Editörler : swat3410
«606162636465666768697071»

mt0602
Daire Başkanı
03 Ekim 2019 00:58

Kafanı yorma devre

Paran varsa veya torpil kuvvetliyse işine dönersin bunlar yok ise dönüş yok. Heleki sosyal medyada yazanlara da asla inanma ne af nede bir iade kararnamesi çıkmaz

Ben kendi adıma böyle düşünüyorum bir tek yolu var oda yeminli atanmış 5 mahkemenin kapanması ve tüm illerdeki idare mahkemeleri tarafından davalar karar bağlanırsa bir çoğumuz haklarımızı alırız.

Eses25, 5 yıl önce

Kafamda deli sorular, madem öyle neden hala cayır cayır komisyon red veriyor, bu araştırma merkezleri her ilde yok, o nasıl olacak, araştırma merkezi ikinci bir ihraç gibi sanki...

varex
Aday Memur
03 Ekim 2019 08:18

soru vs sorup kendi kendinizi bunalıma sokmayın...

durum ortada..

komisyon kararları sürpriz..

mahkeme kararları sürpriz...

bu bir süreç..

yapacak tek şey hayatta kalmaya devam etmek..

deli sorulara değil normal sorulara bile kafada yer vermeyin..

boş yere işgal etmeyin kafanızı...

Bahadır46
Genel Müdür
03 Ekim 2019 10:06

AİHM idari yargı davalarına da bakıyor mu? Benim anladığım kadarıyla adli davalardaki usulsüzlüklere bakıyor. Anasaya mahkemesi üyesi Alpaslan Altan konusunda bazı usulsüzlüklere dikkat çekmiş.

Bahadır46
Genel Müdür
03 Ekim 2019 10:14

Birçoğumuz adli davalarda takipsizlik veya beraat aldık. Birçoğumuz da itiraz etmedik. Karar kesinleşti. O taraftan AİHM başvuramayız. İdari davalarda AİHM ne başka konularda başvurupta çıkmış karar örneği var mı acaba. Bilgisi olan yazabilir mi.

30 eyllül.
Genel Müdür
03 Ekim 2019 10:27

AİHM'e başvurmak için iç hukuk yollarının tüketilmesi gerekiyor devre.Aihm sadece insan hakları bakımından hukuksuz yargılanma da olmak üzere hak ihlallerine bakar ve bunun sonucunda tazminata hükmeder haklı görürse.yani göreve iade edemez. Yani takipsizlikde alsan idare mahkemesi ve sıralı mahkemeleri tüketmeden AİHM davayı kabul etmiyor zaten.
Bahadır46, 5 yıl önce

Birçoğumuz adli davalarda takipsizlik veya beraat aldık. Birçoğumuz da itiraz etmedik. Karar kesinleşti. O taraftan AİHM başvuramayız. İdari davalarda AİHM ne başka konularda başvurupta çıkmış karar örneği var mı acaba. Bilgisi olan yazabilir mi.

Bahadır46
Genel Müdür
03 Ekim 2019 10:37

İnternette örnek bulamadım idari yönden. Adli yönden birçok karar var. Mesela adamın evi avukatsız aranmış. Adam buna itiraz etmiş.

30 eyllül., 5 yıl önce
AİHM'e başvurmak için iç hukuk yollarının tüketilmesi gerekiyor devre.Aihm sadece insan hakları bakımından hukuksuz yargılanma da olmak üzere hak ihlallerine bakar ve bunun sonucunda tazminata hükmeder haklı görürse.yani göreve iade edemez. Yani takipsizlikde alsan idare mahkemesi ve sıralı mahkemeleri tüketmeden AİHM davayı kabul etmiyor zaten.

May40
Aday Memur
04 Ekim 2019 15:38

Arkadaşlar merhabalar 670 khk idi onca süre bekle en sonunda Red kararı görüyorum bunları Allah nasıl bilirse öyle yapsın. Bakalım ne saçmaladılar program Yok hakkımda tanık Yok banka Yok bir şey Yok neyi bahane ettiler çok merak ediyorum. Artık idari mahkemesi yoluna bakacağız hayırlısı. 30 eyllül devre idari Mah. Yazılacak dilekçe örneği var mı elinizde ?

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Ekim 2019 15:40

Kral zeus 25 ekimi beklemeden hesabı kapatıp kaçmış. Yarın başka biri daha çıkar nasıl olsa ne yazsa inanan var.

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Ekim 2019 15:46

Devre geçmiş olsun.kodun yoksa büyük ihtimal kurum kanaati yazarlar.idare mahkemesi başvuru kağıdı için Google yaz bulursun.ayrıca av mesut can tarımda kritere göre savunma da var.face ve Twitter dan ulaşabilirsin .tebligatı alınca 60 günlük süren var ne yazdılarsa ona istinaden savunma yaparsın bir de adli yardımlı olarak davayı aç devre.
May40, 5 yıl önce
Arkadaşlar merhabalar 670 khk idi onca süre bekle en sonunda Red kararı görüyorum bunları Allah nasıl bilirse öyle yapsın. Bakalım ne saçmaladılar program Yok hakkımda tanık Yok banka Yok bir şey Yok neyi bahane ettiler çok merak ediyorum. Artık idari mahkemesi yoluna bakacağız hayırlısı. 30 eyllül devre idari Mah. Yazılacak dilekçe örneği var mı elinizde ?

se2424
Genel Müdür
04 Ekim 2019 15:48

:))
30 eyllül., 5 yıl önce
Kral zeus 25 ekimi beklemeden hesabı kapatıp kaçmış. Yarın başka biri daha çıkar nasıl olsa ne yazsa inanan var.

mt0602
Daire Başkanı
04 Ekim 2019 17:37

Anketler de ne cıktı takip eden oldumu.

mt0602, 5 yıl önce

Seni biliyorum devrem ama yapmak istediğin afyonlanmis beyinleri ayiktirmak ancak nafile o beyinler uyuşmuş adam bir kitle oluşturdu ve gecén hafta da bir anket çalışması yapıldı. Anket çalışmasına bakacaklar ne kadar insanı kandırdıysalar ona göre devam şerbet vermeye. Haklarını yedikleri küskünler ve kendi içlerinde ayrılan küskünlerde kendilerine döndüğünü görürlerse baskın seçim ama yine vaadedilen verilemeyecek.

se2424
Genel Müdür
04 Ekim 2019 18:43

Geri dönmüş devre:))))
30 eyllül., 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
04 Ekim 2019 20:47

25 Ekim provası yapıyor galiba. Bunun gibiler bitmez devre nasıl olsa alıcısı var.
se2424, 5 yıl önce
Geri dönmüş devre:))))

Sehzadee1453
Daire Başkanı
04 Ekim 2019 20:47

Avrasya 29 konnar da 30 cıktı devrem

Bahadır46
Genel Müdür
04 Ekim 2019 21:01

Vay vay 4 lü okey kurulmuş. Benide yancı yazın devreler.

mt0602
Daire Başkanı
04 Ekim 2019 21:29

Demek işe yaramadı anket düşük cıktı. Yeni bi yol denerler mesela eski kapatılan davaları biraź ısıtırlar örnek 28 şubat davası veya bazı çekiç çivi gibi davalardan ceza alanlar üzerinden bir gündem oluştururlar ve yine anket yapılır .

Sehzadee1453, 5 yıl önce

Avrasya 29 konnar da 30 cıktı devrem

Sehzadee1453
Daire Başkanı
04 Ekim 2019 23:57

Devrem yeni amaç belli. Bir partinin oylarını asagı cekmeye calısacaklar. Ben bu kadar deyim siz cok anlayın. İşin erbabı gündemi iyi okuyan polisler ne demek istedigimi anlar zaten.

Bahadır46
Genel Müdür
05 Ekim 2019 00:08

Yahu devreler şu AİHM ile ilgili yazdığım yazıya birşeyler yazın lütfen.

05 Ekim 2019 00:17

bugun ogrendim ret aldigimi nasi bi yol izlediniz.avukat tuttunuzmu mesut can tarim a vekalet veren varmi nasi ucret talep edior bilen varsa ozelden yazsin hayirli geceler

Sehzadee1453
Daire Başkanı
05 Ekim 2019 00:24

Bahadır ne aihmi dur daha cok var oraya. Aihm karıstırma simdi. Daha idare istinaf...... Ohoooo

Mesut can tarım polislerin yarısının davasına bakıyor neredeyse. Twitterdan yazın size ücret bilgisini verir. Cok istemiyor rahat olun

Toplam 1875 mesaj
«606162636465666768697071»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi