Editörler : E.Kayı Han

Asiii06
Memur
29 Eylül 2020 11:30

Arkadaşlar Bugün icra mülakat sonuçları büyük ihtimalle geliyor. Hadi hayırlısı inşallah :)

Alpaçinooo
Aday Memur
29 Eylül 2020 13:25

Eminmisiniz tahminmi?

Asiii06, 4 yıl önce

Arkadaşlar Bugün icra mülakat sonuçları büyük ihtimalle geliyor. Hadi hayırlısı inşallah :)

Asiii06
Memur
29 Eylül 2020 15:30

valla kardeşim tahmin değil. Yani aradım sordum icrada çalışan bi arkadaştan.

Alpaçinooo, 4 yıl önce

Eminmisiniz tahminmi?

ercumentcozer
Aday Memur
29 Eylül 2020 20:18

bugün de olmadı sanırım:(

Asiii06, 4 yıl önce

valla kardeşim tahmin değil. Yani aradım sordum icrada çalışan bi arkadaştan.

Asiii06
Memur
30 Eylül 2020 08:49

Bugün inşallah gelir kardeşim hayırlısıyla. Dün imzaya sunulmuş.

ercumentcozer, 4 yıl önce

bugün de olmadı sanırım:(

30 Eylül 2020 09:27

arkadaşlar baska kurumda calısan memur bu sınava girebilir mi?

30 Eylül 2020 10:34

şahsen ben beklemekten psikolojik olarak çöktüm ..

Asiii06, 4 yıl önce

Bugün inşallah gelir kardeşim hayırlısıyla. Dün imzaya sunulmuş.

ercumentcozer
Aday Memur
30 Eylül 2020 13:06

aynı durumdayız kardeşim; işsizlik, sınav kaygısı, mülakat stresi,beklenti...

MinistryofCommerce24, 4 yıl önce

şahsen ben beklemekten psikolojik olarak çöktüm ..

30 Eylül 2020 13:11

aklım almıyor .. ya koskoca bakan açıklama yapıyor hafta içi açıklanacak diye .. geldiğimiz noktaya bak ..

aynı durumdayız kardeşim; işsizlik, sınav kaygısı, mülakat stresi,beklenti...

ercumentcozer
Aday Memur
30 Eylül 2020 13:21

inş en kısa zamanda başarılı haberleri alırız kardeşim.

MinistryofCommerce24, 4 yıl önce

aklım almıyor .. ya koskoca bakan açıklama yapıyor hafta içi açıklanacak diye .. geldiğimiz noktaya bak ..

30 Eylül 2020 13:32

Hakimliği kazananlarla ilgili istenilen evrakların duyurusu da geldi pgm den .. İnşAllah bugün yarın beklediğimize değecek şekilde sonuçlanır da biz de işimize bakarız ..

inş en kısa zamanda başarılı haberleri alırız kardeşim.

Adalet-19
Aday Memur
30 Eylül 2020 14:37

Bedava Müdürlük, tabi girin niye girmeyeceksiniz. Adalet Mezunu olan herkes girsin, kaçırmasın

Aenturer
Aday Memur
30 Eylül 2020 16:49

açıklandı sonunda hayırlı olsun

leon.01
Aday Memur
05 Ekim 2020 14:09

Arkadaşlar icra müdürlüğü hakkında sormak istediğim bir kaç sorum var bilgisi olan paylaşırsa çok makbule geçer.( istanbul da başka bakanlıkta 10 yıldır çalışıyorum) 1-Eşi özel sektörde çalışan İcra müdürü eş durumumdan rotasyondan kurtulabilir mi? 2-Rotasyona tabi olsa dahi istanbulda kalmak isterse becayiş kolaylığı sağlanır mı? 3- Diğer kurumdaki hizmetim icra müdürlüğüne geçişte sayılır mı?(maaş, izin vs hakkında) Cevap verecek olanlar için şimdiden çok teşekkür ederim.

gravestone
Memur
05 Ekim 2020 22:17

Evet

Pmedicc, 4 yıl önce

arkadaşlar sözleşmeliler sınava girebiliyormu?

Adalet-19
Aday Memur
08 Ekim 2020 10:38

Türkiye de böyle başka böyle kolay müdür olabilecek başka sınav var mıdır bilmiyorum

CTE1923İKM
Yasaklı
11 Ekim 2020 18:14

Kolay müdürlük sınavı diye küçümser tavırlar sergileme. 86 yazılı puan alıp sözlüce harcanan biri olarak kolay olmadığını, referans mı dersin , torpil mı dersin şimdi sen ? Işte o olmadan kolaylıkla kazanılamadığını bilmeni ister, kolaysa sınava girip sonuçlarını herkesle paylaş derim ! Did you understand ?
Adalet-19, 4 yıl önce

Türkiye de böyle başka böyle kolay müdür olabilecek başka sınav var mıdır bilmiyorum

economi06
Şube Müdürü
12 Ekim 2020 09:57

+

Satürndebirada
Aday Memur
14 Ekim 2020 21:07

İyi akşamlar benim bir sorum var hukuk mezunuyum icra Müdürlüğü sınavına girmeyi düşünüyorum ama daha sonra kamu avukatlığına geçiş için muvafakat almakta zorluk yaşar miyim? Tecrübeli arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.

egiticiyolunda
Aday Memur
20 Ekim 2021 20:15

merhaba, bende lisans mezunuyum . Adalet okuyorum. adalet bittikten sonra icra müdürlüğü sınavına girebilir miyim ?

Eylem Karagöz, 4 yıl önce

normalde alımlarda (kpss ile alımlarda oluyor bu durum aslında) en üst mezun olunan bölümden başvuru yapılabiliyor. acaba bu durumdada bu geçerli olur mu diye düşündüm çünkü kamuya alım yapılıyor. cevabınız için teşekkür ederim.

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi