Editörler : Pangaea
28 Nisan 2019 23:03

DSİ, Karayolları, Çevre şehircilik inşaat mühendisi almayacak mı?

Yok mu bilgisi, duyumu olan bunaldik iyice

28 Nisan 2019 23:19

Bunlar alim yapmazsa Iki senede merkeziyle toplam 150 kisi falan alacaklar heralde hepimizin emekleri cop olacak

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
28 Nisan 2019 23:22

Günaydın kardeşim
Cirakmiskin, 5 yıl önce

Bunlar alim yapmazsa Iki senede merkeziyle toplam 150 kisi falan alacaklar heralde hepimizin emekleri cop olacak

28 Nisan 2019 23:36

Kardesim ben burda cok yazdim cizdim bu konuyu ben coktan uyandim da hala uykuda arkadaslar var

28 Nisan 2019 23:39

9 ay gecmis ses seda hala yok bu kurumlarda ve bizden de bi reaksiyon yok.

Bu yuksek puanli arkadaslar hep kendi memletinin belediyelerine girdi heralde

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
29 Nisan 2019 00:03

Bakanlıkların birleşmesi mi desek Belediye seçimleri mi desek kriz mi desek ne dersek diyelim hepsi bizi vurdu. KPSS 2018'e çalışan inşaat mühendisi maalesef boşuna 1 yılını heba etmiştir. Net. Bir de 90 üstü aldım bekleyeyim diyip bekliyorsa da 1 yıl da ordan tamamdır. Başta ben olmak üzere heba edilen yılların hesabını kime soracaz ? Valla bıktık usandık. Açıklama yapın bari şu kadar şu sayıdı ya da hiç alım olmayacak. Herkes işine gücüne koyulsun yahu !

29 Nisan 2019 00:23

Kesinlikle oyle. alim olcagini bilmedigimiz gibi olmayacagini da bilmiyoruz.

Sadece bekliyoruz ne ara ilan cikacak da mulakat olacak guvenlik sorusturmasi sonuclanacak.

Sanki devlet sirri butun bunlar

çılgıninşaatçı, 5 yıl önce

Bakanlıkların birleşmesi mi desek Belediye seçimleri mi desek kriz mi desek ne dersek diyelim hepsi bizi vurdu. KPSS 2018'e çalışan inşaat mühendisi maalesef boşuna 1 yılını heba etmiştir. Net. Bir de 90 üstü aldım bekleyeyim diyip bekliyorsa da 1 yıl da ordan tamamdır. Başta ben olmak üzere heba edilen yılların hesabını kime soracaz ? Valla bıktık usandık. Açıklama yapın bari şu kadar şu sayıdı ya da hiç alım olmayacak. Herkes işine gücüne koyulsun yahu !

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
29 Nisan 2019 01:10

Secim ekonomisi diye bir şey var, Özelde yada issiz olan inşaat muhendisleri hatır gönül , bizim adamamimiz mantigiyla kadroya geçti. Bizim için en kötüsü oldu yani.Kpss puanlari ya yoktur ya da minimumdur.
29 Nisan 2019 01:13

insaat mühendisliğinde zaten bu kurumlar alim yapmadığı zaman diğer kurumların aldığı sayılar ortada ama ben sonbaharda dsı nin alacağını düşünüyorum

Mühendis3207
Aday Memur
29 Nisan 2019 02:20

Dsi bir başka baharda alır ama TEİAŞ a güvenimiz sonsuz
Mcinar23, 5 yıl önce
insaat mühendisliğinde zaten bu kurumlar alim yapmadığı zaman diğer kurumların aldığı sayılar ortada ama ben sonbaharda dsı nin alacağını düşünüyorum
29 Nisan 2019 09:01

Valla hocam herkes alacak diyo bu kurumlar icin ama ortada somuut bisey yok aylardir. Alacaksa da bizim net tarih ogrenmemiz lazim artik

Mcinar23, 5 yıl önce
29 Nisan 2019 09:08

O sekilde yerlesenlerde vardir mutlaka ama bu kurumlara oldugunu sanmam hepsi belediyele filandir zaten orlardan bize ekmez cikmaz. Oyle yada boyle biz hakkimizi almak zorundayiz. Bu kpss belki de son sansimiz

Heybetlimühendis, 5 yıl önce
Secim ekonomisi diye bir şey var, Özelde yada issiz olan inşaat muhendisleri hatır gönül , bizim adamamimiz mantigiyla kadroya geçti. Bizim için en kötüsü oldu yani.Kpss puanlari ya yoktur ya da minimumdur.
29 Nisan 2019 09:10

TEIAS ne alaka Dsi dururken. Orasi alsa alsa 3 tane insaatci alir bilemedin 5 tane alir ancak

Mühendis3207, 5 yıl önce
Dsi bir başka baharda alır ama TEİAŞ a güvenimiz sonsuz
29 Nisan 2019 09:54

Memurlar.net bu kurumlardan bilgi alip haber yapamiyo musunuz kardesim alim olacak yada olmayacak diye alt tarafi. binlerce genc haber bekliyo

29 Nisan 2019 11:33

+++++

29 Nisan 2019 12:22

Insaatci arkadaslar sus pus oturmaya devam mi

29 Nisan 2019 13:05

Memurlar net binlerce genc bu kurumlardan haber bekliyo biraz destek olsaniz ne cikar

Cinema Paradiso
Kapalı
29 Nisan 2019 13:08

Memurlar net ancak öğretmenleri görür

29 Nisan 2019 13:12

Ozelde asgari ucrete bile is yok

en cok issizlik insaat muhendisliginde ama memurlar net de haber yapmak yerine hic biseye yaramiyo

Cinema Paradiso, 5 yıl önce

Memurlar net ancak öğretmenleri görür

Cinema Paradiso
Kapalı
29 Nisan 2019 13:14

Devlette atama yok özelde iş yok ne yapsın bu mühendisler daha geçen bir meslektaşımız intihar etti memurlar net vazifeni yap bu memleket sadece öğretmenlerden oluşmuyor

Cinema Paradiso
Kapalı
29 Nisan 2019 13:15

Vallahi inşaat mühendisiyim demeye utanır hale geldim biri el atsın ya kontenjanları ayarlayın ya istihdam yaratın nereye gidiyor bu meslek

Toplam 222 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi