Editörler : crops35

softray
Aday Memur
29 Kasım 2019 11:03

Antalya bam acıklanmış

Esabil Gül
Aday Memur
29 Kasım 2019 11:54

K.Maraş İKM ne zaman açıklanır bilgisi olan veya da duyum alan var mı ?

Mrfk34
Şef
29 Kasım 2019 14:21

kardeşim dün telefon açtım da bilmediklerini söylediler. inan kahramanmaraş ile ilgili pek kayda değer bir bilgi yok. bildiğim en net şey sadece türkoğlu cezaevi'nde görevli bir abiden duydugum kadar yeni infaz korumaları ocak ayında göreve başlatacaklarını o da savcıdan duymuş. Bu işler aslında bakanligin güvenlik soruşturmasına ve listeye onay vermesi ile ilgili diye düşünüyorum. inşallah hayırlısıyla tez zamanda açıklansın ümidimiz ve duamızdır. Allah herkese kolaylık versin. Nasip olur kazanırsak aynı yerde görev yaparız inşallah
Esabil Gül, 4 yıl önce
K.Maraş İKM ne zaman açıklanır bilgisi olan veya da duyum alan var mı ?

Esabil Gül
Aday Memur
29 Kasım 2019 20:39

İnşallah kardeşim
Mrfk34, 4 yıl önce
kardeşim dün telefon açtım da bilmediklerini söylediler. inan kahramanmaraş ile ilgili pek kayda değer bir bilgi yok. bildiğim en net şey sadece türkoğlu cezaevi'nde görevli bir abiden duydugum kadar yeni infaz korumaları ocak ayında göreve başlatacaklarını o da savcıdan duymuş. Bu işler aslında bakanligin güvenlik soruşturmasına ve listeye onay vermesi ile ilgili diye düşünüyorum. inşallah hayırlısıyla tez zamanda açıklansın ümidimiz ve duamızdır. Allah herkese kolaylık versin. Nasip olur kazanırsak aynı yerde görev yaparız inşallah
03 Aralık 2019 14:02

Adana için bekleyen yok mu

softray
Aday Memur
03 Aralık 2019 14:43

Vardır illaki de herkes bıraktı artık yazmayı heralde
Zamanekatip, 4 yıl önce

antakyabp
Aday Memur
03 Aralık 2019 14:54

Beklemek sıktı artık. Bütün adliyeler açıklandı biz hala bekliyoruz 3 aydır.

softray, 4 yıl önce
Vardır illaki de herkes bıraktı artık yazmayı heralde

Esabil Gül
Aday Memur
04 Aralık 2019 00:08

Maraş herhalde en son açıklayacak öyle gözüküyor.

3106
Aday Memur
04 Aralık 2019 00:21

Hataydan haberi olan yok mu mubasirlik için tukendim yıldim beklemekten

softray
Aday Memur
04 Aralık 2019 08:53

Hatay k. Maraş adana Antalya buralar sanırım ocak ı bulacak gibi ilçeleriyle beraber alım ı olan iller sanki sonlara kalıyor gibi
3106, 4 yıl önce
Hataydan haberi olan yok mu mubasirlik için tukendim yıldim beklemekten

mstfcyr
Aday Memur
09 Aralık 2019 16:28

Kahramanmaraş adliyeler açıkladı ama CTE pozisyonları için bilgi yok.. Haberi olan var mı?

Esabil Gül
Aday Memur
09 Aralık 2019 23:52

Haberimiz yok kardeşim bizde beklemedeyiz ama yakın bir zamana açıklanır tahminimce
mstfcyr, 4 yıl önce

Kahramanmaraş adliyeler açıkladı ama CTE pozisyonları için bilgi yok.. Haberi olan var mı?

Reisulküttaplık
Aday Memur
11 Aralık 2019 17:37

Hatay ikm 22 kasımda açıklandı adliye alım sayısı da oldukça düşük bir sayıya tekabül etmesine rağmen kalabalık personel alan birçok yer açıklandı ama Hatay hala belirsiz anlamış değilim bu durumu

13 Aralık 2019 22:18

Güncel.

Kamyoncuu
Kapalı
15 Aralık 2019 00:50

Ben de Adana için bekliyorum ve artık çok sıktı bu durum.

Zamanekatip, 4 yıl önce

Mrfk34
Şef
15 Aralık 2019 04:13

Kahramanmaraş hayırlısıyla inşallah bir an evvel açıklansa iyi olacak. Sabretmeliyiz, dua etmeliyiz ve hayırlısını istemeli amenna ama inşallah bu hafta açıklanır da olumlu olumsuz ona göre hepimiz başımızın çaresine bakalım. yeter da

Kamyoncuu
Kapalı
19 Aralık 2019 22:34

+++

MehmurBey07
Kapalı
20 Aralık 2019 15:02

Açıklandı hayırlısınla Antalyada açıklansa

Kamyoncuu, 4 yıl önce

Ben de Adana için bekliyorum ve artık çok sıktı bu durum.

Toplam 98 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi