Editörler : swat3410E.Kayı Han
10 Ekim 2019 01:21

Pomem İlanı En Az 2 Ay Sonra

Sayın Bakan, katıldığı televizyon programında; "Alımlar önümüzdeki aylarda" dedi. Ahmet Hakan ısrarla 2 3 defa "O zaman alım önümüzdeki 1 2 ay içerisinde olacak yani" dedi lakin sayın bakan bu 1 2 ay demecine pek sıcak bakmadı gibi geldi. "Evet bir süreç" tarzı konuştu. Eylül Ekim aylarında alım olabileceğini işaret ettiğini fakat Bekçi alımı ve PÖH alımını gösterdi. Önümüzdeki birkaç ay içerisinde dedi. Eğitimlerin 8 aya çıktığını belirtti. Renk körlüğü ile ilgili alınan kararı önümüzdeki günlerde açıklayacağız dedi. Konuşmanın satır başları bunlardı polis alımları için.

Benim yaptığım çıkarım: Önümüzdeki aylardan kasıt yılbaşı sonrası. Bekçi eğitimleri zaten kafadan 2 Ay sürüyor. 1 ay da kendileri o süreci uzatsa her türlü yılbaşı sonrasına kalıyor "bana göre".

Siz, Bakanımızın konuşmasından ne çıkarım yaptınız?

ulrich2019
Şef
10 Ekim 2019 01:31

Bir kere niyetlendik ya elimizde kalacak illaki

Bozkurt03Ç
Aday Memur
10 Ekim 2019 01:38

Bu konu üzerinden soru sorulmaya başlamadan hemen kafasını "yine mi bu konu" dercesine yere eğdi ama yinede eğitimler artık 8 ay olacak dedi 23. Dönem ağustos ayında mezun olduğunu ve 26. Döneminde ağustosta mezun olacağını varsayarsak eğitim Ocak ayında başlamak zorunda

ulrich2019
Şef
10 Ekim 2019 01:43

alım ilanı olmayacağına göre ocak ayında başlayamaz. Bu durumda bütçe ile ilgili bir sıkıntı olmalı.

Bozkurt03Ç, 5 yıl önce
Bu konu üzerinden soru sorulmaya başlamadan hemen kafasını "yine mi bu konu" dercesine yere eğdi ama yinede eğitimler artık 8 ay olacak dedi 23. Dönem ağustos ayında mezun olduğunu ve 26. Döneminde ağustosta mezun olacağını varsayarsak eğitim Ocak ayında başlamak zorunda

kocaoglann
Kapalı
10 Ekim 2019 01:43

Tılsımlı cumle, kısmi renk körlüğü için önümüzdeki günlerdeki açıklama yapacağız demesi, ilan gelmesi yakındır :) zaten olanlar oldu alımlar bitti mülakatları da başladı bazılarının bazılarının sonucu bile açıklancak neyse bekleyelim

sonicasd
Kapalı
10 Ekim 2019 01:56

En az 2-3 ayı var en az oda

Gilromero1453
Kapalı
10 Ekim 2019 02:24

Bu alım işi ortalık malı oldu afedersiniz. Bunların keyfini beklemeye niyetim yok açıkçası.

2 ay sonra ilan gelecek de başvuracaz mülakata gireceğiz ve 8 ay eğitim göreceğiz sözde. Ben tsk subaylığa başvurdum umarım olur yolumu oradan çizmeye karar verdim. Bunlar bi açıklama yayımlamaktan aciz.

Son olarak bir iki ay lafına çok inanamayın. Çok değil yaz aylarında dediği eylülde 10 bin alacağız sözünü hatırlayın. O ya da bu sebepten almıyorlar. Keyifleri bilir.

sonicasd
Kapalı
10 Ekim 2019 03:33

Bende öyle bunları bekleyecek değilim bunu beklemekle hayat mı geçer affedersiniz de bıraksınlar bu işleri.

pommeem
Aday Memur
10 Ekim 2019 10:52

Yapılan yaş düzenlemesinden dolayı ben bu alım ilanının seneye kalacağını düşünmüyorum. Seneye kalırsa 2018 KPSS'ye girip yaş düzenlemesinden faydalanamayan adaylar olacaktır. Bakanlık ve Polis Akademisi bunun hesabını yapmıştır diye düşünüyorum. Kaldıki 2019 için planlanan 35.000 Alımdan 25.000 Alım yapıldı. 10.000 Alım kaldı. Yıl bitmeden, Aralık ayının başlarında ilan geleceğini tahmin ediyorum...

kocaoglann
Kapalı
10 Ekim 2019 10:56

aralık bile uzun sure hocam ben bu ayın son 2 haftasında bisey olcak kanaatindeyim aralik basinda da fytler olur

pommeem, 5 yıl önce

Yapılan yaş düzenlemesinden dolayı ben bu alım ilanının seneye kalacağını düşünmüyorum. Seneye kalırsa 2018 KPSS'ye girip yaş düzenlemesinden faydalanamayan adaylar olacaktır. Bakanlık ve Polis Akademisi bunun hesabını yapmıştır diye düşünüyorum. Kaldıki 2019 için planlanan 35.000 Alımdan 25.000 Alım yapıldı. 10.000 Alım kaldı. Yıl bitmeden, Aralık ayının başlarında ilan geleceğini tahmin ediyorum...

primer28
Şube Müdürü
10 Ekim 2019 13:32

Dostum anlamiyür müsünüz? o kalan 10 bin kontenjanı Bekçilik yedi la yedi. 31 mart popülist kampnayasında kullanmak zorunda kaldılar o 10 bin kontenjanı. 2020ye kadar kontenjan yok. İlan da o yüzden yok.

10 Ekim 2019 13:36

Bende öyle düşünüyorum. İlan gelse şu zamana kadar gelirdi. Sanırım 2020 mart tan önce gelmez
primer28, 5 yıl önce

Dostum anlamiyür müsünüz? o kalan 10 bin kontenjanı Bekçilik yedi la yedi. 31 mart popülist kampnayasında kullanmak zorunda kaldılar o 10 bin kontenjanı. 2020ye kadar kontenjan yok. İlan da o yüzden yok.

Gilromero1453
Kapalı
12 Ekim 2019 18:07

Primerden bir nokta analiz daha helal sana bee. Son zamanlarda ön görüsü bu kadar yüksek birine rastlamamıştım.

primer28, 5 yıl önce

kocaoglann
Kapalı
12 Ekim 2019 18:13

o değilde nokta atışı yapmışım duygulandım şuan :)

kocaoglann, 5 yıl önce

aralık bile uzun sure hocam ben bu ayın son 2 haftasında bisey olcak kanaatindeyim aralik basinda da fytler olur

berkay91
Şef
12 Ekim 2019 21:37

Bu işin hakkını veriyosun usta :)))

kocaoglann, 5 yıl önce

kocaoglann
Kapalı
12 Ekim 2019 22:33

Eyvallah kardeşim sağolasın :))

berkay91, 5 yıl önce

Bu işin hakkını veriyosun usta :)))

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi