Editörler : Pangaea
10 Haziran 2021 07:46

Türkçe Öğretmeni İstanbul Ataması

Arkadaşlar merhaba

Türkçe öğretmenliğinde eğer İstanbul açılırsa seçecek arkadaşlar var mı? Tercihleriniz Anadolu ve Avrupa olarak nasıl şekillenecek?

11 Haziran 2021 17:50

Öncelikle konuyla çok bir bağlantım yok size yardımcı olamayacağım ancak sizi tebrik ediyorum.

En basit imla kurallarını Türkçe öğretmenleri görüyorum forumda bu baya üzücü. Kendine faydası olmayan kişi nasıl çocuklara Türkçe öğretecek.

Umarım atanırsınız hocam. Saygılar.

memurolm
Genel Müdür
11 Haziran 2021 23:10

adam bazı büyük edebiyatçıların yaptığı gibi imla hatalarını kullanmamış edebiyat dersi gördüysen bilirsin bazı şairler kullanmıyor imlayı. sen daha cümle kuramıyon kurduğun cümleyi bir oku. yollamadan önce bir düşünme süreci süzgecinden geçir

furkan yedek, 3 yıl önce

Öncelikle konuyla çok bir bağlantım yok size yardımcı olamayacağım ancak sizi tebrik ediyorum.

En basit imla kurallarını Türkçe öğretmenleri görüyorum forumda bu baya üzücü. Kendine faydası olmayan kişi nasıl çocuklara Türkçe öğretecek.

12 Haziran 2021 00:15

ok boomer.

memurolm, 3 yıl önce

adam bazı büyük edebiyatçıların yaptığı gibi imla hatalarını kullanmamış edebiyat dersi gördüysen bilirsin bazı şairler kullanmıyor imlayı. sen daha cümle kuramıyon kurduğun cümleyi bir oku. yollamadan önce bir düşünme süreci süzgecinden geçir

memurolm
Genel Müdür
12 Haziran 2021 00:17

aceleye gerek yok

furkan yedek, 3 yıl önce

ok boomer.

12 Haziran 2021 00:19

ne dediğim anlaşılmış ancak mobilde yazarken bazen kelimeleri atlıyor telefon üstat hepsi bu.

memurolm, 3 yıl önce

aceleye gerek yok

14 Haziran 2021 07:19

dostum ben türkçe öğretmeni değilim eşim türkçe öğretmeni. ben onun yerine dolanıyorum bu sitede. bak nickimde mühendis yazıyor. mümkün mertebe dikkat etmeye de çalışırım ayrıca. ne hatamı gördün benim bilmediğim ?

furkan yedek, 3 yıl önce

19 Haziran 2021 13:49

Cihan hocam sız msnz?

trustmeiamanengineer, 3 yıl önce

dostum ben türkçe öğretmeni değilim eşim türkçe öğretmeni. ben onun yerine dolanıyorum bu sitede. bak nickimde mühendis yazıyor. mümkün mertebe dikkat etmeye de çalışırım ayrıca. ne hatamı gördün benim bilmediğim ?

21 Haziran 2021 06:43

hayır, değilim.

alfie summerfield, 3 yıl önce

Cihan hocam sız msnz?

21 Haziran 2021 10:16

Hocam valla ünlü oldunuz meltem hocaya selam :)

hayır, değilim.

21 Haziran 2021 15:50

peki asıl soru şu ....

meltem hoca kim ?

alfie summerfield, 3 yıl önce

Hocam valla ünlü oldunuz meltem hocaya selam :)

02 Temmuz 2021 17:51

Adam karısını tanımıyor :) :) Türkçe öğretmeni hani sırası 899 olan anladın sen hadi hadi.. :)

peki asıl soru şu ....

meltem hoca kim ?

03 Temmuz 2021 23:34

Ben değilim yahu

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi