınmamalı mı ?

merhaba hocam sıralamanız kaç geldi acaba ??

efsun.yasemin
Aday Memur
05 Temmuz 2019 13:38

261 olmuş benimkide hangi kısımdan bahsediyorsunuz hocam???

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Merhabalar hocam, önümde 5 kişi vardı sıralamaya göre şuan 35 olmuş :) sizin kaç geldi acaba birde mülakat sonuç ekranında en sonda yazan kısmı okudunuz mu yani bizim bölüme ait verilen sıralamalar ciddiye alınmamalı mı ?

efsun.yasemin
Aday Memur
05 Temmuz 2019 13:48

hocam anladığım kadarıyla biz böte olarak meslek lisesi seçemiyoruz ya diyorki bu bölümler meslek lisesini seçemediği için sıralamar atamaya esas değilidr yani tef li 78 puanı ile meslek lisesin grubunda 100 kişi olabilir ama genel sıralamada 600 olabilir demek istiyor anlatabildim mi acaba ? yani onların 78 kapatması bizim 84 le kapatması, 78 puan alan genel sıralamada 700 olabilir ama teflilerde ilk 400 ün içinde olabilir galiba böyle ben öyle anladım biraz karışık oldu ama anlatabildimmi acaba?

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Bilişimşeri
Aday Memur
05 Temmuz 2019 15:00

Anladım hocam sağolun:) bu arada sıralamaniz çok iyi gelmiş atanmaniz için yeterli inşallah

hocam anladığım kadarıyla biz böte olarak meslek lisesi seçemiyoruz ya diyorki bu bölümler meslek lisesini seçemediği için sıralamar atamaya esas değilidr yani tef li 78 puanı ile meslek lisesin grubunda 100 kişi olabilir ama genel sıralamada 600 olabilir demek istiyor anlatabildim mi acaba ? yani onların 78 kapatması bizim 84 le kapatması, 78 puan alan genel sıralamada 700 olabilir ama teflilerde ilk 400 ün içinde olabilir galiba böyle ben öyle anladım biraz karışık oldu ama anlatabildimmi acaba?

efsun.yasemin
Aday Memur
05 Temmuz 2019 15:15

inşallah hocam tercihlerde de yardımınızı bekliyorum

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Anladım hocam sağolun:) bu arada sıralamaniz çok iyi gelmiş atanmaniz için yeterli inşallah

Bilişimşeri
Aday Memur
05 Temmuz 2019 15:49

Tabi hocam fikir alışverişi yaparız

inşallah hocam tercihlerde de yardımınızı bekliyorum

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi